szkolenia, kursy

BUCK   buttermilk buckskin
31 maja 2022 14:39
ja akurat nie byłam, bo mam wrażenie że to nie na moje siły, w sensie obsługa kopyt mojego konia, ale jest to znana osoba, prowadzi nie tylko te kursy, ale pisze artykuły np. do Konia Polskiego. Jeśli mnie skleroza nie opadnie to spytam bo po sąsiedzku jest babeczka z kilkoma końmi które sama robi własnie po tym kursie
Dzięki za info
Szukam dobrych kursów zawodowych na Behawiorystę w Wawie. Najlepiej uwzględniających najnowsze badania naukowe.
I takie... No wiecie... Dające legalne uprawnienia, bo już jakieś kwiatki w internecie znalazłam 😂
Szukam informacji na temat kursów fizjoterapii koni, które są dostępne na rynku teraz (np od Szkoła Fizjoterapii Koni). Od dłuższego czasu się zastanawiam nad takim kursem i chciałabym posłuchać opinii od ludzi, którzy sami taki kurs przeszli, albo znają kogoś kto przeszedł. Po pierwsze - czy te kursy dają możliwość wykonywania zawodu fizjoterapeuty? Po drugie - czy trzeba mieć jakieś podstawy naukowe, żeby przez taki kurs przejść? I ogólnie czy warto? Kursy, które znalazłam trwają kilka miesięcy i kosztują około 10 tysięcy złotych, więc chcę się upewnić, że dają odpowiednie uprawnienia i wiedzę.
Pati2012   Koński insta: https://www.instagram.com/mygreybay/
04 lipca 2022 22:29
1. Kogo polecacie ze szkoleń z werkowania?
2. Jakieś kursy w Wielkopolsce? 🙂
Jeśli ktoś ma informacje o zbliżającym się kursie z werkowania/podkuwania koni, to byłabym wdzięczna za linki. Pozdrawiam serdecznie.
Czy ktoś na dolnym Śląsku prowadzi kursy z kinesiotapeingu u koni?
Czy ktos moze orientuje sie czy beda moze latem jakies kursy kucia ortopedycznego w Pl lub za granica (koniecznie anglojezyczne. Tylko te 2 jezyki u mnie nie kuleja)? Najlepiej jakby obejmowal zarowno tradycyjne podkowy jak i te na klej
Strugam na boso dobrze wiec najchetniej szukam kursu dla ludzi troche bardziej zaawansowanych
avika164, bosy koń organizuje regularnie kursy II stopnia i tam jest chyba właśnie mocna praca z Rtg, ortopedyczna i forma hoof.
kotbury, nie ma kucia. Jest struganie pod kontrolą rtg i casty (nie forma). Ale i tak polecam 😉
Szukam informacji na temat kursów fizjoterapii koni, które są dostępne na rynku teraz (np od Szkoła Fizjoterapii Koni). Od dłuższego czasu się zastanawiam nad takim kursem i chciałabym posłuchać opinii od ludzi, którzy sami taki kurs przeszli, albo znają kogoś kto przeszedł. Po pierwsze - czy te kursy dają możliwość wykonywania zawodu fizjoterapeuty? Po drugie - czy trzeba mieć jakieś podstawy naukowe, żeby przez taki kurs przejść? I ogólnie czy warto? Kursy, które znalazłam trwają kilka miesięcy i kosztują około 10 tysięcy złotych, więc chcę się upewnić, że dają odpowiednie uprawnienia i wiedzę.
easiertobe, sporo na temat kursów fizjo było w innym wątku. Chyba fizjoterapia albo jakoś podobnie - poszukaj, bo tam sporo cennych informacji było.
Cześć, czy w okolicy Bydgoszczy/ Trójmiasta przeprowadzane są kursy z dopasowywania siodeł?
Czy ktoś był na kursach w JKS Umiastów? Interesuje mnie kurs techniki szycia ręcznego w rymarstwie.
Planuję w tym roku poszerzyć moją ofertę edukacyjną o szkolenia online/kursy (dotychczas stworzyłam 3 ebooki) z zakresu marketingu w jeździectwie. Jestem ciekawa, co najbardziej Was interesuje w tej dziedzinie - promocja firmy jeździeckiej czy może zawodnika? Instagram/Tiktok/Facebook czy może offline?
Figarusowa, egzekwowanie umów🙂

Co zrobić aby zapisy z umowy z zawodnikami nie były martwe...i wydany produkt nie był założony "raz do foty", a potem i tak wszyscy wiedzą, że ten i owen jeździ w czym innym.
Albo żeby nie znajdować wydanych do umów produktów zaraz na allegro lub bezczelnie w zakładkach z relacjami "sprzedam" ( tu influencerki wszelkiej maści).

Dodam, że zapis w umowie- daje guzik🙂...
Co zorbić aby influncerki chciały podpisywać umowy w ogóle🙂
Halo, Śląsk i pobliskie!

Jakie kursy na behawioryste? Szukam czegoś, co ma ręcę i nogi a nie tylko "certyfikat".

