wasze ulubione seriale

safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
16 czerwca 2022 16:01
Ja też kupiłam disneya i zrezygnowałam z netflixa. Od dawna nic tam nie ma do oglądania. Zostawiłam na razie amazona bo Supernatural 🙂
Gillian   four letter word
17 czerwca 2022 22:01
Ja już wpadłam po uszy bo jest The X Files i Simpsonowie więc nim mi innego do szczęścia nie potrzebne 😍
Tęczusia   Po małym sporcie pozostał już tylko kac.
19 czerwca 2022 20:54
A czy na Disney+ jest końcowy sezon The Walking Dead? Bo ogółem widzę, że TWD jest, ale nie wiem czy sezony wszystkie?
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
19 czerwca 2022 21:56
Tęczusia, nie wiem ile sezonów mają TWD, ale na Disney+ jest do 10
Polecam Yellowstone, może się spodobać koniarzom 😉
Moon   #kulistyzajebisty
27 czerwca 2022 14:11
Czy w Disney'u są jakieś różne wersje do wykupienia?

mój P. kupił Disney+, weszłam, a tam głównie Marvel i Gwiezdne Wojny, co mnie totalnie, absolutnie nie jara... 😒
smartini   fb & insta: dokłaczone
27 czerwca 2022 14:13
yyy, chyba nie? wiem, że można stworzyć konto 'dla dzieci' z ograniczeniami. Oferta jest jedna, różni się jedynie formą zapłaty (z góry lub co miesiąc)
Gillian   four letter word
27 czerwca 2022 15:59
Moon, a jesteś na głównej stronie? Jest bardzo dużo do wyboru 🙂
Facella   Dawna re-volto wróć!
27 czerwca 2022 16:14
Moon, poszperaj po kategoriach, marvel i starwarsy są ostro promowane bo to są główne produkcje na tej platformie, niedostępne nigdzie indziej.
Ale np. w kategorii obyczajowej znajdziesz wszystkie sezony Chirurgów czy Kości.
Moon   #kulistyzajebisty
28 czerwca 2022 07:46
Hmm, no właśnie połaziłam po tych kategoriach, no i tak... bezszał.

Wygłoszę niepopularną opinię, uwaga - Chirurdzy to jest jeden z niewielu medycznych seriali (które uwielbiam <3) który mnie totalnie nie jara, do którego miałam ze 4 podejścia no i kurrrrdę nie zapalałam sympatią do żadnej postaci, wręcz mnie irytowały 🙈

Ale, dobra, może jestem uprzedzona po tym wszędobylskim Marvelu i GW 🤣

W ogóle teraz widzę, że HBO ma bardzo dużo produkcji w "moim klimacie", a mamy wykupionego Netflixa i Amazona no i tego nieszczęsnego Disneya... Kurczę, za dużo tego się zrobiło, aaaaaaa!!! 🤣
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
28 czerwca 2022 08:26
Moon, zerknij sobie może na pakiety canal+. Oni mają opcje dostępu do różnych stron.

Na Disney+ aktualnie oglądam Modern Famili, obejrzałam też 20 000 podmorskiej żeglugi.
Na netflixie od kilku miesięcy nie byłam w stanie nic znaleźć poza brigertonami, a to jednak droga platforma.
Prawda, że netflix to teraz bida z nędzą i gdyby nie to, że płacę dyszkę co miesiąc w pakiecie rodzinnym, to już bym go nie miała :P Na Amazonie też tak meh, mało co jest, ale to i tak tylko jako gratis do reszty opcji amazona. Chciałabym HBO, ale w Szwajcarii nie ma 🤡 Więc finalnie to NIE MA co oglądać do kotleta, bo inne platformy to jakieś pojedyncze seriale, więc nie będę płacić abonamentu by obejrzeć z 10 krótkich odcinków czegoś tam 😒

