Zadziwiające, nietypowe ogłoszenia

Pod opieką fizjoterapeuty (dobrobyt) - mnie stanowczo urzekło 😂
Screenshot_20220307-205943_OLXpl.jpg Screenshot_20220307-205943_OLXpl.jpg
uszatkowa   Insta: kingaielif
09 marca 2022 09:49
Roześmiałam się 😂. W nawiasie dobrobyt bo bez tego jeszcze by potencjalny kupiec pomyślał że koń z problemami stąd fizjo 😂
uszatkowa   Insta: kingaielif
18 marca 2022 19:17
https://ogloszenia.re-volta.pl/sprzedam-kucyka/o/398821/

Rozumiem że wielki brzuch i budowa kuca predysponuje do przesuwania się siodła na przód ale żeby tak jeździć i jeszcze wstawiać takie zdjęcia do ogłoszenia? 😌
Screenshot_20220318_191609_com.android.chrome.jpg Screenshot_20220318_191609_com.android.chrome.jpg
No dobra ,znalazłam ogłoszenie tego konia ,czy tylko mi nie podobają się kopyta i prawa tylna noga ?
Warto pakować jakiekolwiek pieniądze w ratowanie tej bidy ?
20220119_163525.jpg 20220119_163525.jpg
kasia2107rafal, biedny koń, każda noga to jakaś katastrofa.
Iskra de Baleron, właśnie,nie wiem co ludzie z tym koniem nawyrabiali 😕
Ten koń ma taką budowę kończyn tylnych. Wygląda to na wadę czyli prosty staw kolanowy. Widziałam jeszcze gorszy przypadek na sprzedaż :/ użytkowanie tylko jako kosiarka.
Na fb właściciel napisał że koń został kupiony pół roku temu skrajnie chudy. Podobno jest już i tak sporo odkarmiony.
Iskra de Baleron,
Masz może link do tego na fb?
doloruu, nie mam.
Był na którejś grupie sprzedażowej.
Boli mnie w oczy, jak bardzo za krótkie ma czapsy modelka na reklamie Bergo 🙈 Jak po młodszej siostrze!
FB_IMG_1648222992335.jpg FB_IMG_1648222992335.jpg
Moon   #kulistyzajebisty
25 marca 2022 19:05
keirashara, #najgorzej! 🙈 chociaż bardziej mnie mierzą grafiki, już nie pamiętam której firmy, ale reklamy kasków i laski z rozpuszczonymi kłakami, takimi niemal opadającymi na oczy… srsly…!?🤦
I niezmiernie mnie zadziwia Kentucky, które reklamuje czapraki za grube myliony monet, robiąc zdjęcia pod siodłem… starym, wytartym Prestige o.O
https://ogloszenia.re-volta.pl/walach/o/430414/ jak to są plecy 6 letniego konia to ja chyba nie chce ich widzieć za 10 lat 😦 cena też spoko
Sasini no przecież pod siodłem nie widać pleców 🙁
tylko uważaj bo teraz krytyka uważana jest za hejt i straszą pozwami sądowymi 🙂
blucha, aż strach cokolwiek napisać... ale no serio nie mogłam się powstrzymać, strasznie to wygląda.
Widziałam tego konia na żywo i nawet połowy tego bym nie dała... cena chyba za papier.
Gillian   four letter word
29 marca 2022 19:58
Że ktoś w ogóle siada na te plecy 😲
Matko a ja myślałam że mój dziadek lat 22 ma słabe plecy 😦
Pati2012   Koński insta: https://www.instagram.com/mygreybay/
29 marca 2022 22:07
Ktoś chyba wpisał o jedno zero za dużo w cenie
anetakajper   Dolata i spółka
30 marca 2022 07:05
keirashara, Za jaki papier 🙄 teraz 3/4 koni ma papier 😉
Co się czepiacie koń z taką budową, plecami ma czyste RTG i TUV i chyba to jest najważniejsze 😎

Mój z piękną budową z plecami jak dzwon ma cystę i traktują go jak wraka :/
TRATATA   Chcesz zmienić świat? -zacznij od siebie!
30 marca 2022 07:31
Boli mnie w oczy, jak bardzo za krótkie ma czapsy modelka na reklamie Bergo 🙈 Jak po młodszej siostrze!<br>
keirashara,

