turystyczne rajdy konne - polecane miejsca

Merka, zajrzyj na stronkę Tabunu. Czytając ich relacje sama mam ogromną ochotę.
Czy znajdzie się coś we wrześniu 2016, najlepiej Bieszczady ale każde miejsce w górach mile widziane 🙂 ?


https://pl-pl.facebook.com/Bieszczadzki-Klub-Turystyki-Konnej-Stanica-127731124004723/

Pogadaj z Adamem 🙂 na wrzesień widać że mają miejsca.
Są już nowe terminy rajdów konnych w stylu Western na rok 2017 - zapraszamy - www.overo.pl
Agroturystyka u Luizy często organizuje rajdy po Karkonoszach, Rudawach, Górach Kaczawskich
cisza
to ja przegonię tę ciszę  😀
szukam jakiejś stajni która organizuje rajdy najchętniej w łódzkim (bo blisko) ale w sumie jakieś góry czy morze też rozpatrzymy  🏇 ktoś coś? fajnie by było jakoś urozmaicić sobie te wakacje (czy tam nawet wrzesień). Tylko raczej szukamy takiego rajdu kilkudniowego, na bezpiecznych, przygotowanych koniach w rozważnym towarzystwie (raczej bez szaleństw jakiś większych). Będę mega wdzięczna za jakieś miejsca 😀 wątek wcześniej przejrzałam w większości ale wolałabym coś... bardziej aktualnego niż 2010 czy 2013  🤣
asds   Life goes on...
26 maja 2017 15:08
Podpinam się do pytania Nature. Gdzie na rajdy weekendowe czy trzy dniowe?
to ja przegonię tę ciszę  😀
szukam jakiejś stajni która organizuje rajdy najchętniej w łódzkim (bo blisko) ale w sumie jakieś góry czy morze też rozpatrzymy  🏇 ktoś coś? fajnie by było jakoś urozmaicić sobie te wakacje (czy tam nawet wrzesień). Tylko raczej szukamy takiego rajdu kilkudniowego, na bezpiecznych, przygotowanych koniach w rozważnym towarzystwie (raczej bez szaleństw jakiś większych). Będę mega wdzięczna za jakieś miejsca 😀 wątek wcześniej przejrzałam w większości ale wolałabym coś... bardziej aktualnego niż 2010 czy 2013  🤣

Merka byłam u Bohuna rok temu na terenie na plażę i nigdy więcej... :/
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
12 stycznia 2022 11:05
Szukamy ze znajomymi miejsca na weekendowy rajd w marcu. Fajnie jakby miejsce było jakieś atrakcyjne, może żeby była sauna albo gorąca bania? Możecie coś polecić ciekawego? No i tak żeby jednak tej jazdy było trochę, nie że na 2h w teren tylko 😉 Grupa jeżdżąca dobrze, zaprawieni w bojach rajdowcy.
Podbijam temat
Interesuje mnie Polska, 4-7 dni, zadbane zwierzaki i sprzęt. Ktoś cos poleci?
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
07 marca 2022 07:28
moni, A ofertę Lisowczyków widziałaś?
ZembriaWidziałam, są zdecydowanie najlepiej rozreklamowali , wiec mam obawy, ze to moze być masówka. Byłaś gdzieś z nimi?
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
07 marca 2022 07:35
moni, Tak, w Maroko, w Gruzji, na Ukrainie i kilka razy w Polsce. W planie Albania i Kirgistan. Bardzo polecam 🙂 Jak masz jakieś pytania to chętnie odpowiem.
Ja mam ochotę najpierw wybrać się do nich na weekendowe szkolenie, ale chyba wszystkie terminy się już pokończyły. Zembria, Nie wiesz może czy wiosną (w późniejszych terminach) też robią takie szkolenia? Nie do końca jestem pewna swoich umiejętności - czy się nadaję na dłuższy rajd. Ale ogólnie marzy mi się Maroko albo Gruzja. No i do niedawna myślałam jeszcze o Ukrainie.

Ogólnie też się rozglądam za miejscem/miejscami na takie krótkie wypady dla dorosłych. Rajdy albo szkolenia. Chciałabym sobie ze dwa razy w roku gdzieś wyskoczyć.
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
09 marca 2022 12:25
EMS, O ile wiem, to szkoleń w sezonie wiosna-lato-jesień to jest mało, raczej korzystają wtedy z pogody i są rajdy. Szkolenia głównie zimą. Jeśli nie ma na stronie terminów, to jeszcze też nic przesądzonego, bo czasem coś się pojawia, jak się więcej osób dopytuje to organizują. Napisz do nich najlepiej na fb, sprawnie odpisują.
Maroko bardzo polecam, Gruzję zresztą też 🙂 W Maroko byłam na Saharze, w Gruzji w Waszlowani.
Edit. Pamiętaj, że oni mają też opcję "pierwsze szlify" na wiele kierunków, to właśnie dla początkujących, dla osób które nie wiedzą czy dadzą radę na dłuższej trasie itp. Może to dla Ciebie będzie dobre rozwiązanie na początek? Nie wiem jak jeździsz więc trudno mi coś więcej doradzić 🙂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się