Bryczesy

Nie ma rozmiaru 74 :P jest 68 (2x34),72 (2x36),76 (2x38), itd.
Nigdy więcej bryczesów Animo. Ładne są, to prawda, ale tak nietrwałe, że trudno bardziej.
Używane może od 2 miesięcy na zmianę z innymi i już w niektórych miejscach w zasadzie nie ma śladu po slikonowym leju. Musze sprawdzić kiedy je kupowałam, bo trochę przeleżały nieużywane w szafie, bo aż się prosi o reklamację.
Co ciekawe miałam już wcześniej inne bryczesy tej marki (ale zdecydowanie starsze) i nadal są ok mimo już dłuższego użytkowania. A te nowe giną w oczach. Albo coś im nie wyszło akurat z tym modelem albo jakość z czasem poszła .... jak u wielu firm. Za taka kasę trochę słabo eksperymentować która opcja.
Hej ja z pytaniem o bryczesy fouganza Kipwarm te "gumowe"
Jak je pierzecie??? W pralce normalnie?
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
15 marca 2022 07:27
szkrabek1984, Tak, normalnie w pralce, na 30 stopniach tylko. Nic złego się nie dzieje z nimi.
zembria O to super. Bo z metki to zrozumiałam że to ręcznie trzeba prać to troche mnie przeraziło 😅
A tak w ogóle to szczerze je wszystkim polecam są świetne i bardzo wygodne. Faktycznie jakimś cudem skóra w niej oddycha i nic się nie poci. No i praktyczne bardzo - wystarczy przemyć wodą i są czyste.
Pati2012   Koński insta: https://www.instagram.com/mygreybay/
28 marca 2022 09:00
Gdzie znajdę pełną tabelę rozmiarów bryczesow Pikeura??
Szukam breginsów z dużą kieszenią na telefon na udzie, które standardem będą na poziomie tych z PS of Sweden. Tak w granicach 300-350 zł. Jest szansa coś takiego znaleźć, czy czekać na nową kolekcję z PS?
Szukam czegoś w miarę budżetowego, cienkiego, na lato, z pełnym silikonowym lejem. Zadek mi jakby urósł przez to pauzowanie konia i zajadanie stresów, a nie chce wywalać większej kasy na gacie na chwilę. Jeszcze mam nadzieję, że wrócę do swoich mniejszych 😉
Mogą być legginsy, byle nie takie całkiem gaciowe, jestem zdecydowanie bardziej fat niż fit i wolałabym się tym nie chwalić 😂
Decathlon? 🙂
faith, - szare już mam, a nowe kolory do mnie nie mówią. Wściekle pomarańczowy czy złoty to zdecydowanie nie są kolory na przygruby tyłek 😂
keirashara, poszukaj budżetowych Horze
Sporo promek na tę markę
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
20 maja 2022 10:27
keirashara, a te? https://www.decathlon.pl/p/bryczesy-br500-mesh-damskie/_/R-p-176931?mc=8525369&c=Czarny
Mam takie tylko starszy model, beżowo brązowy. Sa super, przewiewne, a nie wyglądają jak majtasy.
faith, zembria, dectahlon to się bojkotuje za wspieranie Putina :P

keirashara, polecam Horze, mam 2 pary i naprawdę nieżle zyją. Dobrze się piora i na razie wcale nie widać po nich ze sa z tych tańszych.
_Gaga, xxagaxx, - Horze Tara to była u mnie wtopa totalna, a ich legginsów trochę sie boję, że będą gaciowe. Musiałabym zmacać i mierzyć, a nienawidzę bawić się w odsyłanie. Chyba, że macie jakieś konkretne modele do polecenia? 🙂
zembria, - a one mają lej? Potrzebuję silikonu na całości, mój dzierżawiony czasem widzi ducha i wtedy bardzo doceniam dobrą przyczepność 😂

Te ktoś może miał?
https://www.decathlon.pl/p/bryczesy-damskie-fouganza-500-silicone-fullgrip-leggings/_/R-p-324246?mc=8580556&c=Niebieski
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
20 maja 2022 11:04
keirashara, Aaa, nie, nie mają, one maja tylko wszyte latki na kolanach.
xxagaxx, to oni się nie ogarnęli jednak? Wydawało mi się, że się wycofali.
keirashara, aktualnie Deca ma fajne leginsy - morskie, granatowe i bordowe. Ja mam wszystkie 3 i aktualnie chodzę praktycznie tylko w nich 🙂

https://www.decathlon.pl/p/bryczesy-damskie-fouganza-500-silicone-fullgrip-leggings/_/R-p-324246

