sklepy internetowe

Horsetown wysyłał mi kiedyś też link do potwierdzenia zamówienia - ale wysyłali paczkę bez problemu, nawet jak nie kliknelam linku
Plusy dla
TackShop.pl
Pegaz
Horse-trade
Gnl
Plus dla JARPOL
Udało się skontaktować mailowo, sklep działa, poprosiłam o szybką wysyłkę, z dnia na dzień paczka wysłana 😉
rewelacja! 🙂
Ogromny plus dla equishop
Mimo majówki i zamówionej paczki w sobotę, wysłali od razu w poniedziałek i wczoraj mimo święta paczka była już u mnie 😍
Standardowy plus dla TackShop.pl
Minus dla Bergo, wysyłają szybko to fakt, ale kontakt se sklepem dramat, także ja już podziękuje…
Plus dla tackshop.pl

Minus dla inpost�
Plus i minus dla equirex.
Plus dlatego że paczka wreszcie doszła i za cene produktów.
Minus dlatego ze paczka doszła po miesiącu, a nie po około tygodniu jak miało być.
Oraz minus za wysyłkę przez punkt dhl która wisiałaby pewnie do dziś gdyby nie moja interwencja na kilku infoliniach 😑 ( tu tez minus dla samego dhl że zapomniał ze paczka leży sobie prawie tydzień i czeka na odbiór kuriera)
Jak funkcjonuje teraz sklep Becker Sport? Złożyłam zamówienie na derkę, powinna być u mnie jutro (według zapewnień na stronie), ale jest już 15, a nadal paczka nie wysłana. Pisałam, ale bez odzewu.
Nique, zamawiałam niedawno derkę, wszystko było ok, tzn. wysyłka jakiś dzień później niż być wg opisu powinna, ale wszystko doszło.
Ok. No to czekam. Martwi mnie brak odpowiedzi na wiadomość, a derkę naprawdę potrzebowałam „na wczoraj” 🙁
Nique, przeciez na fb i wszedzie sie ogłaszał beckerSport że likwidacja bo zamykają sklep 😉 powinno być wszystko ok, jak bardzo Ci zależy na czasie to zamiast pisać to moze warto zadzwonić?
Moon   #kulistyzajebisty
14 maja 2022 10:27
Plus dla Febro i Horse-Trade 💕
rybka   Różowe okulary..
14 maja 2022 12:43
Plus dla Piece Of Hay bardzo szybko zrealizowane zamówienie wraz z drobnymi moimi modyfikacjami.
lusia722   poskramiacz dzikich mustangów i jednorożców
14 maja 2022 13:48
Plus dla TackShop.pl
duży + dla Animalia, bo na stronie było napisane, że wysyłka produktu w 2 tygodnie, a po dosłownie 3 dniach paczka była u mnie 😍

+ dla Bergo, wszystko super jak zawsze
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
15 maja 2022 09:36
infantil, Miałam tą samą sytuację z Animaliami, ale dla mnie to na minus, że nie ogarniają, że na stronie nadal wisi czas oczekiwania, a dostawa już przyszła i mają produkt na stanie. Szukałam zamienników, szukałam gzie indziej, kombinowałam, bo nie chciałam tyle czekać, w końcu zrezygnowałam i zamówiłam u nich. Jakby status produktu był aktualny, to zamówiłabym ze 2 tygodnie wcześniej już.
zembria, często tak jest, że hurtownie i/lub producenci podają sklepom czas realizacji np. do 14 dni, a wysyłają z dnia na dzień.
Ja tak często mam z soczewkami kontaktowymi. Jako astygmatyk wiem, że moje parametry mało kto ma na stanie. Większość sklepów podaje czas realizacji takich zamówień na 14 lub 21 dni, tymczasem przesyłka przychodzi czasem w 3-4... a czasem 21... to raczej nie wina sklepu.
Pati2012   Koński insta: https://www.instagram.com/mygreybay/
18 maja 2022 11:50
gnl jak zawsze plus
Zamówione w niedzielę, we wtorek już był kurier, a zakupy z wysyłką wyszły mnie i tak taniej niż stacjonarnie 😆
Moon   #kulistyzajebisty
18 maja 2022 11:51
standardowo - plus dla gnl'a 💗
oraz dla sklepu Equestrian Stockholm, mimo że czekałam z tydzień na wysyłkę paczki - sprawnie odpisują na maile, więc kontakt jak najbardziej na plus.
ja mam plusy dla:
konskacukierenka (niby produkty na zamówienie, a wysłane jeszcze w ten sam dzień)
ntb24 (też ekspresowa wysyłka)
premier equine
hippovet
happyhorses za fajną promkę i też szybką wysyłkę
i taki trochę plus/minus dla konika bo niby produkt dostępny na 7 dni, a jednak wyszło z tego prawie dwa tygodnie. Ja rozumiem, że dostawy mogą się opóźniać, ale fajnie by było dostać jakąś informację na ten temat za wczasu, a nie dopiero, jak się człowiek upomni.
NIEPOLECAM X-HORSE - to co się dzieje to jest jakaś masakra od listopada 2021 próbuje ściągnąć Pana od siodeł Amerigo po 5 mailach typ się zjawia w stajni uwaga na początku kwietnia 2022 - ogląda konia, mierzy krzywikiem sobie tam rysuje ( na koniu krzywo stojącym itp ale się nie wtrącam ) i mówi że spoko po świętach Wielkanocnych się odezwie to przyjedzie z testówkami. Mamy koniec maja 2022 i kulturalnie pisze SMS człowiekowi, że no już trochę czasu minęło i w sumie to czy pamieta o mnie i co z tymi siodłam? ( Koleś ma w historii rozmowy adres stajni, moje dane, zdjęcia konia! ) a on że o co chodzi - no umarłam wtedy i mu przypomniałam... "Tak tak będę w przyszłym tygodniu" na moja informacje że musimy się dogadać bo od środy jestem niedostępna nie uzyskałam odpowiedzi ...

