Promocje i wyprzedaże - centrum informacji

Dzięki Doniaa 😉 Dobrze wiedzieć!
w eobuwie wyprzedaż jeździeckich rzeczy - m. in. sztyblety hippica czy kaski i rękawiczki Horka (tylko to udało mi się znaleźć z typowych rzeczy, ale przyznaję, że nie sprawdzałam wnikliwie)
Horse trade
- 25% na firmę start, eq. Queen z kodem 17UR25
-10 % na pozostałe formy z kodem 17UR10
Na shopee jest sklep konik i można zamówić sporo rzeczy ze zniżką i darmową dostawą, też pasze:
https://shopee.pl/konik.com.pl
Mamy jakiś aktualny kod do bergo który łączy się z promocją na sklepie? Albo może gdzieś indziej znajdę wędzidła beris w przecenie?
Pasze Bogusławie się wyprzedaje. Zamykają sklep.
Podbijam - kod do Bergo? Ktoś coś? Pilnie potrzebny. 🙏
BERGO10 - do 30.06 na zakupy do 299zł
BERGO15 - na zakupy od 300zł
Wczoraj mi przyszła przesyłka z takimi kodami.

Te kody nie łączą się z innymi promkami czy wyprzedażami i nie obejmują pasz Pro Linen, Nuba i Nuvena*


Takie coś jeszcze jest w Bergo aktualnie, 2 strony temu. 😉
Dziękuję bardzo!
Jest coś do equishopu?
Ma ktoś kod rabatowy do sklepu equishop?
Pati2012   Koński insta: https://www.instagram.com/mygreybay/
30 czerwca 2022 20:50
Gdzie najtaniej kupie absorbine?
Ja w bergo kupiłam za 400 zł - 3,8l, chyba jest jeszcze ta promka.
Pati2012, - Equishop litrową za 145zł, nie widziałam taniej. W Dobrym Koniu już 209 😨
A ja mam jeszcze zeszłoroczną - 3,8l za 326 zł xD tyle wygrać… ale i tak wuja co działa na te latające główna 😅
Czy w Pro-linen są jakieś kody rabatowe(chodzi mi o stronę producenta)? Kiedyś były lojalnościowe zniżki- czy to jeszcze działa?
Moon   #kulistyzajebisty
01 lipca 2022 07:21
Pati2012,
jeszcze jest w Bergo za 143zł + 9.90 przesyłka.
na Shopee za 145 zł z darmową wysyłką
Jakiś aktywny kod do Equishop? 🙂
Ponieważ sporo osób tu zagląda, a nowe forum nie pokazuje ani nowych, ani ważnych wątków - pozwolę sobie napisać, że nasza forumowa Rox potrzebuje pomocy. Pomagała forumowiczom wiele razy - odwdzięczmy się tym samym
TU wątek Rox

A w temacie promocji: na PE ostatnie pary tanich, boskich oficerek. Nadal polecam 🙂
Aleks   Never underestimate the possibility for things to improve in ways you cannot yet imagine - Karen Rohlf
07 lipca 2022 13:03
Jakby ktoś potrzebował to aktualny kod do Bergo:

lato10 - do 31.08 na zakupy do 299zł
lato15 - do 31.08 na zakupy od 300zł
Dziś mi przyszła przesyłka z takimi kodami.

Te kody nie łączą się z innymi promkami czy wyprzedażami i nie obejmują pasz Pro Linen, Nuba i Nuvena*
Czy posiada ktoś jakiś rabat do sklepu dalialehmann.com? 🙂
Kayraa, Julia10 powinien zadziałać
anetakajper   Dolata i spółka
08 lipca 2022 11:52
szukam supli w granulacie. Jest gdzieś darmowa wysyłka od jakiejś kwoty ?
anetakajper, na allegro ze smartem masz Eggersmann Horse Vital Plus, wtedy dostawa za free.
anetakajper   Dolata i spółka
08 lipca 2022 12:43
Fokusowa, eeee mało to darmowa wysyłka cena za 25kg 390 zł, a normalnie po sklepach kosztuje 355 zł .
Myślałam, że może znajdzie się jakiś sklep co wysyła za darmoszkę pow np 500 zł 🙂
anetakajper, aaa to Ty chcesz takie duże opakowanie. To chyba za darmo nie wyślą, po 10 kg jest opłacalne w porównaniu z innymi sklepami.
anetakajper   Dolata i spółka
08 lipca 2022 12:50
Fokusowa, a nooo teraz widzę, że małe jest w dobrej cenie . Dzięki 🙂
Jakiś kod do dobrego konia? 🙂
Zeeet17   Jak żyć z koniem kaleką i nie zbankrutować
10 lipca 2022 12:53
Olej z zarodków kukurydzy 208zł za 5l na stronie www hempqualizer.com KOD: HORSE15
Wiem, że kiepsko teraz z dostępnością na rynku. Może komuś się przyda
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się