Bo na szczupłą, długą łydkę (taka jaką ma modelka) nie ma prawie szans kupić coś dopasowanego. Od zawsze mam problem z czapsami i albo są długie ale sporo za szerokie albo dopasowane i przykrótkie. Udało mi się kupić jakoś wyjątkowo wąskie, nie pamiętam jakiej firmy ale jednak w większości przypadków nie pasują takie standardowe rozmiary. Zrozumie tylko ten co ma długie nogi cienkie jak patyki.
TRATATA, Pascuello 😉
Na dosyć długie i zdecydowanie cienkie łydki mają 😅
Dostępne rozmiary; wys-szer; 35-41; 35-39; 35-37;35-35; 35-33;34-41;37-39;37-37;37-35;39-43;39-41;39-39;39-37;42-45;42-43;42-41;42-41;42-39

Szyjemy na miarę bez dopłaty.
Moon   #kulistyzajebisty
30 marca 2022 07:46
TRATATA, pozdrawiam Cię z moimi szalonymi 30-ma centymetrami obwodu w łydce, przy wysokości ok 45cm 🤣
i o ile oficerki kupuję na miarę niestety, bo tu już chcę mieć 100% dopasowania, o tyle ostatnio trochę na czuja kupiłam sztylpy Hippiki, bo dojrzałam rozmiar 31/40 - stwierdziłam że najwyżej odeślę, a okazały się wręcz ciasnawe w obwodzie! 😮 I jak się uleżały to teraz super przylegają, no magia 🤣 Bo też zawsze miałam albo dyndające za luźne farfocle, albo za krótkie. Tak więc wydaje mi się, że producenci jednak wyszli patykowatym nogom naprzeciw i poszerzyli (a raczej zwęzili 🤣 ) swoje tabele rozmiarowe.
Marzę jeszcze żeby to samo stało się z oficerkami...💗
TRATATA   Chcesz zmienić świat? -zacznij od siebie!
30 marca 2022 07:53
Zapiszę sobie na przyszłość, oczywiście mojego rozmiaru nie ma ale przynajmniej na miarę szyją bez dopłat.
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
30 marca 2022 09:28
anetakajper, jest napisane, ze ma tuv, a nie czysty 😀
anetakajper   Dolata i spółka
30 marca 2022 10:05
Strzyga, Jest napisane jak byk -posiada czysty TUV 😉
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
30 marca 2022 10:09
anetakajper, na 90% jestem pewna, ze wczoraj było jeszcze „posiada tuv” 😀
Ogłoszeniodawca chyba jest u nas na forum bo został usunięty film z ogłoszenia 😉
Ja ostatnio trochę pojeździłam i dla pocieszenia napiszę, że tu przynajmniej widać od razu na zdjęciu jak koń wygląda a dopóki był filmik to widać było także jak chodzi.
Masakrą ogłoszeń jest to, że zazwyczaj jak pojedziesz to się okazuje, że albo zdjęcia zostały tak zrobione, żeby wszystko ładnie ukryć albo są po prostu sprzed roku jak koń wyglądał dobrze. Filmiki też często z czasów prehistorycznych. A już szczytem jest, jak filmy / zdjęcia są z fajnej stajni (plac, hala) a przyjeżdżasz i okazuje się, że stajnia ta sama, tylko hali już nie ma, jest styczeń i plac jest zamarznięty na beton i konia można wypróbować "w terenie". Do tego nie ma ani pół miejsca, żeby zrobić badania TUV a sprzedający nie chce konia zawieźć do kliniki.

Jedyny koń, który faktycznie wyglądał jak na zdjęciach i chodził na poziomie deklarowanym przez sprzedającego to był koń naszej forumowej anetakajper, . Resztę należy pominąć milczeniem - widziałam około 10 innych 😉
epk, tyle racja, takiej szkapy lezacej rozpadnietym czterotaktem pomimo dziubania ostrogami az po zad to przynajmniej wiadomo, ze nie warto ogladac :P

Zdjecia sprzed roku to klasyk, a kon 50 kilo lzejszy i ani pol miesnia na ciele. Albo sprzedajacy "zapomina" ze kon to "od zawsze" ma opuchlizne na ktorejs nodze, podkowy ortopedyczne, pokasluje na rozruchu etc.😑 Dobre sa tez wyniki takich koni profesorow do wygrywania L, albo jeszcze lepiej wycieczka na instagrama malolaty, ktorej rodzice akurat sprzedaja konia "ze wzgledu na niekompatybilne ambicje amazonki" 😜
anetakajper   Dolata i spółka
30 marca 2022 10:41
epk, dziękuję bardzo 🙂

epk Ja tego totalnie nie ogarniam.
Sama miałam wątpliwą przyjemność pojechać ponad 500km do Austrii żeby obejrzeć pokrakę… której absolutnie bym nie oglądała gdyby sprzedawca nie ukrył wady.
Takich ludzi powinno ścigać za koszty 😉
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się