A oglądam teraz w ogóle The Boys z braku laku i o jezu, no spoko jest generalnie, ale postać Homelandera jest tak obrzydliwa i creepy, że aż mnie denerwuje ciężko i dobrze, że Umbrella Academy wyszło, to mogłam obejrzeć coś innego na uspokojenie. Swoją drogą super ten 3 sezon i bindżnęłam nieprzyzwoicie szybko 💀
Moon, co ciekawego znalazłas na HBO ?
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
28 czerwca 2022 09:26
budyń, akademie też właśnie oglądam póki jeszcze Netflix opłacony. Chyba lepszy ten sezon od 2
Moon   #kulistyzajebisty
28 czerwca 2022 09:45
xxagaxx, głównie widziałam jakieś zwiastuny thrillerów detektywistycznych i dreszczowców - nie wiem co prawda jakiej jest to jakości, ale te Netflixowe wciągnęłam już wszystkie i póki co widzę, że nic nowego się nie zapowiada 🙁
(No, poza Capitani, ma być niebawem 2 sezon)
A słuchajcie, jak wypada „jakościowo” HBO? Bo z tego co wiem kiedyś potwornie się cięło, ale tak, ze nie dało sie oglądać. Zastanawiałam się jak teraz, bo dla mnie tez platforma, na ktorej jest najwiecej i najciekawsze rzeczy.
Mam tylko netflixa, ale tez od dłuższego czasu tam biednie dla mnie. Z tym, że ja na ten moment bardzo mocno do kotleta coś oglądam, czasem półprzytomnie, to da radę. :P
smartini   fb & insta: dokłaczone
28 czerwca 2022 10:15
Przynajmniej z moich obserwacji wynika, że apka HBO Max radzi sobie lepiej niż HBO Go, rzadziej się wysypuje, zapamiętuje ustawienia (w Go zdarzało się, że co odcinek wyłączało napisy :P ) no i oferta jakby bogatsza.
My już dawno nie oglądaliśmy Netflixa, teraz leci głównie Disney+ i HBO, trochę rzadziej Prime
Dreamer113, jest lepiej, ale Netflix to nie jest.
Ja wzięlam HBO na 2 lata z internetem. Nie przedłuże. NIC tam nie ma, oglądałam może 4? seriale.
Moon   #kulistyzajebisty
28 czerwca 2022 12:12
xxagaxx, ja tak mam z Amazonem - kurdę, interfejs tam jest tak spier...dzielony że nic ciekawego tam nie mogę znaleźć. Suma summarum obejrzałam tam może ze 2 miniseriale i 3 filmy, które akurat były w "polecanych" 🙄
Moon, ja własnie musze na chwile załozyć konto bo pragnę nowych Boysów 😀
Ale jak chcesz sobie sprawdzić HBO to daj znać do mnie na fb, bo mam na 5? odbiorników, 2 juz odsprzedałam, 2 czasem korzystają matki a to moje to tak... czeka na lepsze czasy 😀
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
28 czerwca 2022 13:50
Na Amazonie bardzo mi się podobał Dobry omen i czekam na 2 sezon.
Mój P. ogląda tam Grand Tour, ale mamy problem, że na tv nam średnio działa.
Dziewczyny jest gdzieś do obejrzenia całość Heartlandu?
Potrzebuję czegoś w takim klimacie, a nie mogę znaleźć nigdzie..
Królowa na netflix, obejrzane ciurkiem. Gra aktorska Seweryna mistrzowska. Uwierzyłam na 101%. Środowisko drag queen myślę, że fajnie pokazane. Dla wrażliwców ani gorszące ani nachalne. Spokojnie babci bym puściła aby w sposób pozytywny poszerzyć horyzonty. Może nie wybitny ale baaardzo przyjemny
Ponieważ sporo osób tu zagląda, a nowe forum nie pokazuje ani nowych, ani ważnych wątków - pozwolę sobie napisać, że nasza forumowa Rox potrzebuje pomocy. Pomagała forumowiczom wiele razy - odwdzięczmy się tym samym
TU wątek Rox

Tęczusia   Po małym sporcie pozostał już tylko kac.
05 lipca 2022 17:43
Tęczusia, nie wiem ile sezonów mają TWD, ale na Disney+ jest do 10
safie, dzięki za odpowiedź, bo chodzi mi dokładnie o 11 sezon. 😁
Becia23   Permanent verbal diarrhoea
05 lipca 2022 19:18
Ktos cos na temat nowego sezonu Westworld'u? Warto?
3 byl dziwny i chyba nikomu sie nie podobal, bo jak nawet tutaj piano nad 1 i 2, tak o 3 nikt nigdy nie wspomnial 🤣
Becia23, mnie opinie już zniechęciły do 2 i się nie zabrałam za to.. 2 mówisz dobra?
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
05 lipca 2022 21:26
Tęczusia, z tego co widzę to ma się pojawić końcem lipca 8 odcinków
Premiery Disney+ na lipiec
Westworld miał dla mnie super pierwszy sezon, ale drugi mi coś z początku nie podszedł i tak o nim zapomniałam po dziś dzień :P Może nadrobię jak mnie kiedyś serio przyciśnie nuda.
budyń, no własnie mam podobnie 😀
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się