Kupno konia

modzie ! czasami nie przesadzasz ??? niedługo już nic nie będzie można napisać bo będzie to ogłoszenie ??? jakbym podała kilka nazwisk znanych hodowców to tez by to była reklama ??? to po co wogóle o cokolwiek tutaj pytać?
i owszem jak przyjdzie czas to wystawie ogłoszenie i na pewno nie tutaj .
Dzięki wielkie 🙂
blucha, popieram!
blucha, inna moderatorka zmoderowała Twojego posta więc nie odniosę się do tego, bo nie wiem co było napisane, domyślam się że znów ogłoszenie.

blucha i Perlica , przypominam że od dyskusji na temat moderacji, wniosków czy zażaleń są odpowiednie wątki w dziale Technicznym.
Proszę nie ciągnąć off topa

BeAtra mój post jest widoczny w całości , odpowiedziałam na pytanie Doomi że moja będzie jesienią na sprzedaż , noo ogłoszenie po zbóju 🙁
Za ten post użytkownik otrzymał: Ostrzeżenie
Komentarz moderatora: Prosiłam żeby nie kontynuować tu off topa dotyczącego moderacji
BeAtra, żadnego ogłoszenia tu nie było i nie ma. I nie jest to off top, bo dotyczy tego konkretnego wątku.
Za ten post użytkownik otrzymał: Ostrzeżenie
Komentarz moderatora: Prosiłam żeby nie kontynuować tu off topa dotyczącego moderacji
Prosiłam, obie dostałyście ostrzeżenie za kontynuację off topa.
Perlica w tym wątku to jest off top, skargi, wnioski i zażalenia odnośnie moderacji pisze się w odpowiednim wątku w dziale technicznym.
Naprawdę nie potraficie przenieść się z dyskusją o moderacji do odpowiedniego wątku???



spór dotyczy tego wątku
Za ten post użytkownik otrzymał: Ostrzeżenie
Komentarz moderatora: Prosiłam żeby nie kontynuować tu off topa dotyczącego moderacji
Był kiedyś taki eksperyment, nazywają go Stanfordzkim 😉
Za ten post użytkownik otrzymał: Ostrzeżenie
Komentarz moderatora: off top
LSW,
Żadnego sporu dotyczącego tego wątku tu nie ma.
Spór o ile jakiś jest dotyczy regulaminu i moderacji a do takich dyskusji są wątki w dziale technicznym.

Każdy kolejny wpis w tym wątku ciągnący off top zostanie ukarany banem czasowym
🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣 dziekuje za bana za nadużywanie emotikonek
Za ten post użytkownik otrzymał: Ban 3 dni
Komentarz moderatora: Proszę bardzo, wg życzenia.
Wątek czasowo zamykam aż niektórzy ochłoną i przeniosą się z dyskusją do odpowiedniego wątku.
Przecież nie zakazuję Wam dyskusji czy zażaleń w sprawie moderacji, nawet chętnie sama z Wami podyskutuję i może doszlibyśmy do jakiegoś kompromisu.
Ale nie w wątkach jak popadnie robiąc off top tylko są do tego dedykowane wątki w dziale technicznym. Więcej nie będę się powtarzać.

edit. Wątek posprzątany otwieram.





Przywróciłam posty off topa skoro zarzucacie mi że je skasowałam żeby coś ukryć. Nie, skasowałam żeby wyczyścić wątek z off topa i żeby wrócił do swojego tematu.
No ale skoro potrzebujecie to łapcie i czytajcie usunięte posty.
Proszę nie kontynuować tu off topa tylko odnosić się w wątku w dziale Technicznym.
Kogoś chyba porąbało.
Czyżby za dużo władzy?
Ja pierdziu... napisanie, że na jesieni będzie się konia sprzedawało powoduje ostrzeżenie?
Aha... to ja też poproszę o ostrzeżenie.
Proszę także o włączenie myślenia.
Banem też nie pogardzę
Za chwile forum całkowicie zdechnie i tyle z tego będzie
Proszę, nie ciągnijcie już tego tematu w tym wątku. Wróćmy do meritum dyskusji o kupnie konia. Odpowiedni do tego temat jest w dziale technicznym.
Forum ledwo zipie, bo ludzie nie piszą to jeszcze moderacja jest nadgorliwa xD great

