Moderatorka rezygnuje z funkcji

Powodzenia 🙂
Powodzenia dziewczyny!
Dzięki. W szoku trochę jeszcze jestem, że to tak szybko się wszystko podziało 😉 Faith. Bądź na posterunku w razie pytań technicznych :P
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
19 kwietnia 2022 09:05
Super, powodzenia!
Gillian   four letter word
19 kwietnia 2022 12:30
Bądźcie grzeczni bo będę rózgą lać 😜
Gillian, możesz mnie zlać 👿 będzie miło 🙈
Gillian   four letter word
19 kwietnia 2022 13:36
I cyk ostrzeżenie za gorszące treści! 😎
TRATATA   Chcesz zmienić świat? -zacznij od siebie!
19 kwietnia 2022 13:56
Gillian, Nie strasz, nie strasz ... 😁



edit: gratuluję nowym moderatorkom i życzę owocnej pracy.
Fajnie, że udało się tak sprawnie to załatwić! 🙂
Witamy nowe strażniczki! Dzięki dziewczyny, że się podjęłyście. Skoro udało się zebrać aż tyle moderatorek to jednak forum żyje. Nie takie nowe, młode i prężne ale powoli, w swoim tempie... I oby jak najdłużej!
BUCK   buttermilk buckskin
19 kwietnia 2022 21:41
ale w fajnym towarzystwie to czas szybko płynie 😉 😉
SzalonaBibi, ale że dziewczyny, nie takie młode 😝

Gillian, 😎

Perlica, no coś ty! My cały czas młode tylko forum nam się coś starzeje.
Przeglądam forum i widzę, że Meise ma ciągle przy nicku "ban do 4 lutego", to dalej ma bana? Mamy kwiecień 🤣 Jak już jest zespół, to może niech któraś jej to ściągnie 😅
budyń, no właśnie ja nie widzę takiej opcji w ogóle "ściąganie bana" ani też możliwości zmiany czegokolwiek z poziomu profilu użytkownika. Nie wiem czy mamy za małe uprawnienia, czy to forum nie daje takich możliwości do zmiany.
Właśnie okazuje się że na nowym forum moderacja nie ma możliwości zdjęcia bana jak również bany czasowe nie zdejmują się automatycznie po upłynięciu terminu.
Sprawę zgłosiłam do roota, ale kiedy i czy w ogóle odpowie to nie wiadomo.
Gillian   four letter word
20 kwietnia 2022 15:01
Przeglądam forum i widzę, że Meise ma ciągle przy nicku "ban do 4 lutego", to dalej ma bana? Mamy kwiecień 🤣 Jak już jest zespół, to może niech któraś jej to ściągnie 😅
budyń,

