NIEUCZCIWI RE-VOLTOWICZE

Wiadomo, tak ogólnie kontakt był ok itd. ale jednak czaprak wisiał podpisany : nowa cena. Wiec jesli ktoś edytuje ogloszenie to raczej widzi co wystawia. Tak mi sie wydaje przynajmniej 🙂
[quote author=_Gaga link=topic=5367.msg2967721#msg2967721 date=1616059050]
Pomadka, nawet jeśli w ogłoszeniu jak byk jest napisane "OGŁOSZENIE AKTUALNE"?
Ja zawsze po odświeżeniu ogłoszeń mam z 10 wiadomości "czy aktualne"... po czym następuje taka krepująca cisza
[/quote]

Gaga zawsze wolę zapytać, bo czasami dowiaduję się, że jest rezerwacja, albo że już sprzedany. No chyba, że wielkimi literami wisi AKTUALNE - to pytam o szczegóły 🙂.
Livia   ...z innego świata
21 kwietnia 2021 12:40
Niestety i ja się nacięłam... Dodaję użytkowniczkę sprzętjeździecki https://ogloszenia.re-volta.pl/profil/61086/
Zakupiłam czaprak 21 marca, miał przyjść z hurtowni, byłam zwodzona przez 3 tygodnie. Kiedy w końcu 13 kwietnia zażądałam zwrotu pieniędzy, dostaję tylko obietnice że przelew już poszedł... Pieniędzy oczywiście do dziś ani śladu.
Absolutnie nie polecam!
Livia   ...z innego świata
21 kwietnia 2021 14:36
(Nie wiem, czy jest tu jakaś opcja edycji? Jeśli tak to proszę o scalenie.)
Wpis tu i na facebooku przyniósł efekty, właśnie dostałam zwrot pieniędzy od sprzętjeździecki.
Nie polecam użytkowniczki Sylwia. Podajesz dane do przelewu i nagle cisza, nie odpisuje na wiadomości.
To chyba jakaś plaga: osoby piszą negocjują, dochodzimy do porozumienia podaję dane do przelewu i kontakt się urywa...🙄 żadnego „rozmyśliłem/rozmyśliłem się” albo chociaż pocałuj mnie w d...pe😚
Już nie mówię o dupozawracaczach którzy piszą : „aktualne?” I potem już cisza🙃
Szkoda nawet wypisywać nicków bo to plaga jest...
Nie polecam Pani Amelia Borowska, nie wysyła rzeczy. Poprosiłam o wystawienie na olx, na początku nie chciała. Potem wystawiła, zapytałam za jakiś czas kiedy potwierdzi sprzedaż. Nie potwierdziła.
Screenshot_2021-10-27-05-58-09-36_40deb401b9ffe8e1df2f1cc5ba480b12.jpg Screenshot_2021-10-27-05-58-09-36_40deb401b9ffe8e1df2f1cc5ba480b12.jpg
Nie polecam:

https://ogloszenia.re-volta.pl/siatka-na-siano-do-boksu/o/313712/

Pan oferuje siatki jak na zdjęciu, zamówiłam, super kontakt, siatki przyszły i uwaga, otwór mają po krótkim boku, napisałam do pana że nie to oferuje (zdjęcia) i proszę o korektę.
Pan mi napisał że "widocznie krawcowej się tak uszyło" i przestał odpowiadać. Powiedziałam ze mogę pokryć koszta wysyłki, ale już powinien sam we własnym zakresie poprawić. I cisza.
Nie polecam Kamila Sopniewska. Pierwszy i ostatni raz wysłałam sprzęt za pobraniem. To pomyłka. Dwa razy kurier podjął próbę doręczenia. NIE ODEBRAŁA PACZKI. DRAMAT!
Nie polecam osoby Julia Wojdacz. Kilkanaście maili z ustaleniami o przymiarce siodła. W dniu planowanej wysyłki pisze, że nie zrobi mi przelewu kaucji, bo nie ma pieniędzy. Dzień później namawia na wysyłkę za pobraniem. Niepoważna.
Edit - wyjaśnione.
Post usunięty 🙂
Post został usunięty przez moderatora
Nie polecam sprzedającej Nina woj. warmińsko mazurskie

