Ogłowia

xxagaxx, tak.
Sprawdziłam na ich stronie i tam wygląda podobnie... chociaż chyba lepiej niż ten który dostałam.
Cóż, mój błąd zatem.
Podnieciłam się clincherem z diamentami i nie przyjrzałam się uważnie...

Nie wiem czy technologicznie nie dało się tego zrobić inaczej.
Gillian   four letter word
06 marca 2022 19:31
Oba moje oglowia KaWal wyglądają tak
AED6A37B-E98E-4D97-A2B3-518718E2ADC1.jpeg AED6A37B-E98E-4D97-A2B3-518718E2ADC1.jpeg
Gillian, No właśnie, tylko ten clincher ma takie nieszczęsne wykończenie.
Będę przy nim dłubać bo moje oczy nie zniosą tej wstawki z cienkiej skórki 😅
Iskra, tak, niektóre są tak wykończone. Wiem, o co Ci chodzi, bo kupuję od nich naczółki regularnie i też je omijam, ale niektórym się podobają. Ale to widać na zdjęciach na stronie normalnie.
Nie tylko Clincher ma takie. Przeklikałam losowo kilka i znalazłam trzy od razu. Moja koleżanka też dostała ogłowie z takim, po prostu część jest takich. Ale rozumiem Twój ból. 😅
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
11 marca 2022 10:28
Dostanę gdzieś podkładkę pod szeroką anatomiczną potylicę? Futrzaną.
bjooork   sprawczyni fermentu na KZJ-cie
29 marca 2022 14:27
Czy mamy na r-v użytkownika/użytkowników ogłowia Antares Precision Comfort? Mam pytanie o jakość skóry i to czy można wymontować szlufkę na skośnik?
bjooork, to jest to z cofnięta potylica ?
bjooork   sprawczyni fermentu na KZJ-cie
29 marca 2022 18:57
To jest takie z uwolnioną potylicą
bjooork, ogłowia nie mam, mimo że potylica podoba mi się ogromnie (ale nie lubię nachrapnika ang/szwedzkiego), ale mam Napierśnik. Skóra obłędna. Warta każdej złotówki. Gdyby robili ogłowia z meksykanem albo chociaż to z nachrapnikiem y w rozmiarze xfull, kupiłabym bez wahania.
bjooork, cudowna skóra. Mamy w stajni takie. Ostatnio podziwiałam ale cena skutecznie mnie zniechęca 🤣

