sklepy internetowe

Duzy plus dla bergo, produkt z datą 10-14 dni, po 4 dniach już była paczka u mnie 🙂 druga paczka tez od bergo w niecałe 24h także u mnie �
Aleks   Never underestimate the possibility for things to improve in ways you cannot yet imagine - Karen Rohlf
04 lipca 2022 15:47
Ja też plus zaległy dla Bergo i hippovet🌷 jak zwykle bardzo szybko i sprawnie.
U mnie plusy dla:
- Bergo za błyskawiczną wysyłkę
- horse-trade szybka wysyłka i przydatny gratis
- horsetack - wytrzymują moje różne pomysły i są do dogadania

I przez allegro ze smartem plusy dla
horsetown i djangozd za szybki ratunek dla obcierającej się kobyły🙂
No i - dla GNL
Na zwrot kasy (1500 pln) czekam już 20 dni.
Paczka dostarczona do nich 15.06 - Pani w sklepie tłumaczy że oni otworzyli paczkę 27.06 - NIE MÓJ PROBLEM
Księgowa na urlopie - NIE MÓJ PROBLEM
Niby mają zrobić dzisiaj przelew ... zobaczymy 😎
giga + dla bergo, awaryjne zamówienie złożone po godzinie 15, a udało im się wysłać jeszcze tego samego dnia
Dałam jeszcze jedną szansę gnl.
Wyrobili się w terminie, ale czy tylko mi się wydaje, że taki sposób zapakowania paczki to już lekka przesada?
Zero foli zabezpieczającej, ciuchy wrzucone i wymieszane ze wszystkim, paragon wygnieciony pomiędzy. Serio, ale ludzie na vinted lepiej pakują rzeczy.
291686421_577148417125816_6215237792237155428_n.jpg 291686421_577148417125816_6215237792237155428_n.jpg
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
06 lipca 2022 12:32
Milla, Ja bym się nie czepiała, mniej śmieci masz przynajmniej do wyrzucenia po otworzeniu paczki, a nie ma tam nic co mogłoby się uszkodzić i wymagałoby dodatkowego zabezpieczenia. Mnie bardziej irytuje właśnie nadmierne wypychanie paczek folią, papierem, streczem i czym tam jeszcze, bo zamawiam coś małego, a dostaję pudło śmieci gratis 😉
Jestem po prostu już po jednej akcji jakiś czas temu, że właśnie wszelakie klamerki i sprzączki potrafią uszkodzić materiał ubrań jeśli nie są zabezpieczone w przesyłce.
zembria, o tak, zgadzam sie. Ja w ogóle nie lubie jak mała paczka mi przychodzi w kartonie + pierdyliard śmieci które sklep chce darmowo zutylizować wysyłając je kupującemu. Wolalabym foliopaka ( wiem że malo eko), ale nie mam co robic z kartonami i wypychaczami później 🙄