Kupiłam bryczesy , które miały mieć zmechacony lej. Jednak po rozpakowaniu paczki okazało się , że lej jest wytarty na dupie. Jest dziura i materiał prześwituje kolejnymi. Niestety sprzedająca uważa, że bryczesy za 50zl powinny tak wyglądać i nie widzi różnicy w zmechaconym leju a dziurawym. Moim zdaniem wstyd sprzedawać takie spodnie i nie uważam żeby cena była adekwatna do stanu, ponieważ kupiłam inne bryczesy w takiej cenie i nadają się do jazdy.
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
19 maja 2022 09:48
Czy ktoś ma prywatny kontakt do użytkownika akzzi? Fb, meil, cokolwiek? 7 maja wyslalam przelew za przednioty z ogłoszeń, od tamtej pory kontakt się urwał, a paczkinie ma 😡 Na wiadomości nie odpisuje, mimo logowania na forum.
Nie polecam uzytkowniczki https://ogloszenia.re-volta.pl/profil/9426/
Kantar mial byc wyslany ponad 2 tyg temu, od tygodnia zero kontaktu. Przelew wyslalam, paczka wisi ze w trakcie przygotowania (czyli nie nadana), na revolcie sie pokazuje a odpisac nie odpisuje
Ja naprawde rozumiem wiele zyciowych sytuacji ale bez przesady
Screenshot_20220628-135944_Chrome.jpg Screenshot_20220628-135944_Chrome.jpg
Edit: paczka zostala nadana wieczorem po tym jak wstawilam post. Wiec niepolecanie cofam ale radze zachowac czujnosc
taggi   łajza się ujeżdża w końcu
13 lipca 2022 14:32
Z przykrością dodaję do wątku An no - kupiłam od niej żel pod siodło z opisem, że stan bardzo dobry (120zł +kw). Po przyjęciu przesyłki okazało się, że ma dwie dziury (jedna wcale niemała). Pani wiedziała o nich, nie poinformowała i nie poczuwa się do choćby częściowego zwrotu pieniędzy. Poniżej zdjęcie z ogłoszenia, a potem zdjęcie dziur.
wkurza mnie takie coś://

zel.jpg zel.jpg
292743966_1135091397041839_794122324462459044_n.jpg 292743966_1135091397041839_794122324462459044_n.jpg
malinowaa   Życie zaplątane w końską grzywę...
20 lipca 2022 15:06
nutellka - byłyśmy umówione, ze kupuje strzemiona, mówiłam sto razy, ze jeśli wygodniej to podjadę i odbiorę, umówiłyśmy się na piątek, poprosiłam o nr telefonu, w piątek - cisza. Pisze dalej, pomyślałam - no zdarza się. Brak kontaktu do dziś, dziś dostaje informacje - sprzedane z przesyłka, bo tak mi prościej 🙄 O ludzie.
malinowaa, to jest niepoważne, ale nie nieuczciwe. Nie zapłaciłaś za strzemiona, nikt Cię nie oszukał...
Szczerze odradzam zakupy u Pani Eweliny
Ewelina / Warszawa (mazowieckie)
t. 796595017 (796-595-017)
amazonka_55@wp.pl

Wprawdzie, kupiłam derkę na OLX, ale na forum także był ten przedmiot identycznie wystawiony:

„Derka z haftem Equiline 155 cm - jak nowa”

Dla mnie jak nowa, to w idealnym stanie, bez żadnych zniszczeń… Tymczasem klamry z derki były pordzewiałe, a w polar miał powybijane włosy, siano… Derka nawet nie była wyprana! Także 250 zł totalnie przepłacone za ten stan jaki otrzymałam… Pisałam do Pani Eweliny z prośbą o zwrot, to najpierw się zgodziła, ale jak zaczęłam pytać kto opłaci etykietę zwrotną oraz zgłosiłam sprawę do OLX - Pani się rozmyśliła… Zaproponowała, że mam odesłać jej derkę, a ona usunie rdzę - niepoważne! Szkoda czasu i pieniędzy na takie zakupy!