Można wypiąć skosnik.
bjooork   sprawczyni fermentu na KZJ-cie
29 marca 2022 20:27
U nas akurat młody chodzi w najzwyklejszym angielskim nachrapniku- jest wrażliwcem, ale ma też mało "małopolską" głowę, której bliżej do wiadra 🤣
Najchętniej to bym zrobiła ogłowie u Pana Marka (jeśli jeszcze robi ogłowia), bo wiem że skórę będę miała na lata. Ale ta potylica jest bardzo kusząca
Ja mam ogłowie Antares precision z tą potylicą "uwolnioną" i nachrapnikiem "Y"
Skóra jest super, polecam bardzo.
Plamkakochanie, a jak ocenisz rozmiar?
anai,
Mój ma łeb jak sklep, nosi inne ogłowia (horze, prestige, felix buhler) rozmiar full albo xfull i antares rozmiar 2 na niego pasuje
Plamkakochanie, o, to dobrze wiedzieć. Dzięki!
I na mnie padło z poszukiwaniem zaginionej arki. Stałam się szczęśliwym posiadaczem siodła w kolorze lekko wiśniowego (?) brązu - wstawiam zdjęcie. Ponieważ zakup nadwyrężył mój budżet, szukam bardzo rozsądnego cenowo ogłowia i skórzanych wodzy, pasujących kolorem. Najchętniej z nachrapnikiem anatomicznym lub szwedzkim... jakieś pomysły?
Screenshot_20220415-110023_Opera.jpg Screenshot_20220415-110023_Opera.jpg
_Gaga, jaki masz model Equipa?
Polecam sprzęt Equipe, idealnie dobierzesz kolor, a ta najtańsza seria jest w cenie Kentaura.
Zresztą jak kupiłaś siodło od Beaty czy Seby, to zawsze dawali spory rabat w razie zakupu sprzętu.
Perlica, od Seby, czyli o resztę dopytam go po Świętach. Dzięki 🙂 A model ze zdjęcia, tj EK26 Specjal
_Gaga, ja mam takie siodlo w kolorze red Brown, bardzo szybko robi się ciemne. Wygląda obecnie tak, a jesienią wymieniałam całą skórę na siedzisku i siodlo miałam w dwóch kolorach. (natomiast skóra wymieniana na dole tybinki nie ściemniała, to jest ta gruba skóra kropkowana 😉)
IMG_20220415_151536.jpg IMG_20220415_151536.jpg
anai, cholera. Miałam nadzieję, że takie zostanie �
To może tylko puśliska wymienię. A sprzęt zostawię czarny...
_Gaga, ja tak mam. Pusliska kupuję Brown equipe. A ogłowie, napierśniki i popręgi (oprócz tego na zdjęciu) mam czarne.
Trochę szkoda, ale trudno
Tak będzie taniej przynajmniej 😉
Dzięki za cynk!!!!
Nie wiem czy ten wątek odpowiedni do tego, ale mam z Febro wytok Equiline i jestem zachwycona jakośćią skóry oraz jego wykonaniem. Naprawdę jestem tak pozytywnie zaskoczona, że nie umiem tego opisać 🤣
Bardzo ładny brąz, wykończenie jasną nicią, ale nie nahalne. Cud, miód i orzeszki 💗
Perlica, Equiline to moje nowe odkrycie skorzane, zarąbiste jest 😀
xxagaxx, jak kilka lat temu zaczynali ze skóra to miałam puśliska i były tragiczne, zniszczyły się od razu.
Jednak widzę, że wyciągneli wnioski🙂
Dla wszystkich, którzy mi wmawiali, że muszę się zdecydować między złotym a rose goldem. Nie muszę, wygląda zajebiście. 😂
Musiałam odesłać wytok do wydłużenia i potylicę do skrócenia odrobinę (na zdjęciu widać, że pasek policzkowy nachodzi na wędzidłowy, no to jak już odsyłałam wytok, to dorzuciłam i to), ale jestem zakochana. 😍 Jak ogarnę jakieś lepsze foty, to wstawię, ozłociłam swojego konia. 🤣
Nie mogłam sobie wymarzyć lepszego połączenia z rym rose gold wędzidłem.

Sivrite, no nie powiem, oryginalnie i ogólnie nie widziałam takiego połączenia nigdy i stwierdzam, że mi się podoba...
uszatkowa   Insta: kingaielif
28 kwietnia 2022 10:01
Sivrite, a ja zawsze myślałam, że jak siwy to absolutnie nie w żółtym i złotym. A jednak, wygląda bardzo gustownie. Czarne elementy robią robotę
Saganek, złoty biothane jest od dość niedawna na rynku, myślę, że w najbliższym czasie zyska więcej zwolenników.

Uszatkowa, w żółty bym go nigdy nie ubrała. 🤣 I trochę mnie boli, że on w cieniu to jest jednak żółty. Muszę zrobić zdjęcia na słońcu, bo wtedy jest rzeczywiście złoty. Przedwczoraj udało nam się złapać trochę słońca w terenie i się nie mogłam nacieszyć, jakie to ładne. 😅 I właśnie zmieszałam z czarnym, żeby nie było takiej wielkiej, złotej plamy z tego. Chętnie bym walnęła całe zlote, bo ten buothane jest taki piękny, ale jestem prawie pewna, że wtedy by mi się nie podobało. 😂
uszatkowa   Insta: kingaielif
28 kwietnia 2022 10:41
Sivrite, a on jakoś błyszczy?
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się