Macie coś fajnego do polecenia?
kotbury, do tego potrzebny dobry prawnik, a nie kurs on line...
_Gaga, nie. Prawników mam po korek 🙂
Po prostu nasza "celebrytosfera" jest bardzo nieprofesjonalna jeszcze. Ludzie " z topu" (nie wszyscy, wiadomo) nie czują odpowiedzialności swoich współprac. Wielu nie chce w ogóle umów. Temat rzeka i nie na forum.

Ja chętnie skorzystam z każdej porady o tym jak zachęcić zawodników i celebrytów jeździeckich do podpisywania umów i ich respektowania. Serio.

Kolejna grupa to niepełnoletni... gdzie się okazuje, że rodzice (opiekun prany) pojęcia nie mają, że córka zarabia hajsy i końskie sprzęty online... I umawiasz wsyztsko, spędzasz czas, robisz spotkania i szkolenia online ... i kontakt się urywa gdy prosisz o PESEL i zgodę rodzica.

donkeyboy   dzień jak codzień, dzień po dniu, wciąż się dzieje życia cud
13 kwietnia 2023 11:10
kotbury, tak czytam i ciekawi mnie ile rodziców tak naprawdę wie tylko kontakt się urywa bo jakby przyszedł US pytać o dochody z social media dzieciaka to "mamcia nie wiedziała" to bardzo dobra wymówka bo to mamcia z tatkiem mają obowiązek to rozliczyć
kotbury, nadal uważam, że zapisy i egzekwowanie umów to temat dla prawnika. Prawnik też może wystosować pismo, grożąc np karą wpisaną w umowie - za jej niedotrzymywanie. Jak ktoś jest celebrytą , musi dbać o wizerunek. Czasem bardziej bolesne może być ujawnienie takich rzeczy (nie dotrzymywania umów), niż jakieś kary...
_Gaga, ale to,o czym ty piszesz to świat idealny. realnie to po prostu szlak trafia jak musisz pisać ponaglenia, wydzwaniać itd. i wlaśnie "grozić"...bo się odechciewa
A jak ktoś nie chce umowy to nie masz z nim deala... i tylko wlos się na głowie jeży patrząc na takie profile gdzie co chwilkę unboxing itd... bo sobie zdajesz sprawę, że to wszystko jest bez umowy.

Ja bardzo chętnie opowiem na jakimś szkoleniu jakie są korzyści dla Influencera z takiej umowy. W czym ona go chroni. Jak ją rozliczyć i się nie bać US. I ogólnie dlaczego warto te współprace robić profi.
Jeżeli kogoś interesuje praca z młodymi końmi i udział w imprezach hodowlanych to zapraszamy do Zielonej Góry 17 czerwca 🙂

https://fb.me/e/1dT57FD5n
Nie mogłam znaleźć w 100% dopasowanego wątku, ale ten wydaje się najlepszy 😉
Szykuje się babski event pod Poznaniem, może to okazja żeby się spotkać w re-voltowym gronie. Klinika ujeżdżeniowa z Weroniką Madej, a poza tym zajęcia z jogi i pielęgnacji.
Więcej szczegółów np. na FB: https://www.facebook.com/profile.php?id=100095416219701
Tło fb.png Tło fb.png
Mam nadzieję, że dobry wątek...
Zwalnia się 1 miejsce na warsztaty dosiadowe -> Akademia Jeździecka A.A. Susłowscy
https://www.facebook.com/events/766636611488842
Witam 🙂
Poszukuje dobrych webinarów lub najlepiej ich nagrań. Interesuje mnie zakres wiedzy od żywienia, chorób, po poprawne ćwiczenia, lonżowanie i jazdę. Przygarnę wszystko, bo ogląda się to dużo lepiej niż Netflixa. U kogo szukać? Kto przekazuje najbardziej wartościową wiedzę? Do AlfaHorse planuje wykupić dostęp, ale zastanawia mnie czy jest coś jeszcze wartego przesłuchania/obejrzenia w miarę rozsądnej cenie.
Są jakieś ciekawe podcasty typowo przekazujące wiedzę? Przydałoby się czasem czegoś posłuchać podczas codziennego monotonnego sprzątania boksów 🙈

ps. książek mam dużo, interesują mnie głównie nagrania.
BUCK   buttermilk buckskin
22 września 2023 09:19
żywienie, choroby, zerknij RedHorseVeterinary , animalia, petsdiag
ćwiczenia/jazdy może Monica Damec, Paulina Ferdek, Betina Biolik
Hucmanka, jeśli podcast może być po angielsku to bardzo polecam "straight from the horse doctor's mouth". Mimo, że osadzony w amerykańskich realiach i trzeba brać poprawkę na niektóre zalecenia, to jest dużo przystępnie podanej wiedzy o zdrowiu, kontuzjach, postępowaniu w schorzeniach itp.
Hej 😄
Jakie polecacie kursy hipoterapii do których nie ma konieczności posiadania wysokich umiejętności jeździeckich? Myślałam nad kursem z PTHip, ale zanim nauczę się jeździć na takim poziomie jaki jest tam wymagany zejdzie jeszcze sporo czasu i zastanawiam się czy jest inny dobry kurs, do którego wystarczą naprawdę podstawowe umiejętności jazdy 😅
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się