szkółki jeździeckie, rekreacja w okolicach Warszawy, Warszawa

Gdzie w Warszawie najlepiej podejść do szalonej odznaki Jeżdżę Konno? 😜 Tak by móc przyjechać, wypożyczyć konia i mieć z głowy?
Chyba w Poland Parku są dosyć często.
Infantil, haj fajv, właśnie jestem na tym samym etapie, tzn tę szaloną odnakę zdałam w weekend w aromerze i podejdę jeszcze do brązowej. W aromerze musisz wziąć udział w kursie przygotowującym dzień wcześniej jeśli nie jeździsz u nich, co nie jest takie najgorsze, bo masz możliwość poznać konia, na którym jedziesz.

Ogólnie uczucie bycia najstarszą osobą na egzaminie- bezcenne 😁
A ile cię kosztowała taka cała przyjemność z tym kursem przygotowującym? 😁
Dostałam polecenia właśnie Aromeru i rancza Zico. Chciałabym to JK zdać jak najszybciej, ale też chciałabym znaleźć najlepsze miejsce, żeby bezstresowo sobie to załatwić 🙂
Kurs 250, egzamin 250, wypożyczenie konia na egzamin 150 🙈 poziom stresu niski 😉
To mega drogo! W innych stajniach jak patrzyłam, to w 300 zł można się zamknąć z wypożyczeniem konia 🤔
kamcia665, 😳😳😳
Kurs, z tego co wiem, to 4 godziny z obiadem….

Polecam stajnię SGGW na egzamin JK. Nie trzeba brać udziału w kursie przed.
Hej, czy w okolicy ze screena jest jakaś stajnia gdzie można wyskoczyć w teren w weekend jednorazowo? Najlepiej z mega spokojnymi końmi bo dawno nie jeździłam. Super by było też gdyby było bardzo kameralnie.
Zrzut ekranu 2022-04-27 100923.jpg Zrzut ekranu 2022-04-27 100923.jpg
Xsylona   I co ja biedny żuczek mam począć?
04 maja 2022 15:36
magda stajnia Dorado, byłam ostatnio, bardzo sympatycznie 🙂
Hej hej :kwiatek: szukam stajni z hmm... ambitną rekreacją?, gdzie mój duży zadek nie będzie problemem. Najchętniej okolice Nadarzyna, Żabiej Woli - te rejony. Ewentualnie kogoś, kto prowadzi jazdy na swoim koniu... jestem zmotoryzowana, podjadę bez problemu. No i też żeby cena nie zwalała z nóg 😩
uszatkowa   Insta: kingaielif
10 czerwca 2022 11:06
Hej, rozglądam się za koniem na którego mogłabym powsiadać raz/dwa razy w tygodniu w okolicach Warszawy (najlepiej od strony Piaseczna). Może ktoś szuka pomocy przy swoim? To nie jest ogłoszenie bo nie oczekuję w zamian zapłaty. Po prostu brakuje mi niezobowiązującego popracowania z koniem z siodła.
Cześć! Luźno się rozglądam za stajnią, gdzie mogłabym pojeździć co drugi weekend.

Z racji tego, że nie mam na razie możliwości na regularną jazdę, bardziej szukam jakiegoś miejsca gdzie miło spędzę czas 😉 gdzie są miłe konie i mili ludzie.

Dojazd z Wawra do 30 km będzie ok.

Moje wymagania z kosmosu: dobry dojazd do stajni (mam na myśli drogę, bo mój kierowca ma nisko zawieszony samochód 🙄😉 i ciepły socjal, żeby mógł sobie tam posiedzieć jeśli będzie mu zimno 🙂

A ja nie pogardzę placem z podłożem na którym da się jeździć, hala też byłaby ok z racji pory roku 😀

Jakby ktoś znał takie cud miejsce, to będę wdzięczna za polecajkę.

Albo jak ktoś ma swojego konia i chciałby go udostępnić na jakieś lajtowe treningi to też chętnie 🙂
Szukam stajni z dojazdem komunikacją, z treningami indywidualnymi ujeżdżeniowymi. Posiadam SOJ, ale niestety powrót po 2 letniej przerwie 😀
Nevermind   Tertium non datur
27 grudnia 2023 01:13
Vastus, Może zapytaj w Argosie?
Z racji tego, że to nie moja strona Wawy potrzebuję pomocy🙂 Znajoma szuka stajni gdzie dwie nastolatki będą mogły się rozwijać. Wymagania są spore, bo porządnie ujeżdżone konie, dobry, solidny instruktor, hala, możliwość wyjazdów w teren, przygotowanie do odznak itp. Dodam, że mama wet i ma chyba większego pie..ca na dobrostan koni niż ja. Radzymin i okolice- co polecacie?
Dziękuję 🙂
Trochę dalej masz stajnię Pamirek forumowej Nirv(?), nie ma co prawda jeszcze hali, ale spełnia resztę warunków.
Podbijam, co poza Pamirkiem (brak hali) polecicie?
Jak okolice Radzymina, fajne konie, odznaki, tereny, zawody, to mi przychodzi na myśl jeszcze Ranczo Zico, ale to też bez hali.
A w Pamirku stoję ze swoim od ponad roku i widząc od środka jak to wygląda, to serdecznie polecam, bo konie mają top warunki, świetny sprzęt, opiekę fizjo, pracują bardziej na zasadach współdzierżawy niż rekreacji, ogólnie mają super życie. A do tego regularnie jeździmy na zawody, bo jest zgrana ekipa pensjonariuszy i jeździczek z „rekreacji”. No hali nie ma, ale z tych naszych okolic to ja nie znam nic, co by spełniło wymóg hali i dobrych warunków dla koni 😜
No właśnie na okres zimowy jakaś straszna lipa z halą 🙁 a godzinne wyprawy na moją stronę Wawy powoli wykańczają towarzystwo🙁
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się