KOWALE

BUCK   buttermilk buckskin
06 marca 2022 10:22
doloruu o poskromowych kowali najłatwiej na FB "konie zimnokrwiste"
domiwa   W poszukiwaniu prawdy, mojej prawdy...
07 marca 2022 13:51
Kojarzy ktoś team grizzly ? Pod wodzą Wojciecha Grysia ?
Cześć! Na cito potrzebuje kowala, który dojedzie pod Kraków do Przybysławic rozkuć konia i wystrugać. Czy ma ktoś może do polecenia kogoś?🙏🙏🙏
domiwa   W poszukiwaniu prawdy, mojej prawdy...
14 kwietnia 2022 23:45
Kojarzy ktoś kowala Jonasza Pospieszny ?
domiwa, tak, robi moje konie
Czy ktoś może polecić dobrego kowala w opolskim, który struga także zimniki?
Ja mogę polecić Lolka Stolarczyka. Bazę wyjazdową ma z pod Wielunia ale wiem, że gdzieś w opolskie też jeździł. Kwestia kosztów dojazdu. Tel. 516121095. Od kilku lat robi moje konie i jestem bardzo zadowolona. Słowny, spokojny, jak ktoś zainteresowany to wszystko tłumaczy 🙂
Tęczusia   Po małym sporcie pozostał już tylko kac.
18 maja 2022 08:14
Na Facebooku wydarzenie "Warsztaty z mistrzem Józefem Antczakiem" 11. czerwca 22 r. w Stajnia Morina Szemud, 84-217 Szemud.
Nie organizuję gdyby ktoś o to pytał, tylko przypadkiem natrafiłam. 😉
Do którego podkuwacza w pomorskim (Trójmiasto) uderzyć w sprawie kucia ortopedycznego? Specjalny przypadek w stylu "ręce opadają" 😂
Hej, szukam kowala dla jednego konia w okolicach Czosnowa koło Warszawy. Koń jedynie do werkowania, jednak ma on złe doświadczenia z jednym kowalem z przeszłości, także szukam kogoś kto ma podejście do koni i będzie dążył do współpracy, a nie na zasadzie szarpania się. Ćwiczenia ćwiczeniami, jednak on rozpoznaje że kowal to kowal i bywa nieufny, ale do dogadania. Cena może być w związku z tym wyższa, ale zależy mi na kimś z dobrym nastawieniem, z góry dziękuję za pomoc
Lipizzaner podam ci namiary ale pisz do mnie na PW bo tutaj zaraz mod wstawi mi bana za wstawianie reklamy, czyli za nieregulaminowy post 🤣
Dzień dobry. Jakiś namiar na Kowala który dojedzie +/-15km od Kwidzyna? (Woj. Pomorskie) Do jednego konia. Pozdrawiam!
fanelia, ja bym próbowała Pawła Lesnera 😉
Doniaa, gdzie dokładnie? Bo ja też szukam, może we dwie będzie łatwiej?
Rude dwie, Pan Wojtek Andrzejewski do nas podjedzie 🙂 warto do niego napisać o wizytę. Tutaj numer telefonu 888656805. Można znaleźć go również na fb. I tutaj numer również do Pana Roberta Sołtysa 600325582 i Pana również na fb można znaleźć. 🙂
Jak wyglądają u Was ceny za samo rozczyszczenie?
wercia, 130zł
łódzkie - 100 zł plus dojazd
Wlkp-70 ostatnio było.
Doniaa, wielkie dzięki 💗 Nasz kowal jest opóźniony już o 6 tygodni 🙁 Jest dobry, ale nie mam już siły dzwonić do niego kilka razy dziennie.
Więc chętnie przedzwonię do poleconych przez Ciebie.
Rude dwie, proszę bardzo
jakiego kowala polecicie, który "obsługuje" pólnocno wschodnie okolice Warszawy? kierunek Nasielsk?
Hej, orientujecie się może czy Paweł Ciołek dojeżdża do Krakowa? Plus czy ktoś ma może numer do niego? Przeszukałam już chyba cały internet i nie mogę znaleźć 🙁
Hej,
Poszukuje sensownego kowala który dojedzie w poniższe okolice (kucie ortopedyczne). Zmieniamy stajnie i mój kowal niestety odmówił dalszego dojazdu 🙁
kowal.JPG kowal.JPG
Pomorskie, okolice Chojnic, szukam kowala do stałej współpracy do 2 koni, w tym jednego trzeszczkowca. Przeprowadzam się pod koniec stycznia, ktoś, coś? Ewentualnie, gdyby ktoś z tych rejonów szukał kowala może mój obecny by się podjął przy jakiejś sensownej ilości koni -kowal ortopeda.
Nat87   Pytasz gdzie moje miejsce? Między grzywą a ogonem...
16 marca 2023 09:19
Czy ktoś może polecić kowala do werkowania? Mam problemy ze znalezieniem kogoś w okolicach Międzyzdrojów (zachodniopomorskie), żadnemu nie chce się przyjeżdżać tylko do dwóch koni ...
Nat87, spróbuj Kubę Krefta wziąć. Namiary znajdziesz na FB
Nat87   Pytasz gdzie moje miejsce? Między grzywą a ogonem...
20 marca 2023 22:16
_Gaga, dziękuję. Spróbuję się skontaktować mimo, że nie posiadam FB ;-) Kuba jest z Kołobrzegu? Znając życie powie, że za daleko ale spróbuję 😅
Domiwa poproszę o namiary na tego kowala
Hej, ile wasi kowale biorą aktualnie za werkowanie, a ile za kucie?
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się