Podziękowania

Super! Gratulacje! Wszystkiego naj naj.
Brawo! Szczęścia! Ślub w Warszawie, czyli przeprowadzasz się do stolicy?
Dziękuję Jabooshko za życznia . Kochanie nigdy o was nie zapomnę przecież jesteście moją rodziną .
Witam moją kochaną rodzinę z Rwe-Volty .pl . Moja dama serca przyjeżdża do mojego kochanego miasta Ciechocinek na urop na parę dni . Potem moje Skarby zabiera mnie do Warszawy abyśmy załatwili wszytkie formalności ze ślubem cywilnym np; znaczki skarbowe za 84 zł . Mam zgodę abym pojechał do Bukowca za Jelenią Górą gdzie moim przyjacielom będę robił trenigi . Napewno też odwiedzę Luizę właścielkę osrodka agroturystycznego w Mysłakowiece gdzie mnie jej i ona zarpaszała abym nie był sam na święta . Kochani życzę wam dużo zdrowia i szczęscia jakie sam obecnie doświadaczasm od losu . Tyle lat czkałem na tą jedną jedyną aż w końcu wszytko się urelaniło . Nigdy o was kochani nie zapomnę no przecież my koniarze jesteśmy jedą rodzikom buziaczki dla was wszytkich see you later
Do słysznia nie bawem
zdjęcie3645.jpg zdjęcie3645.jpg
Witam wszytkich . Piękno jest inne widzisz duszę a nie ciało . Serce to nie obrus przed każdym go nie położysz . Życzę mojej wspaniałej rodzinie z Re-Volty dużo zdrowia , uśmiechu na codzień , szczęścia , radości miłości rodzinnej ..............
Niech nigdy was szczęście nie opuści moi kochani .
zdjęcie3747.jpg zdjęcie3747.jpg
Dzień dobry moja rodzino z Re-Volty .pl . Zaufanie jest jak zapałka drugi raz jej nie podpalisz . Moja była narzeczona 3 razy mnie okłamała , wciąż jakieś do mnie jakieś pretęsje , pouczanie więdz podjełem smutna dezyzje o roztaniu . Boli to bardzo ale trzeba uciekać od ludzi co mają złą energiie i sie na nich człowiek zawiedzie . Nie powiem byłem szczęśliwy przez jakiś czas ale życie wszytko werefikuje . Dla mnie to bardzo przykra poraszka tym bardziej jak człowiek jest wrażliwy i ma serca dla wszytkich . Życzę wszytkim dobrego , miłego czasu wypoczynku .
Serce to nie obrus przed każdym go położysz .
zdjęcie1847.jpg zdjęcie1847.jpg
Dobry wieczór moim znajomi , przyjaciele życzę wam waszym rodziną dużo zdrowia samych sukcesów zawodowych i kontynuowania pasji do swoich kochanych rumaków . Przepraszam że tak długo mnie nie było ale sami wiecie ile zła się dzieję w kraju pis wciąż demoluje naszą ojczyznę . Życzę wam wszytkim oby wam się dobrze darzyło .💔
Dzień dobry wszytkim życzę wam aby ten nowy dzień był dywanem waszych sukcesów i niech się wam dobrze darzy .
zdjęcie2241.jpg zdjęcie2241.jpg
Dzięki wielkie. Potrzebne dobre słowo i energia. Bardzo.
Witam was kochani wszytkich . Proszę uważajcie na siebie poniewasz znowu jest dużo zachorowań na covid 19 . Ja w lipcu byłem szczepiony dawką na covid 19 przypominającą /
. Sami wiecie jak bardzo obecnie cięszko żyć to co robi obecnie pis przekracza galektykę np; ciągłe kłamstwa , afery różnej maści itp . Proszę was dbajcie o siebie wasze rodziny i niech wam się wciąż dobrze darzy . Nigdy nie zapomnę o mojej rodzinie z Re-Volty .pl
Dzień dobry wszytkim . Prowadzac treningi trzeba je sfomułować do poziomu jazdy swoich podopiecznych nie wolno nigdy żadać żeczy który ich przerastają . Zawsze prowadzący jady powinien zwracać uwagę na bezpieczeństo swoich uczniów , wyciągać konstruktywne opinie pomocy dla młodych adeptów sztuki jazd na rumakach .Powiem nie skromnie wiele rzeczy które mi wpoił mój śp trener major Leon Burniwiecz je powielam . Przepraszam za mało skromności w tej materii ale zawsze dobre żeczy trza powielać .
Jaki najazd taki skok
zdjęcie3285.jpg zdjęcie3285.jpg
zdjęcie3284.jpg zdjęcie3284.jpg
Dzień dobry wam wszytkim . Każdy z nas miał pewne smutne dni po zawodach w skokach po mało udanym konkursie miałem i ja . Miałem wspaniałego śp trenera majora Leona Burniewicza który zawsze po naszych nie powodzeń w konkursach zawsze dawał nam ogromnej otuchy . To nas zawodników straszne moblilizowało do dalszej cięszkiej pracy na treniogach . Owszem przez pewien czas człek był smutny przybity ale nigdy nie upadaliśmy sportowo mają tak kochanego trenera śp L. B . Moi kochana rodzino życzę wam dużo zdrowia , wytfałości do dążenia sukcesów sportowych oraz waszych małych sukcesów na treningach czego wam życzę z całego serca .
Dawny czar wspomnień to ja podczas zawodów wkkw w swoim mieście Ciechocinek
zdjęcie2701.jpg zdjęcie2701.jpg
Z okazji nadchodzących świąt BOŻEGO NARODZIENIA życzę wam wszytkim aby ten pełen magii czas świąt był dla was w zdrowiu , miłości , radości rodzinej niech wam się pięknie darzy