UWAGA: dobra lekcja - zakupy na OLX wcale nie są bezpieczne dla kupujących, ponieważ zwrot środków przysługuje WYŁĄCZNIE w przypadku otrzymania pustej paczki, albo kompletnie innego przedmiotu… Więc w zasadzie, a jak złym stanie by był przedmiot, sprzedawca i tak otrzyma swoje pieniądze… a Kupujący może zgłosić sprawę na policję… 🙁

Pani Ewelina ma jeszcze inne przedmioty wystawione na forum:
Derka Bucas Irish Turnout 150g- 155 cm NOWA
Czapsy firmy Start rozmiar SW
Nachrapnik hanowerski czarny, pasuje na większość koni
Wędzidło podwójnie łamane, z miedzianym łącznikiem,135 mm
Wędzidło pełne, podwójnie łamane, 125 mm
Lina do naturala, 6m, czarna, bawełniana
Ślinianki Acavallo
Witaminy St.Hippolyt GEMUSE KRAUTER 10 kg
Popręg skokowy 120cm skóra+fartuch kavalkade
Serdecznie nie polecam Galeria Jeździecka Parada - sprzedają na olx i allegro, ale możliwe, że również tutaj na revolcie.

Skontaktowałam się w sprawie zakupu derki z pytaniem czy jest opcja wystawienia na allegro, albo jak w ogóle kupić, bo była wystawiona na olx bez opcji wysyłki. Pani miło odpisała, że jak najbardziej wystawi na allegro.
Po kilku godzinach odpisała, że bardzo przeprasza, ale jednak nie może znaleźć tej derki i może mi zaproponować inny model, tańszy. Zgodziłam się. Pani wysłała link to wystawionej derki na allegro (lokalnie, chociaż inne rzeczy miała wystawione na zwykłym allegro).
Okazało się, że w ogłoszeniu nie ma zdjęć więc poprosiłam o ich przesłanie(bo nie kupię kota w worku, a są to rzeczy outletowe, a nie nowe więc mogą mieć uszkodzenia itp.). Pytałam też czy to na pewno ten sam rozmiar, bo Pani miała taką derkę wystawioną, ale o rozmiar mniejszą więc bałam się że może mi próbować wcisnąć tą mniejszą.
Na moje pytanie czy Pani prześle zdjęcia przyszła odpowiedź (bardzo miła...) "NIE". Zapytałam dlaczego nie i o co chodzi, to Pani odpisała "Już sprzedana"...

No sorry, ale dla mnie to karygodna jakość obsługi klienta. Podejrzewam, że baba myślała, że wciśnie mi tą mniejszą derkę, a jak poprosiłam o zdjęcia to się nagle okazało, że przez noc się derka sprzedała...

Tak więc nie polecam i przestrzegam, bo można stracić czas na rozmowę o rzeczach, których nie ma, albo jeszcze zostać oszukanym na rozmiarze...
Nique, Przecież mogla się sprzedać w nocy
Nique, ja mogę tylko potwierdzić, że nie polecam galeria jeździecka parada. Na olx kupiłam sztyblety i kurtkę, sztyblety przyszły w złym rozmiarze, kurtka za duża w klatce o 8 cm w stosunku do wymiarów podanych w ogłoszeniu. Przez cały czas reklamacji pani zachowywała się bardzo niekulturalnie i doszła ona do skutku tylko gdy wytrwale groziłam zgłoszeniem sprawy na policję.