Serio nie kumam co się dzieje ale jeśli ceny siodeł są od 20k w górę to wydawało mi się,że im zależy na sprzedaży, a ja mogę liczyć na odrobine kultury i ogarnięcia. 😡😡😡
Kuniaa, niestety z Panem Sebastianem trzeba być w stałym kontakcie aby sfinalizować transakcję. Przypominam, że on jest z okolic Trójmiasta, więc niełatwo go ściągnąć "wszędzie". Pracy ma multum, bo potrafi te siodła jednak dopasować. Co do cen siodeł - przecież dystrybutor nie bierze tej kasy do kieszeni...
Ja czekałam dobre pół roku od pomiarów poprzez testówki do finalizacji i jestem zachwycona siodłem i poziomem usług. Z tym, że od początku wiedziałam, że muszę uzbroić się w cierpliwość i było warto poczekać. A że nie jest łatwo się umówić - cóż z dobrym wetem ortopedą, porządnym kowalem jest podobnie i też potrafią o kimś zapomnieć... Za mało ich w kraju, mają za dużo pracy 🙁
Kuniaa, rozumiem twoje zdenerwowanie. Ja czekałam ponad 1,5 roku od pierwszej przymiarki do korekty po zakupie nowego siodła, więc twój czas oczekiwania to żadna nowość.
_Gaga, no niestety w okolice Trójmiasta też go ciężko ściągnąć. Moje nowe dopasowane Equipe poleciało dość szybko w świat jak 3 raz w roku plecy robiłam 😉
Moon   #kulistyzajebisty
25 maja 2022 08:19
W Trójmieście to najlepiej mieć całą ekipę do pasowania/kupowania siodła w stajni, wtedy idzie całkiem sprawnie 😅 Kupowałam moje poprzednie siodło z x-horse, nawet oddawałam stare w rozliczeniu i zamknęło się to w jakichś 2 miesiącach.
xxagaxx, tak z ciekawości próbowałaś ratować temat jakimiś podkładkami?
mindgame, jak dotrę do domu to wstawię wam zdjęcia jak plecy były wytarte. I pewnie byłabym bardziej wyrozumiała, bo koń miał łącznie 5 siodeł, zanim 6 bylo strzałem w 10 😀 ale kupowałam NOWE, miało być pod niego. 2 razy poszło na jakies poprawki, żeby dopchać daną sekcję? ale nic to nie dało.
xxagaxx, - znam bardzo podobne historię, więc 😉
Z tego co obserwuję, to faktycznie serwis u nich działa w miarę sprawnie tylko w przypadku grupowych działań, kilka osób w stajni. Indywidualnie to... cieszę się, że nie skorzystałam, a było bardzo blisko.
I niby rozumiem, że dużo klientów, mało czasu, ale kurka, jak ktoś wie, że nie ogarnie to niech to najzwyczajniej powie, a nie wciska bajki. Za taki hajs to wypada się trochę szanować.
Plus problem trwa kilka lat, może jestem idealistką, ale w tym czasie to bym poszukała kogoś do przeszkolenia, kto by mi pomógł i jeździł choć na zdjęcie miar, czy do prostszych przypadków. Kalendarz by się rozluzował i klienci na pewno by się ucieszyli.
xxagaxx, ah czyli mówisz, że koń miał wytartą sierść na plecach.... no mój też ma na tylnej krawędzi czapraka, ale myślałam, że to kwestia samego czapraka... jeździmy z podkładką. Ja już nie mam ani siły ani ochoty się z nikim dożerać, więc prędzej sprzedam to siodło w diabły niż będę się z nimi z powrotem kontaktować..

edit: najlepszy kontakt jest póki nie zapłaci się za siodło. Później to jest tragedia.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się