Stajnie w Warszawie i okolicach

Że Spillersem jest w tej chwili problem.
Dostaw do Polski od pewnego czasu brak.
Nie jestem pewna czy ktokolwiek ma tę paszę w obecnej chwili na stanie magazynowym.
Dziewierz, czy udalo ci sie zebrac informacje o Loco? Chetnie dowiedzialabym sie czegos wiecej na temat tej stajni
Olimpia190,
Tak, koleżanka stoi w Loco drugi miesiąc chyba i jest bardzo zadowolona
Zapytam tutaj, nie bijcie 😊
Czy macie kogoś godnego polecenia z pijawkami w Warszawskich okolicach? Dokładniej to koło Otwocka/Piaseczna, południowo wschodnia strona, ale jak ktoś sprawdzony to dopłacę za dojazd.
uszatkowa   Insta: kingaielif
22 czerwca 2022 00:06
Fokusowa, wet. Karolina Chodkiewicz wiem, że stawia pijawki, ja nie korzystałam bo było jeszcze za zimno ale była taka rozmowa podczas leczenia przez nią kontuzji mojego konia
polecacie jakąś stajnię wolnowybiegową w okolicach dalszych lub bliższych Warszawie?
Zależy mi na nieograniczonym dostępie do siana.

Mogę się wpisać również w listę oczekujących jeśli nie ma miejsc🙂

Cenowo wiadomo - jak najmniej 😉 jednak rozważę wszystko😀

carolajna, jest stajnia Kasi Karlsbad i stajnia forumowej Mehari. Nie byłam, widziałam tylko jakieś opinie i ogłoszenia. Obie po wschodniej stronie Warszawy.
Muchozol2   Nie rzuca się pereł przed wieprze ;)
22 czerwca 2022 17:20
carolajna, Stajnia Boska Wola, 30 ha na 20 koni, super warunki, przemili gospodarze, zootechnik na miejscu.
Fokusowa Paulina Liwińska stawia pijawki. Okolice Piaseczna, chyba nadal na forum aktywna.
carolajna dalsze okolice, bo za Nasielskiem stajnia Brodowo, ale nie wiem czy mają miejsce wolne. Cały sezon pastwiskowy konie na pastwiskach, a te padokowane mają belę siana i belę słomy do wyboru.
Super wyjazd w teren jest tuż za bramą w stajni Goplana. To jest super, że od razu ma się las.
Small Bridge, masz może jakiś namiar? Bo jak wpisuje w Google to różne osoby mi wyskakują.
uszatkowa dopiero zobaczyłam Twój post, dziękuje, spróbuje się z nią skontaktować.
Tak, jestem w Loco od 19 kwietnia i jeśli coś Cię Olimpia interesuje, chętnie odpowiem. Chyba dość nieźle już "czuję" życie stajni, przyszłam w trudnym momencie - przełomu zimy i wiosny, a samą stajnię "śledziłam" już wcześniej 😉
Olimpia190, stoimy od listopada i polecam bardzo 🙂 W końcu śpię spokojnie, a koń wygląda jak pączuszek 🙂 Stały dostęp do siana, konie na zewnątrz do oporu, woda na padokach jest nawet w mroźne dni, spoko stajenny, z którym we wszystkim można się dogadać 🙂 Jedyny mankament to brak hali poza sezonem zimowym (wtedy cena też jest niższa) i obornik wybierany raz w tygodniu do zera (mój koń jest szczególnym brudasem, ale jest solidnie dościelane). Jeśli masz więcej pytań chętnie odpowiem 🙂
Gniadata   my own true love
29 czerwca 2022 09:04
carolajna, https://ogloszenia.re-volta.pl/wolnowybiegowa-przydomowa-stajnia/o/55889/?locId=89766&locDist=50&sortowanie=0
Z całego serca polecam, stałam prawie 4 lata, opieka nad końmi na najwyższym poziomie 🙂
Potrzebuje pomocy😩 Poszukuje pensjonatu od października. Mieszkam na Żoliborzu i zależy mi żeby dojazd był tez komunikacją albo przynajmniej nie 40 kilometrów w jedna stronę. Budżet poniżej 2000 zł. Potrzebuje hali i dobrego podłoża. Nie musi być to jakis niesamowity luksus ale hala i dobre podłoże to podstawa plus sprzątanie w boksie częste. Ktoś coś ma? 😫😫
uszatkowa   Insta: kingaielif
26 lipca 2022 10:33
Jakby ktoś słyszał o wolnym boksie w stajni w stronę Piaseczna/Janek/Konstancina (albo inne kierunki z dobrym dojazdem z mokotowa) to bardzo proszę o znak. Budżet ok 1300, zadaszenie typu hala, lonżownik byłoby zaletą, najważniejsze dobre warunki dla konia (dużo siana, czyste boksy, padoki)
Lanka_Cathar   Farewell to the King...
29 lipca 2022 08:59
Czy w okolicach Legionowa/Chotomowa nie uciekł komuś źrebak? Koleżanka właśnie zadzwoniła, że rodzice jej chłopaka mają takiego gościa na posesji. Raczej musiał nawiać z prywatnej posesji, bo najbliższe duże stajnie (Vena, Platyna, Ławra, Klucz, Galiwa, Mandragora) są za daleko. Okolice od ronda przy straży pożarnej w Chotomowie.
SIWA FOLBLUTKA   i jej miedziana arabka
29 lipca 2022 20:45
Czy słyszał ktoś o pensjonacie/przydomowej stajni dla staruszków, gdzie nie będzie problemem podawanie namoczonych trawokulek 4-5 razy dziennie, podawanie leków, ewentualnie zastrzykow gdyby sytuacja tego wymagała, zakladanie derek czy maski na owady, z pastwiskami i towarzystwem innych staruszków? Kierunek Siedlce, Otwock lub Pruszków
rybka   Różowe okulary..
29 lipca 2022 20:59
SIWA FOLBLUTKA, Uroczysko Łyse Konie, lek wet właściciel, koło Garwolina.
SIWA FOLBLUTKA   i jej miedziana arabka
30 lipca 2022 19:34
rybka, dziękuję. Sprawdziłam, stajnia jest za Garwolinem, szukam czegoś trochę bliżej lub na trasie do Siedlec, którą dość często pokonuję
[b]SIWA FOLBLUTKA W Jozefowie kolo Otwocka mam kilka staruszków, którym podaję posiłki na mokro 7 razy na dobe. Z zastrzykami nie ma problemu ale nie mam pastwisk..
Macie jakieś info o parkurach otwartych gdzieś w Warszawie i okolicy? Śledzę temat od dwóch miesięcy i albo nie umiem szukać, albo nic nie organizują 🙄
Byly w pt w Wiktorowie. Mialy byc w Ojcowiznie pod koniec sierpnia, ale widze ze zniknely z zawodykonne.pl. Moze warto do nich zadzwonic i zapytac
O Wiktorowie wiem, ale akurat termin totalnie mi nie siadł.
Na tą Ojcowiznę się czaiłam, ale też zauważyłam, że zniknęły z systemu.
infantil, Jedyny jaki zauważyłam na FB to Garo https://fb.me/e/2bbMfGmcG
A to znowu ja, tym razem w innej sprawie. Poszukiwany pensjonat, który spełnia następujące wymagania:

kluczowe wymagania:
- padokowanie cały dzień lub wolny wybieg. Mówiąc o padokowaniu nie mam na myśli samotnej mini kwaterki. Padokowanie w stadzie, latem pastwiska.
-stały dostęp do siania dobrej jakości- na padoku i w boksie.

pozostałe kwestie:
-karmienie przygotowanymi pudełkami + miejsce na przechowywanie pasz
-miejsce na pakę
-derkowanie zimą (może być dodatkowo płatne)
-plac zdarny do jazdy (drenaż + spoko podłoże). miło by było, gdyby było kilka drągów i chociaż dwa stojaki 😉
-tereny wokół i żeby dojazd do lasu nie był przez autostradę.
-brak rekreacji

lokalizacja:
-max 40 minut autem z Wawra. Najchętniej kierunek na Otwock/Mińsk Mazowiecki, ale inne kierunki też wchodzą w grę, byle nie jechało się dłużej, niż 40 minut.

Gdyby była hala lub kryty lonżownik, to już w ogóle byłoby cudnie. Cenowo elastycznie, w zależności od warunków i infrastruktury.

Jest w ogóle coś takiego, czy bez szans?
infantil, ciężko, ta (moja) strona Wisły to przepaść... jak coś Ci wpadnie w oko, podziel się namiarem 🙂
Hej! Zna ktoś pensjonat w okolicach Warszawy z dojazdem maks 30 min z Mokotowa


Ważne aby stajnia miała:
wolny boks
możliwość padokowania
Hale nie namiotowa
Miejsce na pasze oraz pakę
Dawanie pudełek koniom
Z góry dziękuje ! 🐎
SIWA FOLBLUTKA   i jej miedziana arabka
21 sierpnia 2022 22:32
diuk, dopiero teraz zauważyłam odpowiedź. Czy mogę prosić o więcej informacji? Może być na priv.
Cześć! Pilnie potrzebuję pomocy 🙁 Szukam pensjonatu dla mojego wałacha od grudnia. Najważniejsze jest żeby boksy były czyszczone regularnie a kon mógł wychodzić sam na padok, bo gryzie. Mieszkam na Pradze północ, zależy mi żeby dojazd zajmował max 30 min. Z góry dziękuję za wszystkie odpowiedzi
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się