Czy chcemy zmian? Ulepszenie forum.

Oczywiście że mam pozytywne nastawienie 😇 a ktoś może wie do kogo się zgłosić, bliżej źródła? Użytkownik root, któryś z moderatorów?
Czy ktoś wie jak "odklikać" wątek? Wlazłam przypadkiem nie tam, gdzie chciałam i teraz mi wywala ten wątek na czerwono jak są nowe posty, a wcale mnie one nie interesują.
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
18 stycznia 2022 11:29
Fokusowa, też bym chciała wiedzieć. Niesamowicie drażni mnie ta opcja i przez nią nie lubię czegoś szukać. Znajdę informacje a później wątek mi się podświetla bez sensu 🙄
Popieram dwie poprzednie wypowiedzi - bardzo, bardzo, bardzo chciałabym to wyłączyć. Poza problemami ze zdjęciami to chyba moja największa bolączka nowego forum.
Ktoś coś?
Pytam z ciekaowści: a co komu przeszkadza podświetlenie wątku?
Nie interesuje wątek to nie wchodę do niego i po kłopocie.
Bije po oczach 😂
Facella   Dawna re-volto wróć!
19 kwietnia 2022 00:03
Dzisiaj zniknęły mi wszystkie ulubione. Tak o po prostu. Zmian jak nie było, tak nie ma, a mija ile - już ponad rok?
Mi wystarczyło się zalogować i mam ulubione bez zmian.
Facella   Dawna re-volto wróć!
20 kwietnia 2022 00:32
Przelogowałam się i nie pomogło. Dzisiaj już są z powrotem.
Nevermind   Tertium non datur
09 czerwca 2022 20:23
Nie wiem czy było to już może wspomniane (próbowałam sprawdzić, ale wyszukiwanie tutaj to walka z wiatrakami): fajnie by było, gdyby wróciła możliwość polubienia wiadomości
No i gdyby to wyszukiwanie działało w jakimś porządku .-.
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
10 czerwca 2022 07:24
Nevermind, A była kiedykolwiek możliwość polubienia wiadomości? Nie wydaje mi się, a przynajmniej nie kojarzę żeby takowa była.
Nevermind, wyszukiwarka działa całkiem sprawnie, o co Ci dokładnie chodzi?
Na tym forum nigdy nie było polubień postów.
Nevermind   Tertium non datur
24 czerwca 2022 23:45
Wobec tego zostałam przez kogoś wprowadzona w błąd 😉 A wyszukiwarka wyrzuca hasła w losowej kolejności, co jest dosyć upierdliwe kiedy szukasz czegoś konkretnego.
Nevermind, możesz zmienić kolejność wyświetlania postów w wyszukiwarce na stronie głównej lub w konkretnym dziale, domyślnie sortowanie jest ustawione na "trafność" ale można zmienić na "najnowsze" z prawej strony tuż nad wynikami.
W wyszukiwarce w wątku sortowanie ustawione jest od najstarszych i nie ma możliwości zmiany.
Nevermind   Tertium non datur
25 czerwca 2022 11:08
BeAtra, W takim razie pardon.
Całe życie w kłamstwie 🙈
Błagam, niech wróci opcja ignorowania użytkowników 😭😭
Ja również bardzo proszę 🙉
chyba nikt sie nami nie przejmuje ;D
xxagaxx, zajrzyj do sąsiedniego wątku skarg i wniosków
BeAtra, wiem, od kiedy powstało nowe forum to chęci na poprawę stanu rzeczy 0. Szkoda, bo wiem, ze forum powstało dzięki Quancie, że działało, ze komukolwiek się chciało. Ale skoro zdecydowano o zmianie, to chociaż moglibyśmy wrócić do tego co było, do tych samych opcji. szkoda, no ale cóż.
Możecie mi powiedzieć kto jsst teraz modem?
ja, BeAtra, Gillian i IskraADHD
Czy tylko ja nie mogę dodać żadnego wątku do ulubionych? 😀
Dobra, nie da się dodać, dopóki nie ma kilku stron :P Dopiero jak są strony, to pojawia się opcja xD
Ja mogę dodać kazdy :p ale z poziomu urządzenia mobilnego. Z komputera niekoniecznie.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się