Końska Rewia Mody XVI (2022)

szmatoholicy podpowiedzcie, czy taki czaprak na zawody na karego konia ok czy średnio? zastanawiam się czy ta lamówka nie będzie się gryzła ze srebrnymi sprzączkami, ostrogami itd
Screenshot 2022-07-14 at 13.07.08.png Screenshot 2022-07-14 at 13.07.08.png
wątek zamknięty
kamcia665, - imo nie. Sama na karego mam białe z różnymi lamówkami - malinową, granatową, beżową, różowo/brązową, granatowo/fioletową. Część z nich jest w złamanej bieli i nie gryzie się ani z podbiciem nachrapnika, ani ze sprzączkami. Srebrne są dość neutralne, gorzej byłoby ze złotem.
W zasadzie imo w ujeżdzeniu najbardziej gryzą się kolorowe strzemiona, jak nie są dopasowane do reszty. Jak w skokach spoko, tak w ujezdzeniu niebieskie strzemiona do czarno-białej reszty za bardzo się wybijają na mój gust.
wątek zamknięty
dzięki keirashara! mogłabyś pokazać jakieś zdjęcie białego czapraka z kolorową lamówką? jakoś nie mogę znaleźć żadnego zdjęcia w necie i ciężko mi to sobie wyobrazić
wątek zamknięty
JustKaro   Kiedyś Windziakowa :)
14 lipca 2022 15:14
Poszukiwany mocno różowy czaprak dla mojego młodego, ktoś widział coś fajnego w dobrej cenie? Tak w 250zł chciałabym się zamknąć. Jakby były jeszcze nauszniki to już absolutnie bajka 😀
wątek zamknięty
kamcia665, np taki 🙂
5009EDCC-CF14-4C4E-8516-C4D3570B482C.jpeg 5009EDCC-CF14-4C4E-8516-C4D3570B482C.jpeg
wątek zamknięty
renobiusz te Twoje kolekcje są serio pełne podziwu 😍 i te kolory… cudne te dwie heritage były
wątek zamknięty
kamcia665, - no nie zawsze na focie to tak widać, ale tu z malinową i granatem:
IMG_20220526_000510_073.jpg IMG_20220526_000510_073.jpg
FB_IMG_1570653090697.jpg FB_IMG_1570653090697.jpg
wątek zamknięty
keirashara, wielkie dzięki, faktycznie mega fajnie! szczególnie ten malinowy 😍