zdjęcie4758.jpg zdjęcie4758.jpg
Dobry wieczór moja wspaniała rodzino z Re-Volty .pl życzę wam w ten czas świąt Bożego Narodzenia ; miłości , radości , zdrowia rodzinnego i niech ten piękny czas wam się pięknie darzył

zdjęcie4755.jpg zdjęcie4755.jpg
Dobry wieczór wszytkim . Życzę wam waszym rodziną zdrowia , pogody ducha , uśmiechu .
Dzień dobry wszytkim . W życie się toczy pomimo ciągłych kłamstw , afer wszelkiej maści dzięki pisowi . Nigdy nie należałem do żadnej partii i nie należe . Wstyd mi czasem jak wciąż demolowana jest nasza ojczyzna przez pis . Przykro że poruszam taki wątek na tym forum o rumakach ale nie wolno przechodzić obojętnie obok zła jakie wciąż się toczy w Polsce dzięki pis . Moi wspaniali znajomi , przyjaciele życzę wam w tym nowym dniu aby był pasemem waszych sukcesów , wpeciony waszym pięknym uśmiechem . Obiecuję na stępnym razem napiszę swoje wspoomnienia gdy byłem czynnym zawodnikiem . Kochanie niech wam się pięknie darzy byeeeeeeeee.
🙂🙂🙂🙂🙂🙂🙂🙂
Viritim, Tobie też niech się dobrze darzy 🙂
I miejmy nadzieję, że przy najbliższych wyborach ludzie otworzą oczy 🙂

Pozdrawiam.
Dzień dobry wszystkim . Przepraszam że nie było mnie jakiś czas , ale nigdy nie zapomnę moje kochanej rodzine z re-volty .pl . Pisałem do Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie o skuter elektryczny na 4 kołach i po pół roku go dostałem . Kochanie ale się ogromnie cieszę z tego pięknego faktu . Ładuję go i jadę sobie do centrum mojego kochanego Ciechocinka po zakupy . Ależ dla mnie to ogromne udgodnienie mam też rowerer na 3 kułkacch jak ładuję skuter to z niego korzystam . Kochani moi prawdziwi przyjaciele znajomi pamiętajecie że zawsze jestem i będę z wami .
Witam was wszytkich . Pamiętam jak byłem zawodowym jeżdcem wyścigowym i pracowałem i jedziłem u ikony Polski wyścigów trenera Andrzeja Walickiego jak zawsze dawał nam porady , instrukcje . Najpiękniej było jak po wieczornym karmieniu siadaliśmy z trenerem A. W pod stajnią i rozmawialiśmy o koniach w trenigu A.W . Zawsze mój trener dopasowywał konie na treningu do jeżdca . Zawsze pytał po skończonym galopie jak końcem oddawał koń czy poprawiał , jak oddychał , czy zmienił nogę w galopie itp . Te infromacje dawały mojemu trenerowi Andrzejowi Walickiemu pełny obraz do jakiej gonitwy zapiasać rumaka i na jaki dystans . Powiem tak choć uległem wypadkowi który ledwo przeżyłem podczas gonitwy płotowej na Służewcu uważam że spędziłam na torze Służewiec najpiękniesze chwile w moje małej karjeże jako czyny jeżdziec . Zyczę kochani wam oby ten przepiekny słoneczny dzień był waszym uśmiechem , przesiąknięty waszym sukcesami .
Dzień dobry wszytkim użytkownikom wspaniałegmu portalowi o rumakach Re-Volta .pl . Wiem że każdy z was ma swoje wyzwania życiowe w nie pewnym czasie jak u koryta jest pis . Chciałem zobaczyć co w necie piszą o moim skuterze elektrycznym Galaxy . I już wiem że cena jest taka sto piętaćie tysięcy . Przepraszam że wciąż piszę o swoim sukcesie w otrzymaniu tego skutera elektrycznego . Kochana moja rodzino Re-Volty .pl życzę wam waszym rodzina zdrowia miłości , radości rodzinnej .
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się