I może nie o nieuczciwości ale jak już o kulturze: nie polecam użytkownika ninjuusx3 - po zgodzie na transakcję blokuje mnie bez powodu po czym dalej wystawia te same rzeczy 🤦🤣
buty.jpg buty.jpg
xd.jpg xd.jpg
Post został usunięty przez autora
Post został usunięty przez autora
Z przykrością muszę tutaj wpisać niejaką Zofię Kiser, od której kupiłam wystawione na re-volcie ogłowie. Ogłoszenia: https://ogloszenia.re-volta.pl/profil/52142/
Nie chodzi tu o oszustwo, a prawdopodobnie o pomyłkę, ale brak u pani chęci sprostowania sytuacji, na której jestem stratna.
Ogłowie opisane było jako cob, w dwóch miejscach w ogłoszeniu. Przesyłkę otrzymałam, było to ogłowie ze zdjęć, ale niestety full. I to duży full, nawet jakbym się uparła to go nie użyję. Rozmiar zresztą jest wytłoczony na pasku policzkowym. Napisałam do pani Zofii, ale nie raczyła odpowiedzieć, już od prawie 2 tygodni. Przy okazji wspomnę, że kupując używane ogłowie za 200 zł liczyłam na to, że będzie czyste i nasmarowane, a nie z przyklejonymi resztkami ostatniego posiłku poprzedniego użytkownika.
Wierzę, że wysłanie złego rozmiaru nie było celowe, bo jaki miałby być ten cel, jednak wypadałoby odpowiedzieć na wiadomości i przyjąć zwrot, a tak jestem do tyłu 200 zł i w dodatku nie mam ogłowia, którego potrzebuję.
Uwaga! Proszę uważać na Adę Szymańską.. Zostałam oszukana na 200zl.. Kupiłam od niej
podkładkę, zrobilam przelew, było zapewnienie, że paczka zostanie wysłana jeszcze tego samego dnia i od tej pory cisza. Kontaktu brak. Mój też błąd, że nie byłam czujna..
Miała powystawiane jeszcze inne rzeczy ale jak napisałam, że wystawię opinię to wszystko znikło i nazwisko z profilu też.
Proszę na nią uważać i nie dać się oszukać!
Screenshot_20230816_222519_com.huawei.browser.jpg Screenshot_20230816_222519_com.huawei.browser.jpg
Wcześniej profil wyglądał tak:
Screenshot_20230816_004622_com.huawei.browser.jpg Screenshot_20230816_004622_com.huawei.browser.jpg
Nie polecam zakupów u Enduroboy lub wpisanego jako Millenium w ogłoszeniach.

Zakupiłam siodło ( od ręki, bez przymiarki wiedzialam jaki dokladnie łęk tej firmy mi potrzeba), miało być w stanie bdb, wiadomo jakieś tam ryski byly na zdjeciach widoczne. Ale to co przyszło no nie jest zgodne z opisem... "delikatne" pęknięcia na siedzisku, powycierane tybinki tak że zaraz bedzie dziura na wylot, tylne klocki też z dziurą przetartą.
Po informacji że siodło do mnie dotarło, lecz nie jest zgodne z opisem kontakt się urwał i zostałam prawdopodobnie zablokowana. Nie mam jak odesłać siodła bo było nadawane przez punkt nadań a poza tym paczka i tak na pewno nie zostałaby odebrana.
Nie polecam!
Słuchajcie mam problem, na razie nie będę podawać danych (dosyć znana hodowla ) ale sytuacja wygląda następująco, zarezerwowałam i zapłaciłam za odsadka, jakoś może dwa tygodnie po jego narodzinach sytuacja osobista zmusiła mnie do rezygnacji zgodnie z umową, hodowca napisał że nie ma problemu, koń miał zostać sprzedany a pieniądze miały zostać mi odesłane.
Oczywiście tak się nie stało, koń sprzedany kasa nie oddana, czekam od kwietnia tamtego roku, po pół roku sprzedający oddał może 1/3 kwoty... moje przypominania skończyły się na mówieniu że nie ma teraz pieniędzy ( od roku ) a dzisiejsze przypomnienie skończyło się zablokowaniem na fb... Policja? sąd ?
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się