Końska Rewia Mody XVI (2022)

Moon   #kulistyzajebisty
28 czerwca 2022 14:10
zembria, stary jak świat stosunek jakość:cena.
No takiej szmaty w tak krótkim czasie po zakupie dawno nie miałam...

I ja wiem, że cottony to generalnie czapraki najbardziej budżetowe, ergo najmniej trwałe, ale KURDĘ - miałam na pęczki cottonów, które miały po 6, 7 lat i nie wyglądały po takim czasie jak kupiony ostatnio cotton standard.
Rzeczony miał naprawdę piękny granatowy kolor. Do pierwszego prania :/ Kupiłam go jesienią, nie zdążyłam go nawet "poprażyć" w jakimś ostrym słońcu, by był wypłowiały i powyginany jak psu z gardła wyjęty. A wszystkie czapraki piorę osobno na 30* bez płynu do zmiękczania etc.
Robiłam nawet fotki, jak odkopię to wrzucę.
wątek zamknięty
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
28 czerwca 2022 14:18
Moon, uuu to faktycznie lipa. Cottona miałam jednego tylko i bardzo szybko mi się sprał właśnie, z tej kolekcji gdzie copper był, taki czarny miałam, mega szajsowaty był. Szybko sprzedałam póki się jeszcze jako tako prezentował. Z takich tanich to ja byłam bardzo zadowolona z fair play, chyba Amber sie one nazywają, takie własnie proste, bawełniane, w dużej ilości kolorow. Z tytanu był ten mój normalnie, a kosztował 1/2 ceny cottona Eskadrona.
wątek zamknięty
Moon   #kulistyzajebisty
28 czerwca 2022 14:33
zembria, no właśnie też miałam głównie ciemne (tego coppera też miałam) - granatowe etc. i żaden w tak krótkim czasie się nie zeszmacił jak ten standard :/
wątek zamknięty
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
28 czerwca 2022 14:38
Moon, Jeśli się zeszmacił jeszcze szybciej niż tamten czarny z kolekcji z copperem, to faktycznie straszny badziew 😕
wątek zamknięty
Moon, - no nie gadaj, bo ja się na granatowego cottona z nowej kolekcji trochę czaję 😐

Generalnie mam naście cottonów i wyglądają na prawdę dobrze mimo wielu prań - ale ja nie suszę na słońcu i w lecie jeżdżę raczej wieczorami, jak już nie praży wściekle. Jeden jedyny berry mi mocno puścił kolor w pierwszym praniu, ale potem już ok, nie jest taki super intensywny jak nówka, ale dalej b. ładny.
Największą wtopą jak dotąd jest anky, nigdy kurde więcej 😑 Nienawidzę jak płacę za szmatkę i po praniu cóż, wygląda faktycznie jak stara szmata do podłogi 🙄
wątek zamknięty
Moon   #kulistyzajebisty
28 czerwca 2022 14:44
keirashara, cottony kolekcyjne wypadały mi spoko, czaiłam się na standard (bo taaaakie piękny odcień miał! <3 ) kupiłam w końcu i... obecnie czaprak nadaje się do oddania do "dociurania" w szkółce 😑
wątek zamknięty
Pati2012   Koński insta: https://www.instagram.com/mygreybay/
28 czerwca 2022 15:49
keirashara, kurcze ten twój Anky musiał być jakiś zepsuty model, bo moje mają po kilkanaście prań za sobą i nadal są spoko :/

A nowy eskadron jak pisałam meh, jakby go uszyli z resztek starych kolekcji
wątek zamknięty
Pati2012, - mój się cały pogiął i wygląda ohydnie. Widywałam takie w ogłoszeniach, ale jednak głupio się łudziłam. Dwa prania, delikatny program, prał się solo, pralka 6kg... ma piękny kolor, ale te zmarszczki 😖
Moon, - o, to jest nadzieja. Jak będzie w normalnej cenie to biere, jak wywalą 200zł jak w heritage to odpuszczę 😅
wątek zamknięty
Mój ziomeczek w PS of Sweden Beige.
Dziś było pochmurno, więc stracił ten złoty efekt, ale i tak wygląda mega! Bardzo mi się podoba, taki poważny i elegancki ten czaprak. Super odcień na gniade 😁
137AD228-9AB0-47CE-AE46-656B692B9B4B.jpeg 137AD228-9AB0-47CE-AE46-656B692B9B4B.jpeg
wątek zamknięty
infantil, piękny jest! Z racji, że Eskadron mocno rozczarował, pewnie się skuszę🤠
wątek zamknięty
infantil, przez Ciebie ten PS chwycił mnie za serce! A na sucho jakoś do mnie nie przemawiał i za wcześnie się cieszyłam jak widać 😝
wątek zamknięty
Sorry not sorry 😜
wątek zamknięty
https://fb.watch/dYuKGBQSOe/

