sklepy internetowe

Sivrite a czy tych bonów nie dostali wszyscy, którzy robili zakupy w ciągu 6 miesięcy? Według mnie akurat bardzo dobra akcja PRowa.
Equigrav, no zajebista akcja PR-owa, że wysyłają mi bon na dane, które mieli obowiązek usunąć. 🤣 Nie mają prawa ich posiadać ani przetwarzać, ale wysyłanie mi na nie tego cudownego prezentu to już jest wyższy poziom absurdu. Jeśli chcesz sprzedawać swoje dane osobowe za jakiś upominek, to przecież Ci nikt nie broni, ale ja nie mam ochoty. Dostali wyraźne wytyczne, że mają mnie usunąć ze swojej bazy danych i z jakiegoś powodu odmówili mi tego prawa. Ale spoko, wysłali bonik, powinnam się cieszyć. 😂 Tacy dobrzy ludzie, zawsze "dzień dobry" mówili na ulicy. 😅

PS. Nie przeczę, że mogli je dostać wszyscy. Na ulotce jest napisane, że ich problemy "wpłynęły również na mnie", więc zinterpretowałam to jako bonus dla tych, których zamówień nie zrealizowano. Tyle, że clue mojego zdenerwowania stanowczo nie jest ten bon tylko to, że odmówiono mi prawa do usunięcia moich danych osobowych.
Sivrite, strasznie słaba sytuacja... co jak co mogą se wysyłać bony do osób które zawiedli. Tyle, że jak ktoś wyraźnie prosi o uśnięcie danych i konta to już wygląda bardzo nie fajnie. Ja bym ich pewnie przycisnęła o usunięcie konta.
Ej słuchajcie też dostałam ten bon... 🙃 Czy to serio działa tak, że sobie wybierasz co chcesz i kupujesz za darmo?
Przygotowali kilka rzeczy do wyboru, ale o dziwo wcale nie są to jakieś gadżety reklamowe tylko czaprak/kantary/maski na owady. Miły gest.
Jak zwykle wielki plus dla TACKSHOP.PL 😍Pomijając super sprzęt, uwielbiam te mile karteczki w paczce
anai o jeju, zgadzam się w pełni - te personalne karteczki robią robotę! 😁
Equigrav, też uważam, że akcja nadzwyczajnie miła, a rzeczy do wyboru zaskakująco fajne m.in. piękne kantary. Ja tam byłam bardzo pozytywnie zaskoczona i gest ten wpłynął pozytywnie na moje postrzeganie tej firmy.
Powtórzę się, nic nie mam do samej akcji. Też byłabym zadowolona. Cały post dotyczył odmówienia mi usunięcia moich danych osobowych, więc nie wiem, po co mi próbujecie tłumaczyć, jaka to zajebista akcja marketingowa. 😅 Nie napisałam ani jednego złego słowa na sam pomysł takiej akcji. Lepiej - nie wiedziałam nawet, co proponują, pisząc tego posta, z góry uznałam, że niech robią, co chcą i nie wnikam. Opisałam sytuację odebrania mi prawa do ochrony moich danych osobowych, a będzie mi tłumaczone, że jak prezenty fajne, to spoko. 🙃 Brak słów.
Opisałam sytuację odebrania mi prawa do ochrony moich danych osobowych
Sivrite,

Jak to dramatycznie brzmi, a w rzeczywistości mieli burdel (za co teraz przepraszają) w polskiej obsłudze klienta i ta jedna babeczka, która obsługuje ich polskiego maila zwyczajnie wykasowała Cię pewnie tylko z newsletter, a nie bazy klientów robiących zakupy w ostatnich 6 miesiącach. Prawdziwa tragedia. Mniej jadu, będzie Ci się lepiej żyło.


