Kącik WKKW

Perlica, - przyznaje się do posiadania firmowych rzeczy z bazaru z Turcji i są na prawdę zacnej jakości 😅
keirashara, dziękuję za wyznanie 🤣
To może się skuszę 🙃
Perlica, - generalnie to jest trochę loteria. W Turcji na bazarze zmacasz, na Ali niestety kupujesz w ciemno. I łatwo w miarę poznać takie spoczko podróby i taki tani syf z wielkim logo znanej marki. Można się sugerować opiniami i dużą ilością kupujących. Łatwo nie trafić z rozmiarem 😅 Mój tata kupił sobie kiedyś kamizelkę jakieś milion XXXXL i musiał ją oddać mojemu P., bo była za mała zwyczajnie.
Generalnie nigdy nie kupiłabym bluzki polo za 500zł, bo ma logo, z Turcji za 10 euro to już jestem na tak 🤣
Jakie prócz PE są pancerne ochraniacze crossowe ?
Moge polecic Le Mieux. I Qhp tez sa bardzo spoko.
Perlica, Dalmary super chronią i są bardzo żywotne.
PE się do nich nie umywają w mojej opinii.
czeggra1, chodzi mi raczej o dostępne w Polsce.

A na tej stronie Dalmar nie widzę cen, ani niczego co można wogóle kliknąć.
Perlica , w Polsce niestety rynek jest mocno okrojony.
Losowy link wypluty przez Google:
https://www.prohorse.shop/en/dalmar-cross-country-boots-front.html
czeggra1, rozumiem, ale interesuje mnie PL.
Dzięki.

kokosnuss, LE Meiux słyszałam, że jakoś niezbyt, ale nie crossowych.
Perlica, Dallmary dostaniesz na Horze.pl i w sklepie Bober Kosztują coś pod 5 stówek za parę...
Mam pytanko do osób jeżdżących czy w tym roku programy do próby ujeżdzeniowej się zmieniły? Jeżdżę sobie zawsze to najmniejszą klasę i na propozycjach jest program z 2022 (CNC 70/ 80/ 90 program krajowy 2022) ?
Bez zmian ,kilka kół i przekątnych 🙂
pemi, dziękuję tak właśnie myślałam, że ciągle jest ten sam 🙂 Wolałam się jednak upewnić, żeby nie mieć zawału w dniu przejazdu 😀
Tęczusia   Po małym sporcie pozostał już tylko kac.
04 maja 2022 11:30
Zastanawiam się od pewnego czasu, co słychać o naszej zeszłorocznej Olimpijki Małgorzaty? 👀
Facella   Dawna re-volto wróć!
10 maja 2022 13:02
Gdzie i kiedy w tym roku będą MP seniorów? Różni ludzie różnie mówią, PZJ mi potwierdził, że ostatni weekend maja w Baborowku, a teraz podobno są przeniesione do Strzegomia…
Są przeniesione do Strzegomia na termin 22-26 czerwca
Facella   Dawna re-volto wróć!
10 maja 2022 15:29
Ehhh niedobrze… dzięki za info.
Facella   Dawna re-volto wróć!
04 czerwca 2022 01:01
Macie może namiar na redakcję, która byłaby zainteresowana zdjęciami ze Strzegom Horse Trials? Postanowiłam pojechać, ale bez redakcji nie dostanę akredytacji, a bez akredytacji nie mam po co jechać…
Facella   Dawna re-volto wróć!
21 czerwca 2022 21:51
Nie widzę Pawła Spisaka na liście startowej Mistrzostw Polski - co się stało?
Facella, czym ma jechać?
Facella   Dawna re-volto wróć!
21 czerwca 2022 22:16
Co z Banderasem?
anetakajper   Dolata i spółka
22 czerwca 2022 07:44
Facella, a on nie przerzucił się na skoki?
Facella   Dawna re-volto wróć!
22 czerwca 2022 11:57
Wiem że intensywnie startuje w skokach, ale nie sądziłam że całkowicie zrezygnuje z WKKW…
Facella   Dawna re-volto wróć!
25 czerwca 2022 20:22
Jezus, jak oni pięknie dziś jeździli! Prowadzimy w Pucharze Narodów a Mateusz indywidualnie w całym konkursie ⭐
Prawda, pięknie poszło naszym! 🏅 Duma rozpiera, szczególnie że stały naprawdę trudne technicznie pytania!
Facella   Dawna re-volto wróć!
27 czerwca 2022 02:30
Parkur dzisiaj był bardzo trudny, zwłaszcza ze konie były mocno zmęczone po wczorajszym crossie i całodniowym upale. Ale i tak potrójne zwycięstwo Mateusza i historyczne zespołowe w Pucharze, coś wspaniałego. Co se popłakałam na dekoracjach to moje 🤣
Jedną fotkę z backstage’a wrzucę i spadam spać, jestem padnięta.
46BF2965-3414-4350-B00F-4A496C8E27FC.jpeg 46BF2965-3414-4350-B00F-4A496C8E27FC.jpeg
Facella, nie jestem zdziwiona wzruszeniem 😁 świetna fotka, jak wrzucisz więcej daj znać gdzie będzie można obejrzeć 🙂. Mateuszem jestem zachwycona, jaki spokój i opanowanie bije z jego jazdy, a Joanna i Frieda to turbo para! 🔥
Facella   Dawna re-volto wróć!
27 czerwca 2022 10:31
xymena, Frieda skakała jakby sobie odpoczywała przez tydzień, niesamowity koń. Bardzo się cieszę, że wróciła do formy po złamaniu.
Ja sobie zawsze trochę ryczę na Mistrzostwach, na szczęście mogę się schować za aparatem 😂 a jak drużyna się zakwalifikowała do Tokio to beczałam przed tv 🤣 nic nie umiem na to poradzić.
Więcej zdjęć będzie u mnie na fanpage https://facebook.com/k.wapinska.photography i parę pojawi się na insta + jeszcze można obejrzeć relację (część jest zapisana w wyróżnionych relacjach pt. Events) https://instagram.com/k.wapinska.photography
Facella, rewelacyjne zdjęcie!
Hej . Wczoraj na zawodach przed wjazdem na trase crossu Pani Komisarz nakazała mi zdjęcie maski z chrapów konia pod groźbą dyskwalifikacji ,koń cały sezon w masce chodzi (poza uj) i nikt nie ma z tym problemów . Niestety co było do przewidzenia nie ukończyliśmy trasy (rzucanie głową ,nerwowość konia itd nie pozwoliły na bezpieczna jazdę . Dzisiaj siedze cały dzień w przepisach i nigdzie nie mogę znależć takiego zakazu . Może źle szukam ? Ktoś coś wie ? Dodam ,że kilka koni przejechało cros w masce bez problemu ...
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się