Powiedzcie mi, gdzie obecnie warto zajrzeć szukając młodego konia ? Może być i prosto z łąk, 3/4latki.
xxagaxx teraz to już nikt nie napisze obawiając się bana.. 😀
Też się chętnie dowiem (może być na priv 🙂😉) )
xxagaxx, Żelichów na pewno warto odwiedzić.
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
26 czerwca 2022 16:57
xxagaxx, chyba jedyna uznawana odpowiedz to „do ogłoszeń” 😅
xxagaxx, zaraz będzie kilka fajnych na aukcji Tyszkow i Cichonia, 2 latki i starsze. Poza tym Red Wine, Kosickich, Nad Wigrami, Racot, jeśli ma być więcej w jednym miejscu. Zakładam że szukasz skoczka 😅
karolina_, nie ja, ja chilowo mam dość młodych koni. Marzy mi się kupić sobie 7,8 latkę która już do P/N fajnie zrobiona żeby już z grubsza wszystko działało 😀
Wigry ostatnio miały strasznie zaporowe ceny...

_Gaga, o nie znam, dzięki
xxagaxx, Żelichów to hodowla Red Wine Siergiejów. Sporo ich koni chodzi w sporcie m.in. pod Skrzyczkiem. Mają też sukcesy na poziomie światowego GP. Konie słyną z mocy i super głowy. Można czasem wyrwać młodzika w rozsądnych jak na tę jakość pieniądzach.
_Gaga, a ok, to już wiem 😀 a oni nie mają rezerwacji na żrebaki jeszcze nawet nie urodzone? Coś mi się kiedyś obiła o uszy taka historia 😀
xxagaxx, pewnie nie na wszystkie, po młodych ogierach i/lub od młodych matek mogą nie mieć 😉 Rezerwacje zwykle są na modne opcje, przynajmniej przy ujezdzeniowych
xxagaxx, tego nie wiem...
Mam prośbę, ale nie do końca jestem pewna czy to dobry wątek - jeśli nie - to proszę o przekierowanie mnie 🙂

Dojrzewam do sprzedaży klaczy, ale totalnie nie wiem w jakich widełkach cenowych się poruszać🤷 Nie śledziłam długo ogłoszeń a i celuję też w konkretną grupę klientów, co wydaje mi się niezbyt "popularne".

Klacz chciałabym sprzedać najchętniej na matkę.
Generalnie jest wiatropylna (zaskakuje za pierwszym razem) 😅, ma regularne wyraźne ruje, bezproblemowo znosi ciąże, do tej pory także bardzo sprawnie rodziła. Mleczna, dobra, opiekuńcza (ale nie nadopiekuńcza) matka.

Fajnie "przepuszcza" ogiera, od siebie dodając przede wszystkim siłę i obszerny ruch.

Ma ponad 170cm, ks.główna młp, 80pkt.
12lat, dała 3 źrebaki, w tym v-ce championkę źrebiąt, championkę koni rocznych i championkę koni dwuletnich.
W kondycji pastwiskowej 🙂

Czy na podstawie takich informacji - jesteście w stanie pomóc w określeniu przybliżonej, obecnej wartości rynkowej takiego konia?


Druga klacz, o której myślę to klacz SP, 10lat, 163-164cm
Miała źrebaka, który szedł finały MPMK-B
Klacz bezproblemowa w obsłudze, bezpieczna, nie brykająca, nie płosząca się, z b. dobrą głową, bardzo jezdna. Chętna do ruchu na przód, ale nieponosząca i nie ciągnąca bez opamiętania.
Pod siodłem pracuje na 2 śladach, robi dodania, skrócenia, zwroty.
Z baaardzo dobrą techniką, choć nie skakana za dużo (w korytarzu sprawdzona do 150cm, pod siodłem do 115cm, jakieś zawody podwórkowe poszła - nie zrobiły na niej wrażenia żadnego).
Generalnie niewyeksploatowana, bo więcej siedzi na pastwiskach niż pracuje. Do tej pory bez kontuzji (z wyjątkiem jednorazowej ropy w kopycie) 😉

Pytanie podobne jak wyżej.
Będę wdzięczna za każdą wskazówkę 🙂




ancyk0991, za 1 najlepiej żebyś popytala amatorów rasy, przy 2 zależy od RTG, jeśli jest dobre to myślę że z 45 tys
karolina_,
Dziękuję Ci za informację 🙂🙂
Biorę k***a w ciemno 😂

Uwielbiam tłumacza na FB 😅
BCF352B2-8C47-4163-8DD6-76CC267FB01F.jpeg BCF352B2-8C47-4163-8DD6-76CC267FB01F.jpeg
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się