Pensjonaty w Poznaniu i okolicach

Gillian   four letter word
27 kwietnia 2022 05:43
dzierzba84, napiszesz jeszcze raz jaka to stajnia bo chyba mi umknęło? 🤔
Gillian, Stajnie Łopuchowskie. Jakieś 30km od Poznania na północ.
Pati2012   Koński insta: https://www.instagram.com/mygreybay/
28 kwietnia 2022 18:12
Malina_Z_Gryzina, ale to był sarkazm 😆
Pati2012, chętnie pomogę 😉
Pytanko, kto w Poznaniu wozi konie lub wypożycza koniowoz ? Potrzebuje konia przewieźć na sesję na ok.1h i do domu 😁 nie moje rejony to totalnie nie znam rynku 😉
Teli   Koń to zwierzak. Animal.
Rży i wierzga. Patrzy w dal.
Konstanty Ildefons Gałczyński

07 maja 2022 11:08
Horsey Friend- Transport Koni tel. 505566138
Teli, akurat ten odpada 😉
Pati2012   Koński insta: https://www.instagram.com/mygreybay/
07 maja 2022 13:54
xxagaxx, horse on board, polecam!
Hej,
obecnie w Kaczynie sa 3 wolne boksy. Jest tez mozliwosc treningow skokowych.
Pati2012   Koński insta: https://www.instagram.com/mygreybay/
22 lipca 2022 18:45
Szukam osoby, która dobrze i poprawnie werkuje kopyta i będzie w stanie dojechać pod Mosine co te 6 max 8 tygodni...
4-5 koni
Teli   Koń to zwierzak. Animal.
Rży i wierzga. Patrzy w dal.
Konstanty Ildefons Gałczyński

23 lipca 2022 10:09
Mam wrażenie, ze w naszym regionie poprawnie werkujących i terminowych podkuwaczy nie ma, ze te dwie cechy się wzajemnie wykluczają.
Najbardziej cenię robotę Adama Kosakowskiego, ale wiadomo jak z Adasiem jest: u nas miał być we wtorek, a dziś już sobota.
Uważam, że Sławek Pawłowski też poprawnie struga kopyta, zawsze był terminowy, ale nie opłacało mu się przyjeżdżać do trzech koni.
Z roboty Jonasza Pospiesznego nie byłam do końca zadowolona, ale terminowy.
Do kumpelki przyjeżdża Andy Galway i jest zadowolona, może on? Ponoć terminowy.
xxagaxx, a u Krygiera?
Teli, Rybno od lipca prowadzi nowy zespół, zapowiada się super, full siana, dobra opieka, czysto w boksach
Oli, hmmm i zarejestrowałeś/aś się wczoraj tylko po to, aby na post o KOWALU w województwie napisać coś o jakimś pensjonacie? 🙄
florcia9   "Amicus optima vitae possessio"
03 sierpnia 2022 09:57
Ja trzymam swoje konie w Rybnie i jestem bardzo zadowolona.
florcia9, może i tak, ale pytanie było, powtarzam, o kowala.
florcia9   "Amicus optima vitae possessio"
03 sierpnia 2022 10:08
macbeth nie odpowiadam na pytanie odnośnie kowala, tylko wyraziłam swoją opinię o pensjonacie.
domiwa   W poszukiwaniu prawdy, mojej prawdy...
12 sierpnia 2022 23:54
Mamy kogoś kto mieszka blisko kliniki w Buku? Mamy tam konika , a mamy strasznie daleko by go odwiedzić . Ktoś coś ? Jak w ogóle wygląda z odwiedzinami w takich miejscach ?
domiwa, mieszkam 2 km od Przewoźnego, mogę Ci pomóc bez problemu.
Odwiedzać można, raczej nie robil nikt nigdy problemów 🙂
domiwa   W poszukiwaniu prawdy, mojej prawdy...
15 sierpnia 2022 20:12
Oooo już piszę PW 🙂
Cześć, czy znajdą się osoby, które mogłyby mi przekazać jakieś opinie o pensjonatach? - (może być na priv)
Interesuje mnie ośrodek Michałówka i Łowęcin.
Jak sprawa wygląda z wybiegami, karmieniem i opieką?
Nie znam nikogo z tych okolic, dlatego zastanawiam się, czy jest w ogolę sens jechać i zawracać gitarę 😉
Help! 🐴

