FAQ czyli co i jak działa na forum

FAQ forum Re-volta:

Forum Re-volta znajduje się pod adresem: https://ogloszenia.re-volta.pl/forum/

Regulamin forum znajduje się tu: Regulamin

Kontakt z Administracją: Kontakt

Moderatorki:
> martrix
> Gillian
> IskraADHD
> BeAtra

Wątki na forum:
> Na stronie głównej forum nie ma oznaczenia że w danym dziale pojawiły się nowe posty.
> Na liście wątków nie działa oznaczenie nowych postów dopóki nie odwiedzi się danego wątku.
> Przy pierwszych odwiedzinach wątku przenosi na pierwszą stronę do pierwszego posta.
> Przy kolejnych odwiedzinach zanim pojawią się nowe posty przenosi na ostatnią stronę wątku.
> Gwiazdka i podświetlenie tytułu wątku na czerwono oznacza że pojawiły się nowe posty (w wątku już odwiedzanym). Po wejściu przenosi nas do ostatniego przeczytanego posta w wątku.

Każdy wątek można dodać do Ulubionych
> Link Dodaj do Ulubionych znajduje się z lewej strony pod nazwą wątku
> Lista ulubionych wątków znajduje się w dziale Ulubione wątki na stronie głównej forum. Do działu Ulubionych można także wejść poprzez Moja re-volta > Ulubione

Edycja posta działa tylko przez 10 minut po napisaniu, po upływie tego czasu edycja jest blokowana.
> Zabrania się całkowitej edycji posta, lub zmiany treści w sposób zakłócający dyskusje.
> Post można usunąć przez 10 minut po napisaniu ale dozwolone jest to tylko kiedy nikt jeszcze na niego nie odpowiedział.

Wyszukiwarka na stronie głównej i w danym dziale
> Domyślnie sortowanie wyników jest ustawione na "trafność" ale można zmienić na "najnowsze" z prawej strony tuż nad wynikami.
> Pod każdym postem na liście wyników są odnośniki przenoszące do "początku wątku", "tej wiadomości" i "przeszukaj wątek"
Wyszukiwarka w wątku
> Wyniki domyślnie są sortowane od "najstarszych" postów i nie można tego zmienić.
> Na liście wyników pod autorem postu data i godzina są linkiem który przenosi do tej wiadomości.

Skracanie linków
Długie linki należy skracać używając kodu w formacie:
[url= tu wstawić link ] klik [/ url] (bez spacji)

Avatar wstawiamy:
> Moja re-volta (na górze z prawej strony) > Profil > zmień zdjęcie (pod obrazkiem avatara)

Do Prywatnych Wiadomości wchodzi się przez:
> Moja re-volta (na górze z prawej strony) > Wiadomości

Ogłoszenia forumowicza
link do ogłoszeń danego forumowicza znajduje się w jego profilu


Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się