Promocje i wyprzedaże - centrum informacji

Post pod postem. Udało mi się znaleźć gazetkę
Screenshot_20220421_093133_com.android.chrome.jpg Screenshot_20220421_093133_com.android.chrome.jpg
Mam pod domem Netto, to podskoczyłam. Legginsy mega kiepskie, słaby materiał, sylikon wygląda jakby miał nie przetrwać prania. I nie mają kieszeni. Szkoda nawet tych 50 zł.
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
21 kwietnia 2022 11:29
Poszaleli z cenami tych szczotek 😀
dzikadermi, Dzieki za cynk, dawno już tak szybko nie cisnęłam do sklepu 😉

Kupiłam te leginsy i stwierdzam, że mogą być, ja jeżdżę powiedzmy 2 razy w miesiącu i mam jeszcze 2 pary innych więc raczej za często nie będą używane. Co do jakości to nie różnią się zbytnio od gajtków bo biegania z KiK tych tańszych ( też koło 50 zł) takie z kolei zużywam 2 pary na rok biegając prawie codziennie po 3 km więc żywotność wbrew pozorom mogą mieć całkiem niezłą. Co do silikonu to nie wiem, pewnie trzeba prać w 30*C bez mocnego wirowania i bez płynu do płukania, w kroku na pewno mi się ten silikon wytrze bo mam grube uda i zawsze wszystrkie spodnie mi się tam prędzej czy później przecierają. Jedyne co w nich zmodyfikuję to wciągnę sobie sznurek w pasie bo zawsze mi te wszyskie gajtki z brzucha zjeżdżają 😉 Kupiłam XL można powiedzieć, że odpowiadają rozm. 44. Podsumowując 50 zł to adekwatna cena za takie spodnie, cudów się nie spodziewam ale też nie bolała mnie wewnętrzna cebula przy kasie 😉 będą ok do rekreacyjnej jazdy nie za często z niezbyt intensywnym praniem po.
Kupiłam też parę dziecięcych dla młodego bo nie chcę kupować nic w Decathlonie a te leginsy były względnie tanie 40 zł i w miarę unisex 😉 do lekkiej rekreacyjnej jazdy wystarczą dopóki młody z nich nie wyrośnie.
Były jeszcze inne fajne rzeczy ale dla dziewczynek, podkolanówki jeździeckie mi się podobały ale niestety nie mój rozmiar 😉 była pościel w konie, koc z koniem, ręcznik w konie, jakieś koszulki i poduszki z motywem końskim. Jak Ktoś ma córkę koniomaniaczkę to może upolować coś fajnego np. na dzień dziecka. Szczotki były, ale w pudełkach to mi się nie chciało rozpakowywać i oglądać więc się nie wypowiem.
"Szpicruta". 😂
majeczka   Galopem przez życie!
21 kwietnia 2022 15:56
W Aldi tez konskie rzeczy bryczesy, kamizelki i koszulki z końmi
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
21 kwietnia 2022 15:59
majeczka, w sensie teraz? W Polskim?

Znalazłam. Tylko dziewczęce.
https://www.aldi.pl/oferty/_roda-20-04-kw16/bryczesy-dziewczece-3079-1-0.article.html
Są faktycznie, ale tylko w rozmiarach dzieciących od 122 do 158 i tylko dziewczyńskie, nic dla chłopaka 😉
W Aldi tez konskie rzeczy bryczesy, kamizelki i koszulki z końmi
majeczka,

Teraz są w Aldi? Czy ogólnie? 😉
Czy jest jakiś działający kod do Equishopu?
W kwietniu działał KSUchwat
A ja się pochwalę.
Dorwałam tą kurtkę: https://www.pegazshop.pl/kurtka-zimowa-parka-b-vertigo-gwyneth-granatowa-57975.html

w Bergo za 459,00 zł 😀 mam nadzieję, że warto! I że mi ją przyślą 😂
Pati2012   Koński insta: https://www.instagram.com/mygreybay/
22 kwietnia 2022 21:48
asiek13, myślę, że będziesz zadowolona 😉
Mam tożsamy model z horze i to jest najlepsza zimową kurtka ever, jest tak super, że noszę ją na codzień a nie do stajni :p i mega ciepła!
Pati2012 dzięki za opinię 🌻 mam nadzieję, że się sprawdzi, bo serce bolało jak płaciłam za nią... Ale nie mam żadnej grubej do stajni a marznę jak diabli zimą 😭
Dzień dobry. Czy jest jakiś kod rabatowy do zdrowy-koń/nuba/obiegły?
Obiegły: rabat - 5%
martrix, dziękuję 🙏
Ma ktoś może kod rabatowy do arpav ?
Coś do gnl ? 💜
Poszukuję nadal kod do equidea i trok.pl 😀
Pati2012   Koński insta: https://www.instagram.com/mygreybay/
27 kwietnia 2022 10:11
Kayraa, do troka nie ma 😉
Pati2012, ojej szkoda 🙁 Ale dziękuję za info 😀
W Happyhorses -7% na produkty paszowe. Kod ' darmozjad ' oraz -17% na pozostałe rzeczy, kod 'MAJ ' łączy się z promocjami na stronie 😀
Doniaa, - kod na paszę zrobił mi dzień 😂
BUCK   buttermilk buckskin
30 kwietnia 2022 14:04
BERGO też ma "majówkę" 🙂
keirashara, oj tak, mi też! 🤣
Dzień dobry. Czy jest jakiś kod rabatowy do sklepu horse-trade?
Doniaa, z tego co kojarzę to oni mają co tydzień rabat na daną grupę produktów, teraz jest 15% na bryczesy. Kod podają na stronie.
Czy ktoś coś wie o darmowych wysyłkach paszy Hoveler, Mebio aktualnie? 😀
Czy ma ktoś może kod do Konika? 🙈
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się