Promocje i wyprzedaże - centrum informacji

Od dzisiaj są też promocje
ntb24 od 20% na derki Kentucky
sklep-stajnia -10% z kodem: FERAJNA
horsetrade -15% na akcesoria do pielęgnacji
3foule -10% na Shapley’s
Macie jakąś zniżkę do sklepu LOFT? Chcę zrobić duże zakupy, więc każdy procent się liczę. Dzięki!
Pati2012   Koński insta: https://www.instagram.com/mygreybay/
29 maja 2022 13:58
JM, na insta sandry santi coś powinno być
JM, Masz kodzik -10% : santi
olciiik   `Dzień dobry, kocham Cię`
30 maja 2022 15:40
-10% na wszystkie nieprzecenione produkty https://www.dlakoni.pl/ 😁
z kodem AMG10
BUCK   buttermilk buckskin
31 maja 2022 21:32
happy-horses aż do 06.06.2022 trzy różne promocje 😉
Horse Tack ma promkę -20% na Dzień dziecka w sklepie internetowym.
Kod rabatowy: DD22 od 1.06 do 8.06
Polski żłób na hasło" happy" jest darmowa wysyłka.
Wiecie o jakimś kodzie do equishopu? 🤔
Moon   #kulistyzajebisty
03 czerwca 2022 07:11
W oficjalnym sklepie Ps of Sweden letnie promki na wybrane czapraki, nauszniki, owijki, koszule i trochę bryków - piszą że do -50%, ale większość przeceniona o -30% 😉 (co i tak daje niezłe ceny, nawet w przesyłką)
Wiecie o jakimś kodzie do equishopu? 🤔
Letmefly,
Podłączam się
espana, Letmefly, też chętnie bym jakiś kod do Equishopu złapała 😀
Może ma ktoś jakis kod do konika? 🙏
Usagi   Unikalne ciasteczko
08 czerwca 2022 13:56
Czy jest jakiś kod do horse-trade? 🌷
Coś do Bergo?🙏🙏🙏
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
10 czerwca 2022 10:27
podpinam się, Bergo ma jakiś kod aktualnie?
Aleks   Never underestimate the possibility for things to improve in ways you cannot yet imagine - Karen Rohlf
10 czerwca 2022 11:00
BERGO10 - do 30.06 na zakupy do 299zł
BERGO15 - na zakupy od 300zł
Wczoraj mi przyszła przesyłka z takimi kodami.

Te kody nie łączą się z innymi promkami czy wyprzedażami i nie obejmują pasz Pro Linen, Nuba i Nuvena*
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
10 czerwca 2022 11:03
Aleks, dzięx 🙃
W happyhorse - 30% na zandone przy kodzie ZANDONA
Ochraniacze na 4 nogi wychodzą ~550 zł
arlyn, możesz dać link jaki sklep masz na myśli,bo widzę dwa sklepy,a w żadnym nie ma ochraniaczy

Happyhorses.pl?
Perlica, przepraszam nawet nie wiedziałam że jakiś drugi jest, chodziło o ten który podała martrix 🙂
Trzeba tylko uważać bo na niektóre produkty czas oczekiwania 1-6 miesięcy 🙈
Bywają jakieś promki do Febro? Ktoś coś?
Jakiś kod do gnl? 🙏
Szykują mi się dosyć drogie zakupy 🙉
czy gnl nie ma już rabatów lojalnościowych?
Equigrav, ja na swoim koncie mialam najwyższy próg rabatu, czyli te 7%. Od kiedy jest nowa strona niestety ale nie mam tego rabatu...
No właśnie gnl sobie ostatnio w kulki leci. Pisałam już o tym w wątku o sklepach. Ostatnio była jakaś promocja na "wszystko" co jednak wszystkim się nie okazało, bo wyłączeń było sporo... i przy okazji wyłączyli rabaty lojalnościowe. Widocznie nie zdążyli włączyć z powrotem... konik jakoś bardziej umie w takie sprawy, bo jeszcze mi się nie zdarzyło, że przy okazji promocji na "wszystko" (z wyłączeniami) rabat lojalnościowy się nie uwzględniał. Słabe to. Kupowałam u nich chętnie, ale po takich akcjach to mi się odechciewa.
azazu93, - ja bym do nich napisała w tej sprawie, nic Cię to nie kosztuje, a 7% przy dużych zakupach to często robi kwotę 😉
Moon   #kulistyzajebisty
16 czerwca 2022 14:59
keirashara, otóż to, mi średnio rabat lojalnościowy daje 70-80zl mniej, niby nic a jednak coś, piechotą nie chodzi 😉
Ja też już unikam gnl... rabat stałego klienta zniknął, od jakiegoś czasu chyba żadne zamówienie nie przyszło w całości ( najczęściej nie ma magicznie tych rzeczy w najlepszych cenach). Więc człowiek sobie robi zakupy na promce, potem połowy zamówienia nie ma, a w międzyczasie kończą się promocje w sklepach i klops. Chyba juz zbyt popularni się zrobili i przestało zależeć na klientach 🙄
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się