Facebook -czy ktoś korzysta?

zembria   Nowe forum, nowy avatar.
04 października 2021 20:49
Nie działa połowie Europy podobno 😉
Dzięki dziewczyny, bo już myślałam że to u mnie coś padło😘
Jest duża awaria. Facebook, Messenger, Instagram i whattsup
Facella   Dawna re-volto wróć!
04 października 2021 22:07
Jest globalna awaria, od 5 godzin wszystkie portale o tym trąbią. Bardzo łatwo to znaleźć w google.
A zastanawiałam się, gdzie będą pytać, jak nie na fejsie 🤣

Jezu, przez to nowe forum nie zauważyłam, ze jest jeszcze jedna strona �‍♀️�‍♀️�‍♀️ ( <- a to tutaj to emotka facepalma).
Pati2012   Koński insta: https://www.instagram.com/mygreybay/
04 października 2021 22:12
a ktoś wie kiedy zadziała?
Fajny detoks od internetów można mieć 😂😂 ale domyślam się, że niektórym nie jest do śmiechu
Facella   Dawna re-volto wróć!
04 października 2021 22:15
Nie wiadomo kiedy zadziała, bo pracownicy Facebooka nawet nie mogą się dostać do biur 🤣 ktoś podczas aktualizacji spartaczył konfigurację serwerów i posypało się WSZYSTKO.
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
04 października 2021 22:24
Pati2012, to trzeba chińczyków pytać 😂
Watrusia, jest awaria serwera, więc nie działa nikomu
A ile ludzi zamiast wlepiać się w komórki, nareszcie zobaczy jak wyglądają rodzice i rodzina 😁
Perlica, już wiem.
Watrusia, jaja, dopiero teraz widzę ile osób już odpowiedziało, a wcześniej nie widziałam tej strony i się dziwiłam, że nikt Ci nie odpisał 🙃
Facella   Dawna re-volto wróć!
04 października 2021 23:58
Właśnie częściowo facebook wstał.
Facella, w ogóle to ciekawe, gdzieś mi mignęła informacja najpierw, że ruszyło "dla części użytkowników". I teraz widzę, że część wiadomości podostarczało mi przed północą, a część dopiero po 5 rano. Te po 5 rano były od znajomych z iPhonami, ale nie wiem czy to przypadek czy taka zależność faktycznie była. Czyli jakieś 12h bez dostępu 😳
Facella   Dawna re-volto wróć!
05 października 2021 09:38
Ja mam iPhone i mi około północy ruszyło, tak samo jak mojemu narzeczonemu na kolejnych dwóch urządzeniach Apple, więc to związku nie ma.
O północy funkcjonalności Facebooka były bardzo ograniczone, nie dało się odpowiadać na komentarze, niektóre posty pojawiały się bez komentarzy w ogóle.
Cześć. Moje konto zostało zhakowane, na profil dodano niestosowne treści. Mam dowody, że było logowanie z Warszawy, dodano filmiki, a następnie o niestosownej treści. Moje konto zawieszono, w celu weryfikacji wysłałam prawo jazdy. Chwilę potem wchodzę i patrzę, a konto jest już zupełnie zablokowane z brakiem możliwości odwołania. Napisałam skargę przez profil zaufany, bo jednak są dowody że tego nie zrobiłam ja. Czy był ktoś w podobnej sytuacji i udało się uratować chociażby messengera? Straciłam wszystkie zdjęcia i wiadomości 🙁
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
12 lipca 2022 20:16
Mi się udało, chociaż u mnie był nieco inny problem, bo nie dochodziły do mnie smsy z kodem.
Też wysyłałam zdjęcie prawka i dostalam na maila linka do logowania.

