Siatka na siano - z małymi oczkami

zembria   Nowe forum, nowy avatar.
11 kwietnia 2022 12:27
Uuu. no to faktycznie nie fair trochę z ich strony, a różnica niemała.
Faktycznie brak oficjalnego cennika jest trochę niefajny, w moim przypadku cena była przyjemna więc nie narzekam aczkolwiek nie wiem jakie ceny dostali inni na ten sam produkt.. if you know what I mean (:
zamawiałam od nich 3 razy, szybka realizacja i duużo taniej niż w jakakolwiek inna firma. Więc jestem zadowolona. Oni w sumie robią siatki na zamówienie, więc nie ma cennika, ale fakt, że przy takiej ilosci mogliby jednak coś opublikować.
Podajcie stronę tego symara?
Hej,
Proszę o pomoc🙂 Potrzebuję jak największą siatkę typu poducha do boksu. Najlepiej, żeby wystarczyła przynajmniej od wieczora do śniadania, konina do obiadu potem siedzi na padoku, a po obiedzie przyjeżdżam więc już mogę dopakować siatkę. Niestety u mnie w stajni siano jest dawane 3 razy dziennie, i mimo że dostają naprawdę spore porcje to mój żarłok pochłania to w godzinę:/
Największa siatka, jaka znalazłam jest Waldhausena i ma 160x 100cm, myślicie że taki rozmiar byłby wystarczający? Czy z oczkami 3x3 koń sobie da radę czy jednak szukać większych? No i ta siatka, o której mówię ma węzełki, a czytałam że podobno to jest złe dla końskich zębów:/
Może macie coś innego godnego polecenia?
uszatkowa   Insta: kingaielif
17 kwietnia 2022 16:44
Lodigesia, ja bym jednak poszukała bez węzełków, nawet 120x100 (takie siatki ma piece of hay, choć wyzej narzekałam na czas realizacji, kontakt i brak odpowiedzi na reklamację). Moja wycofana i delikatna kobyłka na pierwszą siatkę dostała oczko 4 cm, w kilka dni się przyzwyczaiła i nauczyła się ją rozpracowywać, teraz je bez zawahania
Ja polecam Hiposhop, myslalam w ogole ze zaprzestali produkcji ale widze ze dalej dzialaja.

Mam od nich siatke 1rok, moj kon ją szarpie, wywija, boksuje i nic jej kompletnie nie dolega, zadnych dziur, super się ładuje (poducha) i generalnie następna tez bedzie od nich.
Lodigesia, polecam piece of hay.
Mam poduchę, ale nie wiem na ile starcza , bo jeszcze nie użyłam jej.
Za to duży worek z piece of hay starcza mi na padok na 2dni spokojnie ( 8h).
Więc jak porównasz wymiary to są podobne do poduchy.
Mam na myśli 4na4.
Pati2012   Koński insta: https://www.instagram.com/mygreybay/
18 kwietnia 2022 17:30
Lodigesia, https://www.gnl.pl/siatka-na-siano-waldhausen-iv.html
mój taką opierdziela w maks 6 godzin :p
Wielkie dzięki za polecenia, kupię coś z hiposhopu albo piece od hay, może faktycznie 100x120 wystarczy😅 koń raczej z głodu nie umrze, dogadam się ze stajennym żeby dokładał na ziemię w razie czego😉
Moja Piece of Hay się rozpruła i rozwaliła po kilku miesiącach.. Poducha XL.
My też bardzo polecamy https://hiposhop.pl 💕

Mamy w sumie 7 sztuk i są extra! Nie wspominając już o super cierpliwej właścicielce, bo to ile razy zmieniałam zdanie, woła o pomstę do nieba 🙄 Zawsze też doradzi i wrzuci jakiś prezencik do paczki 😍
Widzę, że w polecanych przewijają się ciągle hiposhop i piece of hay, ale w pierwszym przypadku nie ma dostępnych małych oczek 2x2 lub 2,5x2,5. W drugiej opcji jedynie podwójna siatka, co jakoś niekoniecznie do mnie przemawia (póki co, ale może się skuszę).

