sklepy internetowe

jakieś opinie o https://www.equinell.pl/

bo nie widze płatności za pobraniem xD i wzbudza to u mnie lekkie poczucie zagrożenia. A potrzebuję rzeczy na już.
Moon   #kulistyzajebisty
01 marca 2022 12:58
xxagaxx, hmm, regulamin wygląda jak przeklejka i to nie pełna z innej strony, brak danych kontaktowych poza mailem i nr telefonu... nie ryzykowałabym jednakowoż :P
Moon, no właśnie xD
-Alvika-   W sercu pingwin, w życiu foka. Ale niebieska!
01 marca 2022 15:51
xxagaxx, ja robiłam u nich w grudniu '21 niewielkie zakupy za kilkaset złotych, wszystko było ok.
-Alvika-, dobrze wiedzieć, ale poszłam już w Konika.


I właśnie MEEEGA Plus dla Konik.com.pl oraz Podkowa. Wysyłka super expres, jadę po paczkę właśnie do paczkomatu 😀
Duży + dla sklepu Cellbes.pl kupiłam 2 pary bryczesów - leginsów, przecenione z 229zł na 56 zł/ szt. dodatkowo załapałam się za zniżkę 45 zł za pierwsze zakupy więc za dwie pary jeździeckich leginsów z pełnym lejem zapłaciłam 79.5 zł wliczając w to wysyłkę za pobraniem 😮 Regularne ceny nie sa takie atrakcyjne, ale warto tam zagladać w zakładkę odzież jeździecka bo mają dużo przecen, rabatów itp. Mają w ofercie duże rozmiary powyżej 44, mają też dobrze podane poszczególne wymiary w cm dla danego rozmiaru. Wysyłka może nie najszybsza ale za taką kasę to nie narzekam 😉
Lanka_Cathar   Farewell to the King...
02 marca 2022 19:52
MATRIX69, dobrze wiedzieć. Przeglądałam ich ofertę przed świętami, ale nie byłam przekonana. Jakoś zbyt zachęcająco wyglądało. Szukałam haczyka,
Pytanko, czy ktoś kiedyś miał okazje zamawiać coś z tego sklepu? https://www.morsandmore.com/
poluje na jeden rodzaj hackamore, a oczywiście nigdzie w pl nie ma 🙄
Sasini, tak. Kupilam miesiac temu wędzidło, jakieś pierdoly do wędzidel paski, taśmy. Nawet maskę dorwałam taniej niż u nas. Sklep mega szybko odpisuje na maile (sprawdzałam czy mają na pewno na stanie) paczka w 3? Dni u mnie. Bardzo na plus. A ta oferta wędzidel? No bomba.
Lanka_Cathar, szukałam jakiś fajnych ale nie drogich bruczesow, google same mi wyswietliły akurat tą ofertę leginsów za 56 zł, też nie do końca wierzyłam, ze ta paczka do mnie przyjdzie, że gdzieś tego zamowienia po drodze nie anulują 😉 ale doszła. Kupowałam za pobraniem bo nie znalazłam za duzo opini w necie na temat tego sklepu, nawet tu jest tylko jakas mała wzmianka sprzed kilku lat. Co do jakości spodni, to nie jeździłam w nich jeszcze, ale na pierwszy rzut oka wyglądają przyzwoicie, w porównianiu do moich gajtków do biegania, zobaczymy jak bedzie w użytkowaniu. Czaję się jeszcze na kurtkę, ale poczekam na jakieś większe promo.
xxagaxx, o elegancko, dzięki wielkie. No trzeba przyznać wybór wędzideł mają zacny i to mnie właśnie uratowało 😀
Duży plus dla https://www.equinell.pl/ za ekspresową realizację zamówienia!
Post został usunięty przez moderatora
Za ten post użytkownik otrzymał: Ban permanentny
Komentarz moderatora: Spam
Martita   Martita & Orestes Company
08 marca 2022 19:13
- dla pasi-konika: niedostępna derka która dalej wisi na stronie i komentarz do anulowania zamówienia „na prośbę klienta” 🙃
Kolejny plus dla sklepu horselinepro, lubię u nich zamawiać, ekspresowa wysyłka do paczkomatu🙂 jak tak dalej będzie super to może coś nazbieram w programie lojalnościowym 🙈🎉
Moon   #kulistyzajebisty
16 marca 2022 09:41
Zaległe plusy dla:
+ Equishopu, chociaż polityka ich zwrotów, ergo, wymian pozostaje dla mnie zagadką xD
+ Bergo
+ Polskiego Żłoba
+ Djangozd, chociaż wygląd ich sklepu online przyprawia mnie o dreszcze... 🤣🙈
+ Plusy dla
Loft h&r
Tackshop 💖
plusiki dla:
+ horse-tack
+ happy horses
Aleks   Never underestimate the possibility for things to improve in ways you cannot yet imagine - Karen Rohlf
16 marca 2022 16:01
Ja zaległe plusiki dla:
tackshop rzecz jasna 🌻🌻🌻
hippovet jak zwykle 🌻🌻🌻
i happy horses 🌻🌻🌻
Mega plus dla
TackShop - kontakt i przesyłka top
PasiKonik - trochę źle zapakowane i nie zmieściło sie do paczkomatu, przez co bylo troche zamieszania, ale ogólnie wszystko poza tym super

