wasze ulubione seriale

Facella   Dawna re-volto wróć!
06 lutego 2022 14:25
Nie - żadnego serialu na HBO poza Czarnobylem nie obejrzałam 😉 także dzięki za polecenie, wpada na listę - dziś rzucam wszystko, Brooklyn 9-9 wpadł na Netflix �
Pati2012   Koński insta: https://www.instagram.com/mygreybay/
06 lutego 2022 16:07
Facella, jeeeej! 😍😍😍
smartini   fb & insta: dokłaczone
06 lutego 2022 17:29
z seriali na HBO z takich okołokryminalnych tematów można się pokusić o obejrzenie Obsesji Eve, Wielkich Kłamstewek, Fargo (klasyczek), Detektywa (sezony są osobnymi historiami, mi chyba najbardziej się podobał 3 i 1), polski Pakt jest spoko, Czarne jezioro widziałam tylko pierwszy sezon. Niektórzy się zachwycają Ślepnąc od świateł ale ja nie mogłam przeżyć aktora obsadzonego w roli głównej, drewno jakich mało
True Detective jest bardzo dobry, może 2gi sezon trochę inny ale wg mnie całość mistrzostwo.
Moon   #kulistyzajebisty
07 lutego 2022 09:40
xxagaxx, "tych" w sensie tych co napisała Facella ;-) - kryminały, thrillery (skandynawskie zwłaszcza <3 ) jakieś dreszczowce psychologiczne.

Odpaliłam w piątek "Reachera", póki co, takie do kotleta, spoko :P
Obejrzałam na Playerze dwa sezony „Odwróconych” i nie wiem jak żyć😉 Jeśli jeszcze nie oglądałyście to baaardzo polecam - serial oparty na prawdziwych wydarzeniach, boska obsada.
Czy ktoś wie gdzie znajdę wszystkie sezony Chirurgów? Potrzebuje pozytywnego serialu na poprawę humoru i to się zawsze sprawdzało, ale tam gdzie wcześniej oglądałam już serial nie jest dostępny. Może być coś płatnego w rozsądnych granicach. Najchętniej bez żadnego polskiego lektora i napisów, oryginalny dźwięk angielski. 🌷
Fokusowa, szukasz świętego grała. Ale tez się chętnie dowiem, pierwsze sezony były super
xxagaxx, widzę, że chyba jest na amerykańskim netflixie.. 17 sezonów jest obecnie? Kurcze kusi vpna ogarnąć 😂
Fokusowa, ja oglądam ciagle na bieżąco na iitv. A jak coś mi tam nie pasuje to jeszcze jest zerion.cc
Fajne i pozytywne seriale, bez zbędnego smutku na Netflixie lub Amazonie? The Office, Brooklyn 99, Community, Superstore-ograne i oglądane.
Może być też coś pokroju House of Cards lub Sherlocka.

