wasze ulubione seriale

Z takich odmóżdżaczy komediowych to: the good place, jane the virgin, modern family, the community, grace and frankie.
I nie do końca komedie, ale zapychacze jak najbardziej: the politician, glee, sabrina, the umbrella academy, new amsterdam (nie da się tego traktować poważnie xD). Emily in Paris to dla masochistów jest.
Ej mi tam ta Emily podeszła.🤣 Ona i Glee to była idealna na moje potrzeby. Ale pojawiło mi się na głównej stronie Netflixa, że jest spin off Wikingów, także no, szukanie czegoś innego zostało oddalone w czasie.
Dirty John. Strasznie mi się podobało 😁
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
01 marca 2022 11:47
Polecicie jakiś fajny serial fantasy? Albo science fiction? Baśń? Coś oderwanego od rzeczywistości. Najchętniej na Netflix.
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
01 marca 2022 14:46
Kroniki shannary
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
01 marca 2022 14:51
Strzyga, Dzięki za typ. Tak n szybko luknęłam na filmweb, to nie jest takie bardziej dla nastolatek? Tak "z wierzchu" wygląda trochę. A dla mnie to krew, sex i mrok są najbardziej mile widziane :P
zembria, - HBO ma kilka całkiem strawnych pozycji - Księga Czarownic, Wychowane przez wilki, Swamp Thing (choć tu początek jest zacny, a potem taka średniawka), Kraina Lovecrafta.
Netflix tak dość biednie w tym temacie niestety 😕 Zdecydowanie idą w lżejsze tematy jak dla mnie. Ewentualnie Castelvania, jak animacja Cię nie odrzuca.
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
01 marca 2022 15:25
keirashara, ksiega czarownic i wychowane przez wilki widziałam, bez szału ale znośne. Resztę sprawdze, dzieki!
zembria, horror fantasy Penny dreadful. Ja nie lubię klimatów fantastycznych ale ten mega mi się podobał
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
02 marca 2022 07:16
vanille, Dzięx 🙂 Też sobie sprawdzę.
Zembria na Amazonie polecam serial The Expanse
Oooo tak, Castlevania jest super!
Z fantasy to ciężkawo o coś fajnego, oprócz got :P Shadow and Bone było ok. O, Westworld może jeszcze. Brave new world mi się też podobało, sf, ale nie jest mroczne ani krwawe. Z animacji jeszcze fajne krótkometrażówki - love, death and robots. Wszystko netflix. O, cowboy bebop może jeszcze, ta adaptacja filmowa.
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
03 marca 2022 07:55
Dzięki dziewczyny za propozycje 🙂 Kilku jeszcze nie widziałam więc na pewno z Małżem sobie sprawdzimy.
zembria, jak mrok i krew to Penny Dreadful na HBO <3
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
07 marca 2022 08:21
Achaja, Obejrzeliśmy pierwszy odcinek na razie. Zobaczymy czy wciągnie nas.
Pati2012   Koński insta: https://www.instagram.com/mygreybay/
14 marca 2022 11:08
Ostatni sezon Dextera, mógł być fajny a był tak odklejony od rzeczywistości... No przesadzony 😉
Ja polecam od siebie https://vodsfera.pl/tvshows/peacemaker/ Fajnie się ogląda serial, przynajmniej jakaś odmiana od typowych filmów marvela.
Czy tylko mnie tak męczył drugi sezon Bridgertonów?
Nie :P Beznadziejny był.
Za to nowe love, death & robots bardzo fajne 👌 I z nie-netflixowych - Our Flag Means Death jest super.
flygirl, mi się podobał bardziej niż pierwszy 😉 Mała ilość turboirytującej Daphne zadziałała na plus :P
Gillian   four letter word
08 czerwca 2022 10:23
Czy tylko mnie do szału doprowadza 3 sezon You? 🤔
Tylko ostatni odcinek był ogarnięty. Reszta obejrzana z wielkim cringe, brakowało mi już cierpliwości 🙄
Pati2012   Koński insta: https://www.instagram.com/mygreybay/
08 czerwca 2022 12:01
Gillian, nie tylko ciebie... Dno, obejrzałam żeby zobaczyć jak się kończy
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
08 czerwca 2022 12:58
Gillian, drugi już mnie skutecznie zniechęcił do oglądania 3
Gillian   four letter word
08 czerwca 2022 13:42
Totalne nieporozumienie. Tyle nieścisłości i braku logiki to ja jeszcze nie widziałam. Gość zabija typa dosłownie pod latarnią, ludzie chodzą i nikt nic nie widzi, odciski palców, odciski butów, nieeee po co to komu. Dramat. Zirytowałam się. Czekam na 4 sezon, może się zrehabilitują.
Ja obejrzałam na Netflixie dokument Diagnoza, mega na mnie zrobiło wrażenie 😀 Podobnie Szpital Lenox Hill, polecam jak ktoś lubi medyczne klimaty 🙂
Gillian   four letter word
15 czerwca 2022 22:17
Jakby ktoś szukał Grey’s Anatomy to wszystkie sezony są na Disneyu 🙂
Moon   #kulistyzajebisty
16 czerwca 2022 15:01
xxagaxx, oooo, dzięki za info! Długo na netflixie nie było nic medycznego 👌
smartini   fb & insta: dokłaczone
16 czerwca 2022 15:15
My to w ogóle chyba odpuszczamy netflixa na jakiś czas jak tylko obejrzymy zakończenie Stranger Things. Tyle nadrabiania na Disney+ jest 🙈
Facella   Dawna re-volto wróć!
16 czerwca 2022 15:24
Właśnie zasubskrybowałam Disney+ i zaczęłam rewatch Castle’a 🤣 po Better Call Saul chyba też anuluje Netflixa, ostatnio tam same gów…a są 🙄
Pati2012   Koński insta: https://www.instagram.com/mygreybay/
16 czerwca 2022 15:45
jak tak patrzę po znajomych to coś myślę, że netflix może upaść 😉 ja zostałam na podstaowywm pakiecie, żeby kontynuować z 2-3 seriale i tyle, później pewnie też odpuszczę
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się