Niedługo później siostrze mojego chłopaka przejęli konto i mimo wysyłania zdjęć prawka nie odzyskała go.
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
13 lipca 2022 07:22
Może głupie pytanie, ale po co ktoś miałby komuś konto na fejsie hakować? Pomijam jakieś osobiste zatargi bo ludzie są różni i czasem ostro poje..ni, ale tak ogólnie? Jaka z tego korzyść? Serio pytam :P
Facella   Dawna re-volto wróć!
13 lipca 2022 09:21
zembria, niektórzy mają podpiętą kartę pod konto na fejsie i można komuś wyczyścić konto w ten sposób. Albo np. przejąć kontrolę nad fanpage z dużą ilością polubień i przerobić go na swoje/sprzedać - taką sytuację miała smartini. Albo sprzedać całe konto. Albo z takiego konta sprzedawać lajki. Albo coś na co nie wpadłam.
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
13 lipca 2022 09:32
Facella, O, no na to nie wpadłam, że można sprzedawać "lajki"! Na to że ktoś ma konto na fb powiązane w bankiem tym bardziej :O
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
13 lipca 2022 09:41
Mojej koleżance z pracy ktoś ukradł konto, pozmieniał dane (odmłodził ją), zmienił imię na zagraniczne. Jak odzyskała konto to okazało się, że ktoś po francusku na jakiś grupach randkowych wypisywał.
Ona nie ma jakiegoś rozwiniętego konta ot wrzuca czasem zdjęcia kota
zembria, nie wiem po co, ale hakują. Ja z bankiem połączonego nie miałam, tylko z instagramem przez co konto tam też zostało usunięte. Zresztą na moje się włamał, wstawił film wiadomo jaki i tyle. Też nie rozumiem jaką miał z tego korzyść. W każdym razie już nie liczę na odzyskanie konta 😆
Na instagrama na prywatne konto wiele razy miałam włamy, ale szybko to zauważałam i reagowałam - tam też nie ma dużo like.
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
13 lipca 2022 11:03
Po to, żeby pisać do twoich znajomych, żeby Ich okradać. Żeby trollowac z legitnego konta.

Mi ukradli 4 fanpage. Na szczęście je szybko odzyskałam, bo miałam konto firmowe.
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
13 lipca 2022 14:32
Mi jak włamali się na instagrama to zaczęli obserwować tysiąc jakiś różnych kont.
Włam był z Ukrainy.
Facella   Dawna re-volto wróć!
22 września 2022 07:41
Dostałam na Facebooku powiadomienie, że zostałam oznaczona w komentarzu w jednej z grup w których jestem. Komentarz brzmiał "@wszyscy", miał mnóstwo odpowiedzi od ludzi którzy też dostali powiadomienie. Jak to zrobić na grupie w której jestem administratorem? Pytałam autora komentarza, ale nie doczekałam się odpowiedzi, google i FAQ fejsa w ogóle nie są pomocne w tym temacie.
Czy komuś jeszcze wysiadł messenger wraz z aktualizacją? Poradziliście sobie jakoś? Otwiera się, ale nic nie idzie w nim zrobić z poziomu telefonu, jakby dotyk nie działał 😤
keirashara, mi, robię reinstall za każdym razem, bo tylko to pomaga 🤡
Bischa   TAFC Polska :)
03 grudnia 2022 10:36
Kochani, co zrobić gdy ktoś wyzywa w komentarzu? W sensie jak zglaszam, to co zaznaczyć? Bo nie mam sil już czasem do FB, na 20 zgłoszonych jeden usuna i dadzą komuś bana na ileś czasu. Ja co myślę też pisalam bez ogródek, ale bez wyzwisk i czasem to cholera wie za co w danym komentarzu bana dostaje, potrafiłam bana dostać za przedpotopowy komentarz, sprzed pół roku bo komuś się nudziło i znalazł mój komentarz. Teraz się hamuje, bo po co mi to, od 1,5 roku nie miałam bana. A ja zgłaszam gdzie na bezczela sa ch...e i takie tam i nic...
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
27 grudnia 2022 10:51
Słuchajcie jak zmniejszyć okienko messengra otwarte w przeglądarce, na stronie fb? Przed chwilą coś niechcący musiałam nacisnąć i mi się powiększyło, nie wiem jak to cofnąć.
kliknij domek w lewym rogu górnym
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
27 grudnia 2022 12:46
Perlica, eee... domek?? W jakim rogu? przeglądarki?
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się