Brakuje mi czegoś serialowego, nie chcę w koło oglądać tego samego.
Moon   #kulistyzajebisty
18 lutego 2022 13:22
Grettiena, The Suits oglądałaś? Trochę komediowe, trochę satyryczne, trochę rozczulające.
Moon, Właśnie mam na liście do obejrzenia i jeszcze jakoś nie mogłam się przemóc. Myślę, że spróbuję. Właśnie szukam tak rekomendacji tytułowych aby nazbierać na jakiś czas i mieć co oglądać w zapasie 😀
smartini   fb & insta: dokłaczone
18 lutego 2022 14:21
my z powrotem mamy Amazona więc robię sobie 'do kotleta' sentymentalną podróż w przeszłość i lecę Supernatural od początku <3 teraz początek 4tego sezonu ;D
Facella   Dawna re-volto wróć!
18 lutego 2022 20:10
Grettiena, najnowszy sezon 9-9 też? 😉
Z takich lekkich durnych to na Netflixie jest Emily w Paryżu. Obejrzałam pół odcinka, nie zdzierżyłam, ale może Tobie akurat podejdzie.
Oglądam właśnie Behawioryste i jestem zazeniwana. Naprawdę polscy widzowie to idioci ? Czemu jest tak mało dobrych seriali polskich ?
To mogło być dobre... gdyby nie tak wielkie dziury logiczne ze masakra
Moon   #kulistyzajebisty
20 lutego 2022 12:25
xxagaxx, dobrze ze piszesz, zawczasu skreślę ze swojej listy 😒😎
Moon, jak pamiętam to jest na podstawie książki więc nie wiem czy książka tak durna czy tylko serial im wyszedł taki.
Połowę rzeczy idzie się domyśleć, zachowania bohaterów irracjonalne.... I oczywiście genialny przestępca mądrzejszy od całego świata.
Grettiena, jak coś innego, serialowego to polecam the boys 😀
Becia23   Permanent verbal diarrhoea
20 lutego 2022 16:05
Grettiena, Modern Family 🙂
Facella, fakt, ostatni jeszcze przede mną. Ale już szukam czegoś przyszłościowo 😀
Becia23, dopisuje, dzięki! Kiedyś oglądałam pojedyncze odcinki gdy trafiłam w TV, dziwne, że zapomniałam o tym serialu!
vanille, sprawdzę i dopiszę do listy, dziękuję!
Polecicie serial na Netflixie, przy którym nie trzeba zbytnio wysilać mózgu, ale też żeby nie irytował głupotą. Taki lekki i łatwy do nadążenia, bo często siedzę na telefonie jednocześnie (z tego powodu lepiej anglojęzyczny, bo wtedy słucham i rozumiem).
Facella   Dawna re-volto wróć!
23 lutego 2022 20:59
Ja właśnie oglądam Jedno z nas kłamie. Taki mix Plotkary, 13 powodów i czegoś detektywistycznego.
Plotkare i 13 powodów tez można tak oglądać. „Kobieta z domu naprzeciwko dziewczyny w oknie” tez nie wymaga zbyt wiele uwagi, You - wszystko w podobnym klimacie. Wszystkie oglądam w tle, kiedy pracuję.
13 powodów to akurat mnie raziło głupotą tak, że nawet z nosem w telefonie nie mogłam wytrzymać.🤣 You oglądnięte, Plotkara też, więc wpisuję na listę pozostałe dwa, dzięki!😁
Jak się nazywa na Netflixie serial lub film o takiej blondynce,która nadciągała ludzi i umieszczała w psychiatryku/domu starców? i zagarniała ich kasę?Zaczelam oglądać i zasnęłam a nie mogę znaleźć🤷 Kojarzy ktoś?
Facella   Dawna re-volto wróć!
23 lutego 2022 23:40
I Care a Lot. Nie pamietam polskiego tytułu. To film z Rosamund Pike.
Pati2012   Koński insta: https://www.instagram.com/mygreybay/
24 lutego 2022 07:36
Dekster, o wszystko zadbam
Obejrzałam ostatnio pierwszy sezon Toy Boy, myślałam że to taka popierdółka będzie a w sumie wciągnęłam się, podobał mi się ten serial.
Naprawdę niezły serial kryminalny, konkretna intryga.
U nas ostatnio leci nowy sezon Rozczarowanych do kotleta, poza tym wciągnęłam:
Grace and Grace - taki średni, bez większego szału, można obejrzeć w tle. Trochę brakuje mi w nim jakiejś puenty
Kim jest Anna - znowu średniak, ale fajnie się ogląda, pięknie pokazuje jak łatwo zmanipulować ludzi pozorami
Jedno z nas kłamie - osobiście mam słabość do teen drama 😅 Bardzo dobrze się go ogląda, choć jest trochę amerykański i ma typowe przywary amerykańskich serialów o nastolatkach.

Mój największy ból to skończenie Downtown Abbey i to, że nigdzie nie mogę znaleźć odcinku specjalnego/filmu. Był na netflixie do grudnia 😭 Za późno się za to wzięłam... dawno mnie żaden serial tak nie wciągnął.
Chciałam się pocieszyć "Pozłacanym wiekiem" na HBO, ale dodają jeden odcinek tygodniowo, nienawidzę takiej dystrybucji 😑
Facella   Dawna re-volto wróć!
24 lutego 2022 15:35
Jeśli chodzi o HBO GO, to i tak tylko do 8. marca będzie funkcjonować - potem przechodzi w HBO Max. Ja rezygnuje z subskrypcji, bo nie mają apki na konsole PS, więc nie będę mieć jak oglądać.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się