Promocje i wyprzedaże - centrum informacji

PE - sznurowane oficerki w 4 kolorach (czerń
granat, dwa odcienie brązu) przecenione o 50% na 68 funtów
Mam jedną parę ich oficerków, kupioną tanio do ciurania i są super. Kupiłam, zobaczymy jak z wysyłką, ew cłem itp. Teoretycznie VAT mam już zapłacony...
_Gaga, kurde, już się napaliłam jak szczerbaty na suchary, przyjaciółka też, a kończyłyby mi się w połowie kolana. 🤦
Na moje długie i grube nogi są idealne 🤣
Przynajmniej te, które kupiłam kiedyś...
No i zawsze chciałam butki w brązie 😍
_Gaga, - jeżu, jak kusisz 🙈 Nie żebym prawie nie jeździła... ale buty w brązie to też moje marzenie, tylko przez gupie przepisy w ujeżdzeniu musiałam kupić czarne. Jeszcze sznurowane 💕
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
04 maja 2022 17:29
_Gaga, mam ich buty i uwielbiam. Kurde, chybakupie drugie.
Moje już do mnie lecą 😍
Mają dotrzeć we wtorek
Oczywiście dorzuciłam do nich torbę i prawidła, bo w PE mają mega tanio takie rzeczy. Także ten... we wtorek mogę dać znać co doleciało 😁
Mi na koniec koszyk podliczyło na 97 funtów. Też tak macie?
dzikadermi, przesyłka 10 funtów, plus VAT / cło - to tak może wyjść...
Mi wyszło 117 funtów z 2 torbami na oficerki, parą prawideł, wysyłką i podatkami. Nadal za 650 zł niełatwo kupić takie oficerki (i 2 torby i prawidła).
Jak się zalogujesz na polski adres - odejmie angielski TAX i dorzuci polski VAT...
Tak sobie patrzę, że mi chyba dorzuciło jakiś rabat stałego klienta. Sporo u nich kupowałam póki byli w UE.
_Gaga, ok. Dzięki czyli dobrze przeklikałam
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
04 maja 2022 19:44
_Gaga, ja widzę za 137
czy jest jakiś kod do equishopu łączący się z promocjami na stronie? cwaniaki porobili promki po 3% i nic nie działa 😉
Strzyga, nie wiem dlaczego...
Mi wyszło jak na zdjęciu
Screenshot_20220504-222351_Gmail.jpg Screenshot_20220504-222351_Gmail.jpg
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
04 maja 2022 23:23
_Gaga, a mogłabyś mi kupić? Przelalabym Ci hajsiki?
Nie ma sprawy. Podaj parametry na pw/messenger. Zobaczę ile mi wyliczy 🙂
O nieee dopiero dzisiaj zajrzałam w wątek i.. dramat bo już ani promocji ani rozmiarów w koniakowych nie widzę 😭😭
Pati2012   Koński insta: https://www.instagram.com/mygreybay/
05 maja 2022 09:09
No właśnie 🙁 u mnie też nie ma już promki..
Edit jest promka, jak się wejdzie przez link z ich fb :p
Lub jak się wejdzie w promki na ich stronie. Sale - end of line Rider. Ale koniakowe rzeczywiście poszły jak ciepłe bułki...
A jak jest z rozmiarowka u nich? Normalnie mam 39 w oficerkach jeździeckich ale lubię bardzo dopasowane w stopie. Tu też mogę brać 39?
epk, mam 3 pary butów z PE (2× sztyblety + 1 oficerki), biorę swój rozmiar i jest ok.
trzeszczki   kto nie miał rudego, ten nie miał najlepszego
06 maja 2022 08:56
_Gaga baaardzo Ci dziękuje - właśnie załatwiłam prezent na dzień dziecka dla córki. Juz mam kilka rzeczy od nich i ze wszystkiego jestem bardzo zadowolona więc mam nadzieję, że i tu będzie dobrze.
Kupiłam czarne całe wiązane, prawidła, torbę na buty i zapasowe sznurówki i z moją prywatna zniżką wyszło mi do zapłacenia 115funtów więc bardzo przyzwoicie: 84f towar, niecałe 10f shipping i 21f tax
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
06 maja 2022 09:13
epk, ja mam 37,5, mam stare oficerki 5 i są idealne właściwie. Zobaczę jak te, bo oczywiście Zła Gaga (jej wina) namówiła na koniakowe. Jak nie do jazdy, będę chodziła po ulicach, bo są piękne.
Słuchajcie, a jest tam jakaś tabelka z wymiarami? Nie mogę znaleźć, nie chciałabym zamówić w ciemno i odkryć, że mam je do połowy łydki 😅
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
06 maja 2022 10:31
keirashara, kliknij na size guide
https://www.premierequine.co.uk/products/copy-of-maurizia-ladies-lace-front-tall-leather-riding-boots?variant=42405986369703

Dodam, ze ich oficerki maja duże, mocne suwaki, a nie popierdolki, które się po 2 użyciach psują 💕
Strzyga, - dzięki! Szukałam tego przycisku, ale dopiero teraz ogarnęłam 😂

Niestety krótkie, jak żyć 😭
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
06 maja 2022 10:49
keirashara, bo one są dla takich pokurczy jak ja 😀 160 w kapeluszu
donkeyboy   dzień jak codzień, dzień po dniu, wciąż się dzieje życia cud
06 maja 2022 12:02
Do dziewczyn które zamówiły - dajcie znać jak wam przyjdą bo też się czaję na te buty i kusi mnie strasznie ale ten dopisek że te "guziczki" na sznurówki mogą się zrywać mnie trochę zniechęcił. Wiadomo cena adekwatna i pół darmo (dosłownie) ale sie zastanawiam czy lepiej dołożyć bo QHP ma też fajne sznurowane za chyba 120-140 funtów.

A tak poza tym PE ma zaje*iste derki, jeszcze nie widziałam żeby się komuś rozwaliły, są mega popularne tutaj wśród właścicieli koni-niszczycieli 😀
Czy ja coś źle mierze czy mam taką krótką łydkę? 😀 Wy piszecie, że krótkie te buty, a ja patrze i u mnie od ziemi do zgięcia kolana wychodzi 40/41 cm to niestety w ogóle nie mam szans, żeby te buty nie były za długie. A nie jestem niska, mam 170 cm.
Aaga84, ja mam tak samo. Poleciałam mierzyć myśląc, że oficerki zawsze odrobinę siądą, ale z wysokości połowy kolana to jednak nie siądą. 😅
A dla mnie właśnie za niskie te 44 cm… takie 47 byłyby idealne przy wzroście 157 😅
aaga84, - a na pewno dobrze łydkę mierzysz? Ja przy 171 potrzebuję 49, a 8cm w łydce to dość sporo 😉
donkeyboy, - z sznurowanych i tańszych polecam Busse Laval 🙂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się