BUCK   buttermilk buckskin
16 marca 2022 22:20
+ horse-tack
+ happy-horses
Czy składając zamówienie w winderen dostaliście potwierdzenie na maila? Przed chwilą zamówiłam i opłaciłam zamówienie, które nie ukrywam jest pilne i trochę mnie martwi brak żadnej informacji o złożeniu zamówienia czy przetworzeniu płatności.

Edit: Mniejsza o moje pytanie. Zauważyłam, że zrobiłam błąd w adresie e-mail...
Czy ktos kupował w karykon.pl?
Pati2012   Koński insta: https://www.instagram.com/mygreybay/
29 marca 2022 13:39
Z wielkim zaskoczeniem, po tym jakie opinie tutaj bywały, wystawiam dużyplus dla horze
Zamówienie było w mniej niż początkowo było to opisane, bezproblemowy kontakt z obsługą i anulowanie części zamówienia, do tego śledzenie paczki od samego nadania i tak też zgodnie z tym była 😀
Duży plus dla animalia za cene produktu i szybką wysyłkę
Wielki plus dla GNL za super kontakt, odpowiadanie na każde pytanie i ekspresową wysyłkę 😍
Moon   #kulistyzajebisty
05 kwietnia 2022 20:22
Jako psychofanka, napiszę kolejny nudny plus dla GNL'a 🤣😍 Wciąż ubolewam jedynie, że nie mają wysyłki paczkomatami :P

no i plus dla sklepu internetowego Winderena, expressowa przesyłka - wczoraj rano zamówiłam, dziś przed 12 był kurier 😱
helcia   Wiedźma z czarnym kotem
06 kwietnia 2022 06:44
Plus dla tackshopu za cierpliwość dla upierdliwca 😀
+horze
+ halterkowelove pięknie zrobione ogłowie i ściągnięcie koloru linki, który sobie wymyslilam 🙂
A ja wrzucam duży minus dla horze. Zamówiłam ochraniacze (250 zł z przesyłką), płatność pobrana, dostałam potwierdzenie na maila. Po 4 dniach odezwałam się do horze z zapytaniem co z moją przesyłką. Okazało się, że nie mają niby mojego zamówienia i że kasa do mnie wróci (wróciła kilka dni później). Napisali, że mogę sobie kupić ochraniacze ponownie, szkoda tylko że ich cena podstawowa nagle wzrosła i kosztują już 360 zł za komplet! No tak nabijać w butelkę to ja się nie dam...
Kiedyś pisałam Wam o tym, że po ostatniej akcji Horze zażądałam usunięcia u nich mojego konta i moich danych, na co dostałam odpowiedź "Uwzględnimy Pani prośbę". 21 października.
Dziś dostałam list z ofertą na jakieś upominki, gdyż podobnież "ze względu na aktualizację systemu" byłam jedną z osób, których "zaufanie zawiedli" niedotrzymaniem umowy i chcą mnie, curwa, "prosić o drugą szansę"! No to dostaną szansę. Na tłumaczenie się przed UOKiK-iem, bo ja mam dość. Dostali jasne żądanie usunięcia moich danych osobowych ze swojej bazy, a po pół roku dostaję imienny "bon przeprosinowy" na swój adres zamieszkania. Po tym, jak bezczelnie zostało mi odpisane, że "uwzględnią moją prośbę" o usunięcie moich danych. Chyba kogoś mocno pogrzalo.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się