komu konia w trening?

Robaczek M.   i jej gniade szczęście:)
03 września 2019 14:28
Dada o ile dobrze patrze to woj mazowieckie, tak?
Stajnia Woźniczka jest pierwsza na liście jeśli nie znajdę nic bliżej 🙂 choć nie ukrywam, że wolałbym coś odrobine bliżej.
Mazowieckie. Dokładnie. Jagodne jest za Mińskiem Mazowieckim, a przed Siedlcami.
lenagolovach   https://zaklady-bukmacherskie.online/freebety/ Ban permanentny
25 listopada 2021 10:25
Spam
Za ten post użytkownik otrzymał: Ban 30 dni
Komentarz moderatora: Spam
Kogo polecicie do zajazdki, slask, małopolska?
Poszukuje trenera dla młodego konia Zajeżdżanie,okolice Poznania ,wlkp. Czy kogoś możecie polecić, Marcelina Bułka a może Weronika Kicińska Clintara? chętnie zapoznam się z Waszymi opiniami😀
Benitoo mój kucu jest u Weroniki Kicińskiej, we wtorek mija miesiąc i efekty są niesamowite. Co prawda nie jest zajeżdżany ale ogólnie uczy się bycia grzecznym, delikatnym i miłym konikiem, do tego będzie przyuczony do zaprzęgu. Mam częste relacje, dostaje filmiki. Niestety my z Krakowa, więc nie mam jak tam bywać. Cała stajnia, wybiegi to takie prawdziwe marzenie 🙂
Szukam kogoś, kto przetrenuje mi konia by wsiadał do koniowozu. Mamy z tym problem wejdzie pare razy a potem jak się uprze to koniec nie dajemy rady go zapakować. Najlepiej kujawsko-pomorskie, ale jak ktoś zna się na rzeczy dowiozę wszędzie.
Post został usunięty przez moderatora
Za ten post użytkownik otrzymał: Ban 3 dni
Komentarz moderatora: Reklama
Polecacie kogoś na gornym Śląsku do pracy z nadpobudliwym koniem ? Mam młodego surowego ogiera( urodził się u mnie ) i choć wychowałam już kilka ogierów i klaczy ale on mnie przerasta . Nie jest niebezpieczny ale jak wspominałam nadpobudliwy i elektryczny . Bardzo mądry , wszystko łapie w mig . Potrzebuje kogoś kto go ogarnie na spokojnie a nie wpierdzielem
Asia Jawor? Ona opolskie ale jak chcesz wywieźć no to nie są to jakieś duże odległości
O dzięki , tak mogę wywieść 🙂
Kto jest absolutnym specem od przygotowania koni do czempionatów w skokach luzem? Cała Polska, ewentualnie Niemcy (raczej blisko granicy) wchodzą w grę.
Komu konia do zajezdzenia? Nie za miliony monet najlepiej. Im bliżej Niemiec tym lepiej ale w sumie może pojechać gdziekolwiek. Dzicz kudłata totalnie surowa. Zależy mi żeby go ktoś ogarnął, zajezdzil i naskakal w korytarzu.
somebody, Jagienka Łukomska, Wielkopolskie (IG equipartners.pl)
somebody, forumowa Ponia - Justyna Badaszko. Trójmiasto, ale warto.
Kogo polecacie to zajazdki na terenie woj. świętokrzyskiego, najlepiej metodami west.
Komu konia w trening w okolicy Bydgoszczy lub pomiędzy Bydgoszczą a Toruniem ? Ostatecznie Toruń ? Klacz zimnokrwista 150cm, teoretycznie zajeżdżona ale parę miesięcy nie chodziła pod siodłem i traktuje ją raczej jako do ponownego zajeżdżenia. Mogę ją komuś wstawić w trening, albo chętnie podejmę współpracę z kimś, kto by dojechał.
Klacz aktualnie chodzi na lonży, więc nie jest dzikiem, tylko po prostu po kilku miesiącach wraca pod siodło.
Kogo polecacie do zajadki ogiera? może być nawet cała polska byle osoba była rzetelna
mari_kara, dla każdego słowo "rzetelny" oznacza coś innego.
BUCK   buttermilk buckskin
11 maja 2023 09:23
Malena pomyśl o Siostrach Kubiak 🙂 inne województwo, ale dziewczyny specjalizują się w "od zero to hero" 🙂 koleżance z dzikiej dziczy zrobiły klacz na której teraz jeżdżą kilkuletni chłopcy 🙂
BUCK, chodzi o Rancho Rumak w msc. Józin?
BUCK   buttermilk buckskin
12 maja 2023 11:03
dokładnie tak 🙂
saganek   shit happens
12 maja 2023 13:28
PannaDziewanna, Trening koni i jeźdźców Danuta Gwizdała, znajdź na fc
Hej,

Jesteście w stanie polecić odpowiednią doświadczoną osobe, do której mogłabym oddać konia w trening na czas miesiąca-dwóch na naskakanie? Duży ramowy koń 3,5 roku dobrze zajeżdżony, porusza się w trzech chodach, galopuje na drążkach, ale na samo naskakanie nie czuję się na siłach - tym bardziej że koń dość szybko się parzy a nie chce spierdzielić dobrej roboty. Zależałoby mi na kimś kto nie ma miliona koni w treningu i porządnie zrobi robotę.

Tylko pomorskie!
Bajahorses, obok Torunia masz Zuzie Golicką. Uważam, ze fajną pracę robi, moja kobyła tam była na lekko ponad 2 miesiące i byłam bardzo zadowolona.
Bajahorses, Justyna Badaszko.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się