Premiera Nowej Kolekcji CS Eskadrona 😍
wątek zamknięty
Moon   #kulistyzajebisty
30 czerwca 2022 07:45
Ej, ale transportery wyglądają całkiem fajnie 🤣😎
wątek zamknięty
infantil, - "na żywo" zdecydowanie lepiej niż na zdjęciach produktowych, śliczny 😁

Kurcze, niby ten eskadron taka powtórka (ile można w ten granat i szarość/beż), ale w sumie nie jest zły 😀 Ciekawa jestem jak na żywo wypadną odcienie.
wątek zamknięty
Łapcie zdjęcia z Matchy Dressage

Jak dla mnie fiolet najlepszy, ale pomarańcz i granat też interesujące.
Poczekam na zdjęcia na żywo jak już ktoś kupi i dopiero zdecyduję czy coś chcę 🙈
Screenshot_20220630_090903_com.facebook.katana_edit_57526215634449.jpg Screenshot_20220630_090903_com.facebook.katana_edit_57526215634449.jpg
Screenshot_20220630_090908_com.facebook.katana_edit_57506057567785.jpg Screenshot_20220630_090908_com.facebook.katana_edit_57506057567785.jpg
Screenshot_20220630_090914_com.facebook.katana_edit_57485389121955.jpg Screenshot_20220630_090914_com.facebook.katana_edit_57485389121955.jpg
Screenshot_20220630_090920_com.facebook.katana_edit_57468756322999.jpg Screenshot_20220630_090920_com.facebook.katana_edit_57468756322999.jpg
wątek zamknięty
wabankowa, Na fb Matchy Dressage w relacji dodało kilka czapraków na żywo jak wygląda dany kolor, warto spojrzeć.
Jak dla mnie szału brak, myślałam że ten fiolet to bedzie taka milka, a pomarańcz mniej przypominające papya z CS20
wątek zamknięty
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
30 czerwca 2022 11:33
Dobrze, że nie czekałam na tego Eskadrona, tylko szybko dziabnęłam Psa! Taki mdły ten pomarańczowy tu.
wątek zamknięty
zembria, ten fiolet też taki mydlany jak dla mnie 🙈 zerkałam na cennik eskadrona, chyba ES i PSoS jednak zakupię. Eskadron troszke oszalał 😂
wątek zamknięty
zembria, - też tak myślę 😉 Bardzo mdły wypada katalogowo ten pomarańcz.
azazu93, - z jednej strony się nie dziwię (wszystko drożeje, kurs złotówki słaby), z drugiej 175zł za cottona to tak trochę jednak nie 😅
wątek zamknięty
keirashara, wiadomo, nie mówię że nie, bo wszystko drogie 🙈 Ale no tak, też uważam że 175zł za cottona to calkiem sporo, nie mówiąc już o droższych modelach.
Wydaje mi się że stosunek cena/jakość się bardzo rozjechał
wątek zamknięty
Cooo, 175 za cottona??? Pogięło ich równo 🤣🤣 Jakby nie dość było, że coraz brzydsze te kolekcje.
wątek zamknięty
Mnie w ogóle dopiero tydzień temu koleżanka uświadomiła, że cottony Eskadrona to 100% poliester. 😂 Aż poszłam sprawdzić swojego, jednego z dwóch, które miałam i rzeczywiście. Trochę szemrany marketing, kurka. 😅
wątek zamknięty
Mi się ta lawendowa część nawet podoba, pasowałby ten kolor mojemu kucowi. Aczkolwiek jak mam wydać tyle samo praktycznie co na szwedzkie marki to dziękuję, postoje bo jakościowo Eskadron to już teraz jest zdecydowanie niższa polka.
wątek zamknięty
JustKaro   Kiedyś Windziakowa :)
01 lipca 2022 19:54
Czy można gdzies jeszcze dostać monaco blue, to chyba był czaprak ES…
wątek zamknięty
Aleks   Never underestimate the possibility for things to improve in ways you cannot yet imagine - Karen Rohlf
01 lipca 2022 20:07
wątek zamknięty
JustKaro, - z tego co wiem będą doszywać 😁
wątek zamknięty
JustKaro   Kiedyś Windziakowa :)
02 lipca 2022 20:48
keirashara, cudownie! Muszę go mieć
wątek zamknięty
JustKaro, - ja też czekam 👿😁 Wpisałam się na listę w TackShopie, który regularnie relacjami namawia do zła. Obecnie kusi mnie nowy wine z tą pudrowo-różową lamówką, ale czekam na weta 🤐
wątek zamknięty
Skoro mowa o Monaco blue 🙈
IMG20220703094556.jpg IMG20220703094556.jpg
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.