A żeby nie było offa, to
Mega + dla tackshop 😍 uwielbiam
Zgadzam się z Millą, że chociaż sprzączki od popręgu powinny być zabezpieczone, żeby nie ryzykować zahaczenia o te (chyba?) bryczesy. Ale skoro te bryczesy nie mają folii, to na 99% są z wieszaka, na których akurat w GNL-u z połowa bryczesów, które oglądałam, miała jakieś wady. U nich te bryczesy wiszą po kilka lat nierzadko i jeszcze zanim przestałam w ogóle robić u nich zakupy, to nigdy nie zamawiałam rzeczy ze stanu, wiem, jak one wyglądają na miejscu. 🤣
minus dla Zdrowy Koń za towar 48h zrobiło sie 2tyg i jeszcze dojechała inna pasza niż zamawiałem
plus dla Loft Hr - realizacja,kontakt na wysokim poziomie.
Plus/minus dla equishop - towar doszedł ale miał być wysłany natychmiast, a jednak wysłali dopiero trzeciego dnia od zamówienia. Jednak cena trochę zrekompensowała moje niezadowolenie.
martrix, jak pakowałam do koszyka w Equishopie to było wszystko dostępne, a teraz się pojawił napis 6 tyg 😀 jestem ciekawa kiedy odstanę swoje rzeczy, możliwe że zrezygnuję z zamówienia, bo na razie mam 0 informacji
xxagaxx, może właśnie wykupiłaś ostatnie sztuki? 🙂
xxagaxx, ja tak miałam w koniku pare razy. Zamawiałam towar (dostępność rożna), po czym jak zamowilam to w ciągu kilku godzin zniknął ze strony w ogóle 🤣
Ale właśnie okazało się ze zamówiłam ostatnie sztuki po tamtej cenie. Wróciła dostępność po paru dniach, ale już z inną cena. 😉
Moon   #kulistyzajebisty
08 lipca 2022 07:19
Bergo wczoraj pobili samych siebie... 🤣
Zrobiłam zamówienie sekundę przed 12-tą i dosłownie pod 30 min miałam status, że wysłane. Teleport godny pozazdroszczenia 😁😍
Gigantyczny plus dla Horsequal. Wczoraj złożyłam zamówienie na Alnimalintex, więc pilne mega a dzisiaj już paczka u mnie!! Super że jak mają coś na stanie to faktycznie jest i można super ekspresowo otrzymać paczkę 😀
xxagaxx, trza było mówić, bo mam tego zapas na stanie 😝
Perlica, to będę pamiętać, ale liczę że więcej nie będę potrzebować 😀
Stosowałaś z ciepłą czy zimną wodą? Bo mamy ropę któręj należy się szybko pozbyć.
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
15 lipca 2022 12:20
xxagaxx, Jak masz ropę, to grzać, ropnia trzeba wygrzać, żeby przyspieszyć wyjście. Chłodząc opóźnisz.
anetakajper   Dolata i spółka
15 lipca 2022 12:25
xxagaxx, na ciepło wychodzi natychmiast- potwierdzam działanie 🙂
Chodziło mi o to w jakiej wodzie zmoczyć ten Animalintex bo w opisie są dwie opcje, ja normalnie bawiłam się z rivanolem i pieluchą, i pomimo tego że wlewałam no temperaturę pokojową, to jak było to owinięte jak but to i tak się robiło tam ciepło.

ale robię OT i zaraz będzie afera 😀 Da się posty przenieść do dobrego wątku ?
nie da się 😉 także jak już to trzeba zacząć temat od nowa w odpowiednim wątku.
martrix, suuper, to pisze juz w dobrym wątku......
Giga plus dla BERGO. Zamówienie złożone wczoraj o 11 a dzisiaj o 11 paczka już u mnie.
Za to dalej minus dla OBIEGŁY - zostałam całkowicie olana w temacie złego produktu w zamówieniu. Od momentu otrzymania zbłąkanej paczki z błędnym i uszkodzonym produktem sklep urwał całkiem kontakt. DRAMAT.
Moon   #kulistyzajebisty
20 lipca 2022 10:43
Duży plus dla Hayloft, bardzo dobry kontakt i sprawna przesyłka.
Zaległy plus dla Pasikonika i duży plus dla equishopu - zamówiłam derkę z dłuższym terminem realizacji, dostałam info o zamówieniu z magazynu producenta w ten sam dzień, czekałam mniej niż podane na stronie. Przede wszystkim super ta informacja o zamówieniu, pierwszy raz się z taką spotkałam 🙂
Jak zwykle duży plus dla tackshop 😍
Duży plus dla Animalii - kupiłam od nich derkę na allegro, okazało się, że derki nie ma już na magazynie - zaproponowali lepszą (i droższą) w tej cenie.
Hej.😉 Nie wiem czy wiecie ale w gnlu jest teraz kod promocyjny na - 15%. Trzeba wpisać w koszyku gnl2022.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się