Znajoma Pani weterynarz pragnie zrealizować jedno ze swoich "marzeń" tj kupno domu z przydomową stajnią i najlepiej jakimś budynkiem gospodarczym. Jest otwarta na różne opcje, choć dobrze gdyby był to obiekt nadający się do zamieszkania i nie kosztował milionów ojro 😅

Będę ogromnie wdzięczna gdyby ktoś z Was słyszał o takiej nieruchomości w Wielkopolsce. A może jakaś stajnia /pensjonat się zamyka ?

Serwisy ogłoszeniowe typu olx, oto dom na bieżąco są sprawdzane, ale chyba te najfajniejsze oferty właśnie pocztą pantoflową najlepiej znaleźć 🙂
Hej, w Quatro zwolniły się 2 boksy, konie od rana do wieczora na padoku, latem na łąkach, stały dostęp do siana. Ja stoję 1,5 roku i bardzo polecam, jakby ktoś był zainteresowany to mogę podać tel do właścicielki.
Cześć! Czy kojarzycie może trenera w okolicach Poznania, który udostępnia swojego konia do jazdy i prowadzi na nim treningi? Chodzi o treningi ujeżdżeniowe/ od czasu do czasu drobne skoki.
Czy jakaś stadnina robi ferie?
Dla dzieci, fajnie jakby można było z własnym kucykiem, dużo jazd,sportowe podejście -nie klepanie tylka tylko?
Hej,
większość ośrodków ma ofertę obozów jeździeckich. Szukaj w necie pod tym hasłem.
Zawsze coś jest u Jurka Krukowskiego i w Jaszkowie.
Bardzo ciekawa ofertę ma też Skręt.eu i Ksenia Samsel w Samselowie.
Enduroboy, zobacz Hermanów, chyba mają jeszcze jakieś miejsca
Witam,
szukam osób, które stoją w Łowęcinie i podrzuciłyby insight jak to tam wygląda z opieką i warunkami, czy to tak wygląda jak piszą 🙂
Albo czy jest jakaś fajna stajnia z głównie krytym bądź niekrytym lonżownikiem z w miare sensownym podłoże i najlepiej pastwiskami (i sianem dawanym w zime) do 30/40 km od północnego Poznania w każdą strone?
Cześć, czy w zaznaczonej okolicy (miedzy Poznaniem, Wrocławiem, Częstochową i Łodzią) znajdzie się jakieś miejsce dla konia na odstawienie od pracy:
- wolnowybiegowe/ maksymalnie długo na padokach
- padokowanie nie na kwaterkach
- karmienie paszą/ sieczką (koń wrzodowy, owies odpada)
- z wiatą/ drzewami na padoku (latem do ochrony przed słońcem, zimą przed wiatrem)
- siano dostępne w maksymalnej ilości i czasie
- opieka na miejscu, żeby ktoś obserwował konia i mógł zareagować w razie czego,
- z dojeżdżającym regularnie kowalem i weterynarzem pod telefonem
- w razie czego możliwość podania leków/ zmiany opatrunków
- cena bazowa do 600zł/msc (ewentualnie z dopłatą za jakąś dodatkową opiekę typu
właśnie podawanie leków)
Nie potrzebna żadna infrastruktura.
mapa.jpg mapa.jpg
florcia9   "Amicus optima vitae possessio"
20 stycznia 2023 11:35
Które stajnie w okolicy Poznania dysponują torem crossowym??
Znam Racot, Wolę i Baborówko. Jest coś jeszcze?
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się