Renobiusz, oczywiście chodziło mi o zdjęcie czapraka na koniu
wątek zamknięty
dairoxroxi, mam szczególną słabość do Heritage, zbieram systematycznie starsze szmatki 😉 Ostatnio wpadł mi komplet Basaltgrey i co ciekawe Fossil z nowego Classic Sports jest niemal identyczny odcieniem. Znajoma przytaszczyła do stajni pół sklepu i jak miałam nic nie zamawiać tak nie wiem … Kusi Summersale na stronce Equestrian Stockholm 🤣
wątek zamknięty
kamcia665, - dzięki! Mam do niego koszulę do kompletu uszy i koszule w kolorze lamówki 😁 Tylko niestety mój koń ma za krótkie własne uszy na jakiekolwiek nauszniki.
Granat robi robotę na żywo też, tylko jest połyskliwy i niezbyt to wychodzi na fotach. Ostre słońce, ciemny koń i biały czaprak to nie jest to, co fotografowie lubią najbardziej 😝
wątek zamknięty
lusia722   poskramiacz dzikich mustangów i jednorożców
16 lipca 2022 18:21
Jestem absolutnie zakochana, tyle czasu się nad nim zastanawiałam i w końcu dzięki promce w TackShop mam.
Jest tak piękny i idealny, że lepiej być nie mogło.
7FF7DD2C-9B00-4140-B3E8-20CE8DA3412A.jpeg 7FF7DD2C-9B00-4140-B3E8-20CE8DA3412A.jpeg
wątek zamknięty
Moon   #kulistyzajebisty
17 lipca 2022 07:51
lusia722, swojego czasu hejtowałam tę falbankę w ruffle’ach, aż tu nagle, psikus, bo sama czarną popełniłam 🤣
Zestaw przepiękny, propsuję mocno perfekcyjne zawinięcie 😍
wątek zamknięty
lusia722, kolor stworzony dla Was! Pięknie się prezentujecie 😍 Mnie też początkowo te falbanki mocno odrzucały, ale koniec końców mam czarną Belugę i marzy mi się Petrol …
wątek zamknięty
Pati2012   Koński insta: https://www.instagram.com/mygreybay/
17 lipca 2022 10:28
a czy ktoś z was upolował coś z nowych ANKY? niby fajne te pastele, ale nie wiem czy nie są zbyt mdłe :/
wątek zamknięty
lusia722   poskramiacz dzikich mustangów i jednorożców
17 lipca 2022 11:57
Ja czarnego nie upolowałam 😭
Ale może jeszcze jakiegoś uda się wyhaczyć.
wątek zamknięty
lusia722, - przepiękny i idealnie pasuje do maści kucyka 😍
Masz coba? Byłabyś w stanie porównać do full? Zastanawiam się, czy pod moim siodłem mimo wszystko lepiej nie leżałby cob 😅
wątek zamknięty
lusia722   poskramiacz dzikich mustangów i jednorożców
17 lipca 2022 17:26
Mam Full
wątek zamknięty
Kupiłam sobie już drugi czaprak Eskadrona, pierwszy jest w odcieniach szarości. Ale to chyba kolekcja z tamtego roku. Czy jest gdzieś strona na której można zobaczyć kolekcje w wersji limitowanej? A ten biały to z którego roku?
czaprak.jpeg czaprak.jpeg
wątek zamknięty
konikmorski, To jest Tricolore White z kolekcji wiosennej Classic Sports 2016 😉
wątek zamknięty
Vendettka - dziękuje bardzo za informacje, faktycznie to kolekcja z 2016. No to teraz na ebay i poszukam do tego czapraka nauszników 🙂
wątek zamknięty
emptyline   Big Milk Straciatella
19 lipca 2022 00:09
lusia722, ale mega ten kolor dla Was!

Ja mam jeszcze kantar glossy havanabrown na kucyczku. 😀
a-1751.jpg a-1751.jpg
wątek zamknięty
Graba.   je ne sais pas
19 lipca 2022 00:29
Posiadacze małych siodeł: jak wypadają czapraki eskadrona pony? Mam winteca 16.5 i zastanawiam się czy PVS mi wejdzie, a nie mam możliwości sprawdzić w stajni 🤔
wątek zamknięty
Graba., Aktualne Pony wypadają na prawdę na całkiem spore, aby Cię nie skłamać to różnica jest moze 1-2cm? Przy Pvs do Vs 😋 także pod siodło 16.5 będzie super
wątek zamknięty
To ja też mam pytanie, może ktoś mi pomoże.
Drugie siodło małe skokowe, Amerigo 17 ze skróconą tybinką i teraz czapraki chciałabym typowo skokowe bo niestety ale wszystkie VS no nie pasują mi wizualnie są za duże. Jestem w tej kwestii fanką Lemieux Loire CC.
TU pytanie jak wypadają poniakowe VS z Equestrian Stockholm ?
Może ktoś akurat ma fotę pod skokówką 😀
wątek zamknięty
Kuniaa ja miałam COB VS z PS i był tyci, pod siodło 16,5” ledwo się mieścił.
wątek zamknięty
Szukam porównania kolorów purple i light purple kentucky Velvet. Może któraś z Was widziała /ma te czapraki?
wątek zamknięty
lusia722   poskramiacz dzikich mustangów i jednorożców
21 lipca 2022 09:45
Wraca Faded Fuchsia 😁
wątek zamknięty
Faded Fuchsia piękna, ale chyba bardziej podoba mi się wild rose. Piękny, uniwersalny kolor
wątek zamknięty
Moon   #kulistyzajebisty
21 lipca 2022 10:00
tak jeszcze tylko wstawię pewien link...
https://equestrianstockholm.com/summersale/

😜🤡
wątek zamknięty
Jej, chyba jestem ostatnio chora... wszystko mi się nie podoba... Szukam jakiegoś świętego gralla, ale no ni chu...steczki. Nawet zielonego nic już mi się nie podoba.😒
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.