Kaj ona nie chce 🙂
Pati2012   Koński insta: https://www.instagram.com/mygreybay/
01 maja 2022 19:11
A czy z nowymi moderatorkami będzie szansa na naprawę forum? Zdjęcia nie wchodzą albo dodaje się ich po 5... Ucina posty, użytkownicy "usunięci" piszą posty i w ogóle 🙁
Pati2012, to raczej nie leży w gestii moderatorów :/
Gillian   four letter word
01 maja 2022 20:08
Nie mamy na to wpływu 🙁
Słuchajcie, a może by tak po prostu wystosować zbiorową prośbę do Quanty o zmianę admina? Skoro root nie daje znaku życia od roku? Udało się z moderatorami to i taki ruch jest pewnie możliwy.
SzalonaBibi, root jest autorem nowego forum i tylko on ma dostęp do kodu źródłowego żeby poprawiać błędy czy wprowadzać nowe funkcje.
Powołanie nowego administratora nie wypali z prostej przyczyny: root nie przewidział funkcji administratora, jest tylko on i moderacja.
Moon   #kulistyzajebisty
06 maja 2022 06:43
SzalonaBibi, tyle że forum jest na własnym serwerze Quanty, więc admin (root) jest jeden.
Pewnie istnieje opcja, ze Quanta pakuje forum i „oddaje” całość komuś, kto postawi je na nowo, na swoim serwerze, pod inną domeną, ale wówczas myślę, że raczej będzie to rychły koniec revolty… 😉
Moon, Po przeniesieniu forum na nowe nie ma możliwości "spakowania i oddania komuś" bo to twór autorski roota niekompatybilny z innymi silnikami forum i przeniesienie w drugą stronę byłoby bardzo trudnym przedsięwzięciem w sensie nie wartym zachodu.
Forum i ogłoszenia są posadzone na serwerach sklepu animalia którego quanta jest współwłaścicielką. Od dawna w regulaminie ogłoszeń pisze że podmiotem zarządzającym i rozwijającym serwis Re-volta.pl jest Animalia.pl. Forum po zmianie zostało podpięte pod serwis ogłoszeń.
Root jako pracownik animalii lub na inną odpłatną umowę stworzył i administruje serwisem ogłoszeń a animalia normalnie zarabia na tym serwisie i to jest w ich kręgu zainteresowań. Nasze forum teraz to jedynie nic nie znaczący dodatek i jak pisał root przy zmianie na nowe forum, jak nam się nie podoba to alternatywą jest po prostu całkowita likwidacja forum.
Do kiedy quanta aktywnie pisała na forum było inaczej, teraz forum spadło całkiem na margines bo nikogo z "administracji" nie obchodzi czy działa czy nie. Tylko nas forumowiczów to interesuje ale niestety nie mamy żadnego wpływu na to.
Nasze forum teraz to jedynie nic nie znaczący dodatek i jak pisał root przy zmianie na nowe forum, jak nam się nie podoba to alternatywą jest po prostu całkowita likwidacja forum.
I w ten oto sposób w majestacie arogancji rozj...no coś, co swego czasu było wielkim medium do wymiany informacji i wiedzy. W dodatku pierwotnie pod płaszczykiem uszczęśliwiania forumowiczów. Pogratulować.
Moon   #kulistyzajebisty
06 maja 2022 08:09
BeAtra, z tego co pamiętam z rozmowy z Rootem to jest jakaś tam modyfikacja starego skryptu "php by przemo" acz tak jak napisałaś - zabawa z przenoszeniem i wdrażaniem się jest raczej nie warta świeczki. Kwestie własnościowe i ogłoszenia (to jest już w 100% autorskie iw sumie, jako właściciel nie widziałabym powodu, dla którego miałabym to komuś oddawać, by grupa randomowych ludzi z sieci miała sobie z tego korzystać bez mojego nadzoru) już nawet pominęłam.
rollnick, trochę się zastanów co piszesz,bo nie płacisz za ten serwer. Zapłać i zbuduj alternatywne własne forum , wtedy zobaczymy...
rollnick, Perlica dobrze mówi - jesteś tu w gościach 😉 gdyby chociaż jeszcze forum było zalane przez wyskakujące reklamy na każdej stronie, to można by było mieć jakieś ALE, ale jesteśmy tu za darmo i trochę sami to forum tworzymy.
Tak, były zmiany wizualne i większości się one nie podobały (ja też byłam niepocieszona bardzo i nie lubię nowej wersji forum), ale to trochę tak, jakby wpaść do kogoś na herbatę i mieć pretensje, że sobie przemalował ściany w salonie.
Bynajmniej. Jestem tu od ho ho, a może i dłużej. W latach to tak na oko ze 2 dychy. Niech Cię nie zmyli data rejestracji pod obecnym nickiem. I z tej właśnie przydługiej perspektywy oceniam stan obecny RV.

A darmowych platform dla forów dyskusyjnych bez zalewu nadmiarem reklam jest sporo. I o dziwo są one bardziej funkcjonalne niż toto tutaj.
A ja nadal uważam, że warto z Quantą porozmawiać. Rzeczowo i spokojnie a nie roszczeniowo. Najwyżej odmówi i powie, że nic się nie da zrobić. A jak nie zapytamy to na pewno samo nie poprawi się nic.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się