Końska Rewia Mody XVI (2022)

martrix, - piękny ten Deep Olivine, jak nie przepadam za zielenią tak ta jest na prawdę śliczna.

Kolejna kapsułkowa kolekcja dla niemieckiego sklepu, tym razem fiolety... bardzo moje fiolety 🤡
FB_IMG_1647697775362.jpg FB_IMG_1647697775362.jpg
wątek zamknięty
Ouuuuć, ładne toto! Przytuliłabym z chęcią 😍 Jest jakaś szansa na dostanie tego w Polsce?
wątek zamknięty
infantil, - tylko niestety ściąganie z Niemiec z Reitsport Klawunde. Przytuliłabym czaprak, kantar i ochraniaczki... 🙈
wątek zamknięty
Ja cottona i kantar też chętnie…
wątek zamknięty
Ja chyba tylko kantar bym przytuliła z tego. Może ktos się skusi na jakieś zbiorowe zamówienie? 😉
wątek zamknięty
Jakby było jakies zbiorowe zamowienie, to ja z moim portfelem też się zgłaszam do zakupów! 😂
wątek zamknięty
A tak btw. bo ja jeszcze nie ogarniam kolekcyjnego kalendarza - to będzie teraz niebawem jakaś "ogólna" kolekcja Eskadrona? 👀 Bo ostatnio wyszedł heritage, ale zastanawiam się, czy coś jeszcze nas czeka.
wątek zamknięty
Przyszedl mój urodzinowy prezent z Tackshopu
Equito Milkchocolate, jestem zakochana 😍
20220328_164758.jpg 20220328_164758.jpg
20220328_164804.jpg 20220328_164804.jpg
wątek zamknięty
Super do brązowego sprzętu!
wątek zamknięty
Wow, piękny kolor!
wątek zamknięty
Pati2012   Koński insta: https://www.instagram.com/mygreybay/
28 marca 2022 19:45
infantil, na wiosnę i jesień jest zawsze Classic Sports
W tym roku może w kwietniu, maju będzie
wątek zamknięty
xxagaxx o matko ale pięknie, wszystko idealnie zgrane.😍
wątek zamknięty
Hej,
Użytkuje ktoś systematycznie czapraki winderena? Luknęłam na ogłoszenia używanych, to wyglądają na bardzo sfilcowane. Podzielicie się proszę wadami/zaletami?
Bardzo podoba mi się ich krój, natomiast mój wewnętrzny skąpiec nie poradziłby sobie, gdyby wydał ponad 300zł na szmatkę, która zaraz będzie wyglądać jak nie powiem co 😂
wątek zamknięty
flygirl, faith, infantil, dziękuje 😀 Zwykle kupowałam wszelkie odcienie niebieskiego/granatu itp, takich dziwnych brązów unikałam, ale no pięknie ten kolor wygląda w słońcu 😀
wątek zamknięty
Naprawdę przepiękny mleczny odcień, świetny wybór 🙂
wątek zamknięty
lusia722   poskramiacz dzikich mustangów i jednorożców
29 marca 2022 11:44
xxagaxx, o wow, pożyczę na przymiarkę 😂
wątek zamknięty
xxagaxx, Cudny. Coraz bardziej equito mi się podoba. Jakość super, świetnie leży i jeszcze te kolory!
wątek zamknięty
xxagaxx, - piękny i mega zgrany kolorystycznie 😍
wątek zamknięty
xxagaxx,
Piekny kon. Calosc wyglada bardzo efektownie. Subtelnie i z klasa. Niebiskie strzemiona do calosci wygladaja oryginalnie🙂
wątek zamknięty
Moon   #kulistyzajebisty
04 kwietnia 2022 07:36
xxagaxx, kurza twarz, co się zobaczyło, to się nie odzobaczy, teraz ten brązik będzie mi łaził po głowie! 🙈😅