To ja wyleję jad na sklep Obiegły, bo miałam plastik w paszy i mimo napisania dwóch maili olali mnie kompletnie. Jak będę mieć zły humor, to tam zadzwonię 🤣 Generalnie giga minus dla nich, nic mnie tak nie wk*** jak olewanie klienta.
Pati2012   Koński insta: https://www.instagram.com/mygreybay/
14 kwietnia 2022 10:44
budyń, może lepiej jakbyś uderzyła do producenta pasz? chyba, że to jakiś zagramaniczny 😒
No marstall, więc Niemcy. Pisałam do, jak się okazuje, dystrybutora, to odesłali mnie do sklepu, nawet były jakieś perturbacje po drodze, bo okazało się, że sklep Obiegły nie bierze paszy od nich, jedynego dystrybutora na Polskę, ale ponoć właściciel tylko skwitował, że "on ma swoje inne źródła" i nara 🤣 Myślałam, że sklep się zajmie tą sprawą, załączyłam fotki i w ogóle, a tu olewka. Żenada.
Nie chce mi się szarpać, bo nawet jak mi zaproponują wymianę worka, to mój koń tego dziadostwa nie chce nawet ruszyć, więc 🙃
budyń, może i na dobre wyszło, bo o ile pamiętam dawalas Vito, a tam ponad 70 zł podwyżki na worku od kwietnia 😅
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
14 kwietnia 2022 13:35
budyń, Faktycznie nie fajnie z ich strony! Ja dopiero co miałam taką sytuację, znalazłam w sieczce Agrobsa całą, sprasowaną, martwą mysz 😝 Napisałam do Hippovtu, gdzie kupowałam, oni się kontaktowali z producentem, ale zanim cokolwiek tam załatwili, to sami mi wysłali drugi worek w ramach reklamacji.
Equigrav, no nie trafiłeś, bo zostało mi potwierdzone, że prośba została przekazana "do Niemców" (trzy razy Pani użyła tego określenia), więc to nie polski dystrybutor zawinił, tylko samo korpo.
Strzelasz w ciemno i przedstawiasz to jako prawdę objawioną. 😂
Rzeczywiście, no dramatyzuję, domagając się swoich praw. 🤣 Chyba sobie żartujesz. Od kiedy jesteś obiektywnie odpowiedzialną osobą do określania, które akty prawne wymagają przestrzegania, a które są dramatyzowane? 😂 Ustaliłeś sam ze sobą, że jesteś obiektywną jednostką do określania prawa? 😉 Ciekawe życie musisz mieć. Żeby przypadkiem ktoś nie uznał, że dramatyzujsz, jak zostanie Ci odebrane prawo do czegoś, co w swoich poczuciu wyniesionej obiektywności uznasz jednak za ważne. 😅
Jak zwykle plus dla
+ Gnl
+ TackShop
😁😁😁
Niezawodni jak zawsze
Fokusowa, taaak, widziałam 🙄
zembria, widziałam zdjęcia 😂 Dobrze, że chociaż szybko zareagowali. Ja chciałam po prostu przycebulić o jakiś darmowy długopis w rekompensacie, ale nie chce mi się chyba szarpać z tym sklepem, bo brzmi jak januszerstwo 🙃
Moon   #kulistyzajebisty
15 kwietnia 2022 22:27
Mój portfel nienawidzi Tackshopu, a granatowy pedantyczny mózg kocha, zwłaszcza że obecnie promka i jakieś niedobitki granatowe zostały… 😍🤣 więc nie ma innej opcji - plus dla Tackshopu, ale czy to jakaś nowość? 😜🤷💕
Moon, ja tez poleciałam na promke... także ten. Nie wiem czy to Plus jak mój portfel jednak widzi minus 🙈🤣
Ja w koncu wystawie tego minusa dla Magic Horse za wysylki widmo i "sklep" rodem z lat 90tych.
Nie ma absolutnie zadnej informacji ze paczka zostala wyslana ani jakim kurierem, zadnej mozliwosci sledzenia paczki, kurier z paszą przyjechal oczywiscie jak mnie nie bylo.

Dla porownania sklep agrovitala jest podobnie brzydki ale chociaz mozna zrobic natychmiastowy przelew i jest pelnia informacji kiedy i czym nadają paczkę.

Takze do samej paszy z Magic Horse'a nic nie mam, maja fajne sklady i w miare ok ceny, ale ten sklep odpycha kompletnie.
Minus dla Bergo..do zamowienia powyżej 400 zł doliczyli koszt przesyłki 🙃
Cresta, ale to nie jakiś błąd? Czy pasze jakaś zamówiłaś?
xxagaxx, zamówiłam kamizelkę i wybrałam przesyłkę pobraniową. Była w promocji i kod Pisanka nie naliczył się, trudno, ale za to doliczyło przesyłkę, taka promocja 😂
Wielki minus dla mksklep- wysłali nie ten produkt i od tygodnia czekam na rozwiązanie tej sytuacji, telefon raczyli odebrać tylko raz na maile nie odpisują.😡
Mksklep od zmiany właściciela nie działa już tak idealnie, jak działał 😓
Gillian   four letter word
18 kwietnia 2022 08:48
To mksklep jeszcze istnieje 😦
Moon   #kulistyzajebisty
19 kwietnia 2022 07:14
Cresta, ale za przesyłki pobraniowe zawsze się chyba płaci? Nie wiem, ze sklepów, z których zamawiam, zawsze robię przedpłatę.
No i jak kamizelka była już przeceniona, no to kod się nie naliczy - w większości sklepów tak jest (a jak jest inaczej, to przeważnie o tym piszą :P)
edit: sprawdziłam - tak, za pobraniową doliczają +7zł za przesyłkę niezależnie od wartości koszyka.

xxagaxx, to jest jak walka serca z rozumem... 🤣
Moon, zamawiam wiele w różnych sklepach i za pobraniem i nikt nie naliczał mi do tej pory za to, dlatego się zdziwiłam 😁 a z kodem się domyśliłam 😉
Cresta, czyli dajesz minusa za co? Za to, że pobraniowe przesyłki są płatne? Czy za to, że promocja nie obejmowała przecenionego produktu?
Jak chciałaś nie płacić za wysyłkę to wystarczyło zrobić przedpłatę. To nie wina sklepu.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się