Czy ktoś zna i może polecić coś z malutkimi oczkami? Obecne siatki 3x3 jakoś za bardzo nie spowalniają jedzenia u nas, a muszę jakoś zająć na dłużej i odchudzić delikwenta 😅
U nas cała stajnia ma piece of hay i wszyscy są mega zadowoleni. U nas 4 cm skutecznie spowalnia, ale jeżeli potrzebujesz mniejszej to bierz tą podwójną.
Ja też jestem super zadowolona z Piece of Hay. Siatkę mam 24h na padoku, mimo że od zimy to nie dzieje się z nią zupełnie nic.
Ja mam trzy siatki z Piece of Hay, w tym jedną z tymi malutkimi oczkami- podwójna. Kucyk się złościł bo sobie nie radził z moczonym sianem, więc wycięłam jedną warstwę i jest super 🙂 służą nam już dłuuuugo, jedynie nie mogłam się przekonać do siatki z tym dnem parcianym, oddałam znajomej i jest zadowolona 😉
Kontakt z PoH TRAGICZNY - nie odpisują na maile, wiadomości prywatne już nawet piszę komentarze i wiadomość na Instagramie....
Ile czekaliście na swoje siatki? Bo tego też nie jestem w stanie się dowiedzieć. 🙁
Ok. tygodnia.
Z dnia na dzień, chociaż zamawiałam taką "na zamówienie".
Dzięki dziewczyny za odpowiedź.. No nic dam im jeszcze czas do pon/wt, bo to są naprawdę żarty - piszę o czas realizacji opłaconego zamówienia, bo zależy mi bardzo na czasie, bo zepsuła nam się poprzednia, a koń musi być z siatką... Nie odpowiadają na nic, ale wrzucają zdjęcia na fb, instagramie...
Ostatni raz tam zamawiam.
uszatkowa   Insta: kingaielif
04 czerwca 2022 00:51
Melanie, ja na swoją czekałam bardzo długo... Ze 2/3 tygodnie? I też zerowy kontakt. Jak się zepsuła to wolałam sama naprawić niż się do nich próbować dobijać
Melanie, ale złożyłaś zamówienie i nie wysłali siatki, czy jak?
Nique, dokładnie, opłacone od razu i chciałam się dowiedzieć kiedy do nas dotrze. 😉 Niestety kontakt zerowy, a w między czasie wrzucane zdjęcia na FB i IG, więc ktoś tam po drugiej stronie jest.
Nie wiem czy nadal potrzebne ale służę numerem telefonu do nich - bo oczywiście nie byli łaskawi podać nigdzie, dopiero na paczce dostałam. Tak samo miałam mega problem z kontaktem i w związku z tym nigdy od nich już nie zamówię.
Pomijam fakt, że siatka puściła w szwach po miesiącu.. (koń miał już inne, to pierwsza która umarła).
Nique, dokładnie, opłacone od razu i chciałam się dowiedzieć kiedy do nas dotrze. 😉 Niestety kontakt zerowy, a w między czasie wrzucane zdjęcia na FB i IG, więc ktoś tam po drugiej stronie jest.
Melanie,

Ajć to kiepsko... Nie pomogę, bo ja akurat mam bardzo dobre doświadczenie jeśli chodzi o termin realizacji i o czas odpowiedzi na wiadomości.
Nique, i tak dzięki za chęci!
Po tygodniu dostałam odpowiedź, że zostanie wysłane... w poniedziałek. Nie zostało, no cóż, na przyszłość ostrzegam, że jak komuś zależy na czasie i choćby na komunikacji, to jest... słabo.
Melanie, No nie mów, że takie akcje... a chciałam zamówić drugą siatkę :<

Moja przyszła chyba jakoś po tygodniu? Może po 4 dniach? No raczej szybciej niż później, ale też nie zależało mi jakoś specjalnie na czasie. Zamawialam chyba w okolicach lutego br.

Sankaritarina, no to faktycznie jak nie zależy Ci na czasie to na pewno można. 🙂
Do mnie dziś dotarła, ostatecznie wysłana została wczoraj, ale już zdążyłam w ciągu tygodnia kupić inną (tymczasową), która dotarła przed piątkiem.
Dam znać ile wytrzyma ta z PoH.
pytanie do użytkownków siatek Piece of Hay - czy można podawać w nich mokre siano? Nie rozciągają się ani nie rwą pod ciężarem mokrego siana?
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się