I wciąż płaczę nad moim losem życia z podkładką-poduchą Kentucky, która nie pasuje mi wizualnie do niczego innego niż ganat 😑😓
wątek zamknięty
Moon, uszyj sobie pokrowczyk inny 😀 Ja mam mattesa przejściowo bo czekam na Kentucky ale korekcyjną i cienką 10mm bo miejsca mi brak pod siodłem.
wątek zamknięty
Constantia   Adhibe rationem difficultatibus
04 kwietnia 2022 12:38
Szybkie pytanie czy derka ESKADRON Heritage Aerial Jersey Fauxfur dobrze osusza? Jak to futerko się sprawdza?
esk_128855_280_380_add1_1.jpg esk_128855_280_380_add1_1.jpg
wątek zamknięty
Moon   #kulistyzajebisty
05 kwietnia 2022 22:16
xxagaxx, not bad idea ale niestety wątpię by ktokolwiek był w stanie mi uszyć idealny pokrowczyk na tę podkładkę… x.x

Aaaale, kij z brązem. W złym i niedobrym 😂 Tackshopie ma być ponownie Monaco Blue 😜😍 #stajewblokachstartowych 😅
wątek zamknięty
Moon, idealny kolorystycznie ? Bo np. Cabal cuda robi, nawet rękawy z wełny na profilowane popręgi. Miałam ta podkładkę w wersji slim i jak dla mnie to nie jest rocket science 😅
wątek zamknięty
Moon   #kulistyzajebisty
05 kwietnia 2022 22:51
xxagaxx, nie, idealnie dopasowany rozmiarem i wycięciem np. 🙈 ciężkie życie pedantki… 🤣
wątek zamknięty
Moon, ale Kentucky nie ma wymyślnego pokrowca... jest naprawdę prosty. Także nie będzie z tym problemu. Ale ty chyba nie cierpisz że same granaty ci pasują :P
wątek zamknięty
Constantia, derka ze sztucznym futerkiem raczej kompletnie nie będzie osuszać. Bardziej do użytku jako derka stajenna, ale ciężko określić jak ciepła jest więc taka derka trochę bardziej do patrzenia niż do używania.
wątek zamknięty
Moon   #kulistyzajebisty
06 kwietnia 2022 08:47
xxagaxx, no właśnie cierpię i nie cierpię 😂 bo jak wyszedł PS Dark Sky to najpierw się napaliłam, a potem zwizualizowałam sobie w głowie pod siodłem i podkładką... No i nie chciało grać 🙈 Ale pokrowiec ten fabryczny muszę i tak wyprać, więc zobaczę, a nóż...

Constantia, macałam tę derkę u Anai, poza tym, że jest obłędnie piękna, jest bardzo, bardzo, BARDZO gruba :P Taka na syberyjskie mrozy bym powiedziała. Ona raczej ma za zadanie grzać a nie osuszać, a po tym futrze od spodu to bym się nie spodziewała funkcji odprowadzania wilgoci ;-)
wątek zamknięty
lusia722   poskramiacz dzikich mustangów i jednorożców
06 kwietnia 2022 18:14
Nique, wystarczy ubrać i sprawdzić czy koń jest wystarczająco ciepły?

Moon, zaraz się okaże, że będzie Kulisty w czym niż granaty popylał?
Będziemy Cię namawiać do złego😂
wątek zamknięty
Moon   #kulistyzajebisty
06 kwietnia 2022 18:57
lusia722, Kulisty w swej karierze popylał chyba we wszystkim, za czasów współdzierżawy z A. - chyba tylko zabrakło krwistej czerwieni i pomarańczy... 🤣

A obecnie popyla jeszcze w odcieniach brązu i miedzi, ale wszystko to ma granatowe lamówki 🙈
Dziś się siodłałam i tak se spojrzałam na osiodłanego pana konia: ochry - brązowe *, czaprak - granatowy, podkładka - granatowa, derka - granatowa... No raj dla pedanta! 😜 No i tak go lubię w tym granacie, no 😁

* jakby kto pytał - sprzęt mam brązowy, stąd i brązowe ochry :P
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.