Promocje i wyprzedaże - centrum informacji

Ja już też z gnl od dawna nie korzystam... 3 raz pod rząd nacięłam się, że produkty z dostępnością 10-14 dni w ostateczności miały przyjść po miesiącu lub dwóch =/
Ja uwielbiałam gnl, aktualnie czekam na 2 zamowienia od nich i chyba będzie to koniec naszej współpracy, a szkoda.
Akurat na gnl planuje teraz zakup siodła dla kuca, wiec tutaj każdy dodatkowy % się przyda 🙈
Ostatnio jakoś wolę pasi-konika, nawet względem promek 😁
Hej. Czy jest może jakiś kod rabatowy do karykon?
Bądź jakiś kodzik do zdrowego konia 🙏
Doniaa, kary5 ? - daje 5%, ale zawsze coś
Bywają jakieś promki do Febro? Ktoś coś?
Hop, hop? Ponawiam pytanie.
Pati2012   Koński insta: https://www.instagram.com/mygreybay/
17 czerwca 2022 15:50
Rude dwie, bywają czasami kody, ale nie jakoś mega często 😉
Pati2012, dzięki za info. To chwilkę jeszcze poczekam. Może trafię.
Hermes   Może i mam podły charakter, ale za to dobre serce.
18 czerwca 2022 10:58
Jest jakiś kod rabatowy do konika?
No nic-szkoda tego rabatu w GNLu, co do terminowości i obsługi to miałem z nimi dobre wspomnienia. Jest jakiś inny sklep, który ma program lojalnościowy?
Equigrav, konik np. Ale są tez sklepy (pasi-konik, horseandpony, obiegły, cavalloshop, horsetack, horsetown), które maja jakieś stałe rabaty influenserskie na większość rzeczy.
Na wszystko lojalnościowy to jedynie chyba w koniku (nawet pasze i suple), niby tylko szalone 7%, ale to zawsze te pare złotych mniej.
Jeszcze Animalia ma lojalnościowy
Dobry Koń też ma lojalnościowy rabat.

Rude dwie, - Febro chyba pisało przy ostatniej akcji na wiosnę, że do jesieni nie planują żadnych akcji promocyjnych.
keirashara, szkoda 🙁 🙁 🙁 Ale dzięki za info.
Bergo też ma program lojalnościowy
Max 10%
Chyba na wszystko
donkeyboy   dzień jak codzień, dzień po dniu, wciąż się dzieje życia cud
20 czerwca 2022 09:29
Do -40% w PS of Sweden 🙂
donkeyboy, Ale gdzie? 😋
Napisane, że W ps of sweden, więc zapewne W sklepie ps of sweden...
donkeyboy   dzień jak codzień, dzień po dniu, wciąż się dzieje życia cud
20 czerwca 2022 10:54
Tak, na ich oficjalnej stronie. Jest baner na głównej stronie żeby przejść do wyprzedaży. Produkty są od razu przecenione, nie trzeba żadnych kodów

Tylko nie wiem czy to w każdym kraju bo jak mi locale raz zmieniło na USA to nie było tej opcji. Ale na Europę jest na pewno.
O nie - skończyłam przez was z moimi ukochanymi breginsami i nowym czaprakiem 😂
Zeeet17   Jak żyć z koniem kaleką i nie zbankrutować
20 czerwca 2022 14:22
Jeśli ktoś szuka produktów z CBD lub oleju konopnego mam 15% rabatu na produkty HEMPQUALIZER na hasło HORSE15
budyń, Matko 🙈 Tak to jest jak sie nie czyta ze zrozumieniem, zamiast "w" przeczytałam sobie "na" 😂
Jakiś kod do LOFT? help 😀
Pati2012   Koński insta: https://www.instagram.com/mygreybay/
20 czerwca 2022 21:20
Kuniaa, stronę wcześniej jest 😉
Rabat stałego klienta w GNL przywrócony 😄
Jakiś błąd w tym GNL mieli? Też ostatnio wrzucałam jakieś randomowe pierdoły w koszyk i nic mi nie odliczało... W końcu kupiłam na Allegro, bo taniej wychodziło i że Smartem...
Jakiś kod do Equishopu?
BlueHorse, tak mieli błąd. Już go naprawili. I z tego co wiem, jeśli ktoś zrobił zakupy, a posiada kod stałego klienta i promocja się nie naliczyła, zwracają koszt naliczonego rabatu za zakupy 😀
Usagi   Unikalne ciasteczko
22 czerwca 2022 13:20
Wiecie może czy na stronie mustang.pl bywają jakieś kody rabatowe?
faith mam 2 jednorazowe kody do equishopu na 15% (na nieprzecenione rzeczy i nie łączące się z innymi kodami), napisz jakby Cię to ratowało.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się