Edit. Nie doczytałam do końca strony 😂 ale ja mam i polecam! Cienkie, ale nie są przeźroczyste, wytrzymały już z 10 prań lekko
Nirv, - to biere, dzięki! 😁 To jest chyba ten sam materiał co na bryczesach, gdzie przespałam morskie własnie. No cóż, może będzie wygodniej za to.
keirashara, inny! Bryczesy są z mniej elastycznego materiału, te są mega elastyczne. Ale polecanko zdecydowanie!
Aleks   Never underestimate the possibility for things to improve in ways you cannot yet imagine - Karen Rohlf
20 maja 2022 12:44
<b>faith,</b> <b>zembria,</b> dectahlon to się bojkotuje za wspieranie Putina :P
xxagaxx,

Decathlon wycofał się, ale nie ze względu na bojkot tylko ze względu na sankcje nałożone na Rosję i przerwane nimi łańcuchy dostaw co uniemożliwia im działanie w Rosji.

Kurde fajne te leginsy. Nirv a jak odczucia na tyłku ? W sensie tak jakby się w rajtuzach chodziło czy jednak nie ? Ja generalnie nie lubię w rajtuzach.
Aleks, tak wiem, dlatego wciąż zachęcam do bojkotu 😉
Nirv, - o kurde, to jestem w szoku. Już bryczesy są turbo elastyczne. Chyba sobie skocze po pracy do Deca 😁
Aleks, - ja też nie lubię, ale dobre legginsiki w upały to jest super wygoda. Nawet jak człowiek cały popuchnięty to nic nie wkurza 😉
Hm, w odczuciach jak typowe leginsy, totalnie elastyczne, dla mnie jak druga skóra. Mają dość wysoki stan. Ale nie są tak cienkie jak np Spooksa, czy typowo letnie leginsy-bryczesy jeździeckie z Deca (te najtańsza). Nie są rajstopowo-prześwitujące jak niektóre bywają.
Nirv, - czy one Ci się w użytku się rozciągnęły? Poszłam sobie zmierzyć stacjonarnie, S mam trochę ciasne w brzuszku, M idealne górą, ale luźne w kolanch i łydkach. Z jednej strony to nienawidzę mieć luzów i boje się obtarć przez nie, a z drugiej właśnie chciałam takie, które nie cisną mnie w brzuch, nie odcinają się na nim 🙄

Generalnie materiał jest fajny, choć imo nie najcieńszy, na pewno grubszy niż Pikeur czy True Rider, grubszy też od bryczesów z Deca (tych fullgrip, z lejem zachodzącym na kolana). Spoko się układają, elastyczne, gacie nie prześwitują. Wchodzi na luzie duży telefon.
Aleks   Never underestimate the possibility for things to improve in ways you cannot yet imagine - Karen Rohlf
22 maja 2022 12:09
Nirv - dzięki za opinie. Kurcze co prawda granatowych mam trylion, ale no kuszące są.
keirashara - fajnie, że o tym napisałaś, ja bym w S chyba musiała celować w takim razie 🤔 .
Pati2012   Koński insta: https://www.instagram.com/mygreybay/
13 czerwca 2022 15:04
Schoklemohle - czy rozmiarówka jest jak w pikeurach?
Nie wiem czy wejdę w legginsy 36 😆
Schocke ma deko mniejsze rozmiary niż Pikeur.
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
14 czerwca 2022 14:24
Podbijam pytanie z przed kilku postów.
Szukam letnich bryczesow, takich typowo na upały. Z kieszenią na telefon. Nie Decathlonowe mesh, bo te mierzyłam i nie leżą na mnie zupełnie. Im tanie, tym lepjej, wiadomo 😉
zembria, - True Rider ma puścić na dniach z siateczką mesh, choć ich letnie legginsy ogólnie są cieniutkie i polecam. Mam z pierwszej serii, muszą spoko wyglądać, bo dużo osób zwróciło na nie uwagę 🙂 Z Deca lubię fullgrip, one 199zł stoją, mam szare już trzeci sezon, polecam. Kupiłabym sobie drugie, ale zrobili pomarańczowe i złote... choć te złote na żywo są bardziej beżowe i trochę myślę 😂 Są mega elastyczne i dopasowujące się, grip trzyma elegancko, kieszeń zapinana i wchodzi duży telefon w pokrowcu. TR nie mają kieszeni na zamek, są legginsami, bardzo elastyczne. Na największe upały to moje dwie ulubione pary.
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
14 czerwca 2022 15:35
keirashara, deca odpada, bo mierzyłam i nie psaują na mnie kompletnie. Legginsow wolałabym uniknąć, najchetniej zwykłe bryczesy bym wzieła, ale z braku laku rozważę i legginsy, byle nie miały tych paskudnych zewnętrznych szwów 😝
Kiedyś Covalliero Detroit miało bryczesy letnie z siatką,jednak teraz nie pamiętam z którego roku to były no i cena niska nie była.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się