PSY

Pati2012   Koński insta: https://www.instagram.com/mygreybay/
04 marca 2022 08:20
karolina_, wystarczy wygooglować 😁 są różne opcje zapinania, nie trzeba wkładać łapek czy kopytek w niektóre
Screenshot_2022-03-04-08-19-21-721_com.android.chrome.jpg Screenshot_2022-03-04-08-19-21-721_com.android.chrome.jpg
-Alvika-   W sercu pingwin, w życiu foka. Ale niebieska!
04 marca 2022 08:22
karolina_, szukaj Hunter model Uppsala: są do rozmiaru 80cm, mają kilka opcji docieplenia, zapięcie typu "śliniak" - tylko przez głowę przekladasz.
Albo klasyki w stylu narzuty, zapinane tak samo jak końskie derki - weatherbetha ma na pewno 70 w ofercie.
Trzecia opcja: poszukaj na alledrogo derek dla cieląt.
-Alvika-, dziękuję w imieniu marznącego gnojka, znalazłam akurat rozmiar 65, będzie jutro 🙂
Potrzebuje suplementu na wątrobę oraz drugiego na anemie dla psa. Będę wdzięczna za szybką polecajkę w co celować, chętnie od razu z informacją gdzie można zamówić z szybką wysyłką. Z góry dzięki
savil,
na wątrobę najlepszy HEPAXAN DOG (choć ja skutecznie stosowałam też sylimarol).

A na anemię - jak dużą? Znacie jej przyczynę?
Czasem wystarczy B12, a czasem potrzebne są transfuzje.
Na wątrobę stosowałam Hepatiale Advanced Forte z VetExpert i ładnie wyniki ustabilizowało (a było dość niefajnie), a cenowo było też bez tragedii. Ale to trochę też zależy co się wydarzyło, jaki jest stan psa ogółem i jakie są wyniki, wet nic nie polecił?
ancyk0991 , maiiaF
Generalnie długo by pisać...Pies jest po operacji i różnych zdrowotnych przejściach. Zarówno anemia jak i wyniki wątrobowe niewiele poza normą, wet kazał na razie dać suplementy i poczekać do kontroli. Właśnie niestety nie podał konkretnych nazw, a ja jestem dość zielona w temacie( dobrze ogarniam końskie😉😉 także będę wdzięczna za pomoc.
madmaddie   Życie to jednak strata jest
04 marca 2022 18:15
savil, ja też vetexpert hepatiale.
savil, to jeśli niewiele poza normą i te odchyły niegroźne, to Hepatiale sobie z tym poradzi, może nawet ten zwykły Forte, a nie Advanced (ja daję ten forte właśnie przy takich leciutkich odchyłach, u nas zawsze zimą się wątroba rozjeżdża od soli z chodników). Dodatkowo bardziej długofalowo na wzmocnienie wątroby ostropest można podawać 🙂
Dzięki dziewczyny za szybką pomoc. Zamówiłam vetexpert hepatiale advanced i od razu z tej samej firmy na anemie.
Pati2012   Koński insta: https://www.instagram.com/mygreybay/
04 marca 2022 18:51
savil, jeśli to lekka anemia to ja polecam suszoną krew wieprzową. Tylko taką zwykłą dla ludzi, bo w opakowaniu z naklejką suplement dla psów zapłacisz co najmniej 4 x więcej 😉
I zawsze warto szukać przyczyny anemii, tj rozszerzyć badania o właśnie żelazo i B12
Pati2012
Dzięki, jeżeli do kontroli się nie poprawi to na pewno będziemy rozszerzać badania.
Mata do samochodu na całą tylną kanapę - jakieś alternatywy do BeBobi? Również z zamkiem, żebym mógł siedzieć koło psa pasażer, zabezpieczone boki i zagłówki.
chomcia, a co jest nie tak z BeBobi?
Szczerze to nie znalazłam nigdzie produktu takiego, nawet u Niemców.
Też jestem ciekawa. Kurcze, żałuję że wcześniej nie wiedziałam o tej firmie. Bo mój Kardiff to takie se...
Czy znacie firmę, która ma fajne obroże półzaciskowe z możliwością wykonania haftu (nr telefonu) ?
Psyjaciele, Zdolne Bestie - nie widzę takiej opcji na stronie, ale będę pytać o taką personalizację.
madmaddie   Życie to jednak strata jest
08 marca 2022 15:35
kolebka, Aura na co dzień nosi pik pika. Numer nie jest haftowany, tylko wdrukowany we wzór, więc się nie niszczy. Po dwóch latach obroża wygląda super. Młodemu też muszę zamówić, bo bardzo je lubię. Wytrzymałe i nie łapią brudu, choć mam jasne.
A jak koniecznie chcesz haft to KudłatyArt
Perlica nic, nie znalazłam sama nic lepszego, więc wolałabym zapytać co jeszcze jest na rynku zanim kupię 🙂
chomcia, rozumiem teraz.
Mam na 2 auta i polecam.
Muchozol2   Nie rzuca się pereł przed wieprze ;)
10 marca 2022 23:57
kolebka, [[a]]https://m.facebook.com/Pan-Wotan-akcesoria-dla-zwierz%C4%85t-104128864931267/?tsid=0.577189009557542&source=result[[a]]
Bardzo solidne, starannie wykonane, super kontakt. Bardzo polecam.
majek   zwykle sobie żartuję
11 marca 2022 08:11
Wczoraj zdiagnozowano Kokosce cukrzyce.
Mam zalecenie kupic glukometr dla psow, ale mam jeden w domu ludzki. Wczoraj pielegniarka wet, ktora mi pokazywala jak robic zastrzyki i uzywac glukometru mowila cos o jakichs trybach w ustawieniach, ze ona by zalecala jednak kupic psi.
Czy moze wiecie, o co jej chodzilo?

