Wszystko o co chcielibyście, ale wstydzicie się zapytać ;)

Facella   Dawna re-volto wróć!
09 maja 2022 12:28
Mam projekt wizytówek dwustronnych, format 85x55, gdzie je wydrukuję w dobrej jakości i do 200 zł za 1000 sztuk?
Kojarzycie coś takiego jak bizay.pl? Wygląda mi mało legnitnie, a ktoś mi to polecił…
Moon   #kulistyzajebisty
09 maja 2022 14:31
Facella, chroma.pl
Sprawdź piga.pl
Nie wiem jakie ceny, ale jakość plus obsługa ok.
Pati2012   Koński insta: https://www.instagram.com/mygreybay/
15 maja 2022 20:25
Poszukuję! Czarne, sportowe legginsy, z push upem 😅😅
Potrzebuje zatytułować podrozdział w pracy magisterskiej i ni czorta nie mogę wymyślić jak nazwać to o czym pisze 😅 może pomożecie ?
W tym podrozdziale będzie zawarty ogólny opis i dyscyplin jeździeckich (co to wkkw, skoki, podstawowe zasady itd) oraz że jest hipoterapia, jazda rekreacyjna, strzelanie z łuku konno, dżygitówka, rekonstrukcje historyczne, polo - no wszystko co można robić z koniem i na koniu.
Przychodzi mi na myśl "Formy jazdy konnej" ale czy to są na pewno formy, dyscypliny jeździeckie jest za wąsko, samo słowo jeździectwo znów za szeroko.
Pomocy 🙏
może być: "Teoretyczne podstawy jazdy konnej", albo "Teoria jeździectwa". Mnie uczyli właśnie, że jak się pisze rozdziały opisowe/teoretyczne to trzeba użyć coś z "teorią".
martrix, super 🙂 dzięki
Pati2012   Koński insta: https://www.instagram.com/mygreybay/
18 maja 2022 15:36
martrix, tylko to brzmi bardziej jak hmm nauka jazdy
Może formy wykorzystania jazdy konnej i dyscypliny jeździeckie?
Albo podział jeździectwa ze względu na cel i dyscypliny?
Tęczusia   Po małym sporcie pozostał już tylko kac.
18 maja 2022 15:54
Mi pierwsze przyszło do głowy hasło użytkowanie koni. Może współczesne rodzaje użytkowania koni? Albo kierunki użytkowania koni? Zależy jaki jest tytuł pracy i czego docelowo dotyczy 🙂
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
18 maja 2022 15:56
Albo formy aktywności jeździeckiej
Pati2012, ja też w pracy licencjackiej też miałam rozdział zatytułowany "teoretyczne podstawy zarządzania" i też tam były wszystkie opisowe rzeczy począwszy od historii, genezy, podziału itd. Myślę, że jak Sonika skonsultuje z promotorem to jej coś podpowie, jeśli będzie miał inną wizję. 😉
Dementek   ,,On zmienił mnie..."
18 maja 2022 20:57
Sonika, - promotor nie zwrócił Ci uwagi na zbyt szeroki zakres tematyki? Jak napisałaś ,,wszystko przy i na koniu" to od razu pomyślałam o TREC, konkursach powożenia, przeróżnych dyscyplinach western, a i łucznictwo jest rozbudowane. Jak Ty to wszystko ogarniesz?😮
Współczesne formy jeździeckiego użytkowania koni. Zarys.
Dementek, to tylko podrozdział, który będzie o wszystkim po trochu. Żeby wprowadzić w tematykę, że nie tylko skoki, wyścigi i ujeżdżenie.
Promotor właśnie okazał się słabym wyborem, nie bardzo pomaga, mam z nią kontakt tylko online co utrudnia sprawe.
Dzięki za pomoc.
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
20 maja 2022 08:30
Są jakieś sposoby na odstraszenie szerszeni? Od kilku tygodni próbują mi chyba założyć gniazdo w domu, prawie codziennie jakis jest w środku, dziś rano komulacja, by były aż 3. Boje sie o koty. Nie jestem pewna którędy się przedostają więc nie wiem jak się zabezpieczyć.
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
20 maja 2022 10:51
Sonika, a nie masz nikogo innego z uczelni, do kogo mogłabyś iść na konsultacje?
Strzyga, mam, konsultuje się w technicznych sprawach, ale osoba w ogóle nie końska.
Dlatego zadałam pytanie tutaj, bo wy lepiej ogarnięcie o co mi chodzi z tym podrozdzialem 😉
Tęczusia   Po małym sporcie pozostał już tylko kac.
21 maja 2022 20:57
Sonika, jak osoba niekońska, to równie dobrze możesz pisać o uzdach i lejcach. 😂 Nie no żarcik, moim zdaniem napisz całość podrozdziału i zajrzyj tu ponownie, wtedy będziesz bardziej widziała która propozycja do niego pasuje, albo w trakcie pisania ułoży się sama odpowiedź. 🙂

Zwracam się po ratunek - gdzie szukać w internetach sukienki na wesele, ale dla... Babci? 😏
Zobacz Bonprix, moja Babcia czasem tam coś ogarnia 😎
Ostatnio pokazywałam mojej mamie propozycje sklepów internetowych na komunię dla babć, więc pewnie i na wesele będzie mnóstwo. Wpisywałam "sukienka na komunię dla babci" i tyle.
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
23 maja 2022 12:06
Od kilku tygodni messenger pokazuje mi ze mam jakąś wiadomość, ale ni hu hu nie mogę tego znaleźć. Jestk jakiś sposób żeby to powiadomienie zlikwidować? Albo znaleźć żrodło tego powoadomienia? Spam sprawdzony oczywiście.
Screenshot_20220523-120625_Chrome.jpg Screenshot_20220523-120625_Chrome.jpg
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
23 maja 2022 12:12
zembria, spójrz do innych. Może ktoś, kto nie jest Twoim znajomym wysłał Ci wiadomość?
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
23 maja 2022 12:15
Strzyga, sprawdzałam już, nie ma tam nic.
Facella   Dawna re-volto wróć!
23 maja 2022 12:28
Prowadzisz jakiś fanpage? Może tam?
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
23 maja 2022 12:29
Facella, nie, nie prowadzę 🤷
W innych jest jeszcze pod spodem czasem „spam”, moze tam.
zembria, musisz odpalić FCB na kompie albo na telefonie, ale w przeglądarce i otworzyć listę wiadomości, czasami się jakaś nie odznacza jako przeczytana po prostu. Mi się też tak czasami robi 🙂
Dokładnie jak macbeth, napisała, odpal na kompie . Ja mam tak czesto, jak mam w inne , a nie odhaczyłam na kompie, że przeczytałam.
Gillian   four letter word
23 maja 2022 13:20
Messenger to ostatnio w ogóle w ciula sobie leci. Nie mogę wysyłać filmów. Błąd i koniec. Nie pomogła - reinstalacja, aktualizacja, restart telefonu. Muszę załączyć z galerii i wtedy jakoś idzie. Irytujące max.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się