Idziemy dzisiaj na kontrole kolo poludnia to jeszcze podpytam, ale mam wrazenie, ze robi mnie w balona. Moj maz - uzytkownik tego glukometru zrobil wielkie oczy jak spytalam o te ustawienia.
To sie po prostu kluje i sprawdza krople, prawda?
Pati2012   Koński insta: https://www.instagram.com/mygreybay/
11 marca 2022 08:17
majek, może być ludzki, działa tak samo 😉
majek   zwykle sobie żartuję
11 marca 2022 09:31
dzieki, tak myslalam.
efeemeryda   no fate but what we make.
11 marca 2022 10:08
majek,
Potwierdzam, że działa 🙂
Możesz spróbować też FSLibre założyć - zdecydowanie drożej, bo to koszt 500zl/miesiąc, ale nie musisz nakłuwać (No dobra - warto kontrolować klasycznie) a i pomiarów możesz robić ile chcesz w ciągu doby 😊
Pati2012   Koński insta: https://www.instagram.com/mygreybay/
11 marca 2022 21:19
majek, polecę Ci super lekarza od cukrzycy, z Polski ale konsultuje wszędzie online
https://www.facebook.com/neovetpoznan/posts/1993698104170402
a tu masz troszkę o sensorze: https://www.facebook.com/neovetpoznan/posts/2011502712389941
madmaddie   Życie to jednak strata jest
13 marca 2022 19:56
Dostałam fotki Małego, to wrzucę. Turboberger, 13 miesięcy. Pokrywa się fajnymi mięśniami, ciekawe na ile się rozrośnie. Obecnie 52kg.
IMG_20220313_175250_704.jpg IMG_20220313_175250_704.jpg
IMG_20220313_175250_747.jpg IMG_20220313_175250_747.jpg
IMG_20220313_175250_654.jpg IMG_20220313_175250_654.jpg
IMG_3129 1.jpg IMG_3129 1.jpg
majek   zwykle sobie żartuję
14 marca 2022 09:31
madmaddie, przegapilam, masz nowego pieska? zdjecia swietne

Pati2012 , ancyk0991efeemeryda dzieki za rady, z kontaktu moze skorzystam, na razie jestesmy chyba na dobrej drodze. Ogarnelam i zastrzyki i mierzenie glukometrem i apke na telefon.
Kokos szaleje. Wreszcie ma sile wychodzic na spacery, widac, ze nabrala sil, nawet pogonila wczoraj pointera kolezanki. Ma straszny apetyt, zjada wszystko, co znajdzie w misce. Kradnie torebki po kanapkach dzieciom z plecakow do szkoly, dzisiaj rano rozwalila kosz. NIgdy jej sie to nie zdarzalo, tzn lubila posiedziec przy obiedzie z nami, ale nigdy nie byla natarczywa. Teraz mam psa z kreskowki, gdyby mogla wejsc na blat w kuchni, to by uciekla z petem kelbasy. Musze zmienic karme na taka dla cukrzykow, podobno ma pomoc.
madmaddie   Życie to jednak strata jest
14 marca 2022 15:11
majek, tak się przydarzyło, że adoptowałam leonbergera 😉
Screen_Shot_2017-11-30_at_1.12.37_PM.jpg Screen_Shot_2017-11-30_at_1.12.37_PM.jpg
A nie myślała któraś ostatnio o nabyciu kardigańskiej corgikluski? 😉

W Krakowie u znajomych są szczenięta, które przyjechały z (dobrej) hodowli z dalekiej Ukrainy. Hodowczyni, przy pomocy ludzi dobrej woli, wysłała do Polski te psy, które mogła, sama została – bo z dwutygodniowym miotem pembroków podróżować się nie dało. Więc są jeszcze dwa lub trzy cardiganiątka (jutro będzie więcej wiadomo), podrośnięte (trzy i pół miesiąca). Cena okazyjna. Szczeniory sroce spod ogona nie wypadły, rodowody mają i to, zdaje się, niezłe. I ponoć niezłe bystrzachy.

Mogę na prv podać namiar fejsbukowy / telefon 🙂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się