Instagram - czy ktoś korzysta?

flygirl, Polecam bardzo konto @equi.union

Praca z młodziakiem tez jest pokazana u: @grb.opowiesci jak i @gazelhorseteam; @thekonikpomponik ; @santi_horse_life
Cóż za autorytety 🤣
No właśnie, nie o takie do końca mi chodziło.😁
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
15 czerwca 2022 08:15
Czy komuś jeszcze się Instagram wykrzaczył i pokazuje cały czas story już obejrzane?
martva   Już nigdy nic nie będzie takie samo
15 czerwca 2022 08:56
To chyba niestety jakaś większa awaria, bo wiele osób o tym pisze.
Mi się od czasu do czasu tak robi na obu moich kontach, ale to już od dawna w sumie, przechodzi samo jakby co 😉
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
15 czerwca 2022 11:39
Myślałam, że kwestia braku jakiejś aktualizacji. Strasznie irytujący błąd
ja za radą fin weszłam w App Store i zrobiłam aktualizacje - problem zniknął 🙂
Martita   Martita & Orestes Company
17 czerwca 2022 07:35
U mnie po aktualizacji również, uf!
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
14 lipca 2022 13:26
Sciągnęłam sobie przed chwilą instagrama, bo czasem dostaję linki i nie mogę ich otworzyć, to "tera" mam jak 😉 Tylko trochę nie ogarniam tej aplikacji, jak tam coś znaleźć, znajomych np.?
zembria, powinno ci to samo zaproponowac połączenie z fb, a potem już trzeba szukać samemu, znajomi ci mogę podlinkować swój profil. Jak oni mają połączenie z fb czy ze swoim imieniem to powinnaś po wpisaniu w wyszukiwarkę też znależć.
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
14 lipca 2022 14:07
xxagaxx, no właśnie zaproponowało mi połączenie z fb, kliknełam ze nie i teraz nie wiem jak to zmienić 🤷
Ok, udało mi się.
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
15 lipca 2022 09:23
Eeee... udało mi się znaleźć kilka osób, które znam, zmienić zdjęcie profilowe i teraz dostałam informację, że mi zawiesili konto? Ze mogę się odwołać i chcą mój numer telefonu? Nic z tego nie rozumiem. Nawet chciałam wpisać ten telefon, ale wyskakuje, że nie prawidłowy numer. Co zrobiłam nie tak?
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
25 lipca 2022 11:06
Mam pytanko następne, jak wstawić kilka filmików? Tak, żeby się na relacji wyświetlały jeden po drugim?
Facella   Dawna re-volto wróć!
25 lipca 2022 11:58
Dodajesz po prostu jeden po drugim.
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
25 lipca 2022 12:23
Facella, A, oki, myślałam, że trzeba gdzieś je "połączyć" najpierw.
A udaje Wam się wrzucić na relację dłuższy filmik? Ja np jak chce wrzucić tak powiedzmy 40sekundowy to on się dzieli na części i działa tylko tych pierwsze 15 sekund, przy reszcie pokazuje się błąd
Też tak mam od dłuższego czasu, pół roku co najmniej :/
Też mam ten problem, przez chwilę się cieszyłam, że zniknął, bo mogłam dodawać normalnie, ale niestety wrócił znowu 🙁
Usagi   Unikalne ciasteczko
28 lipca 2022 09:17
U mnie działa dobrze. Sprawdźcie np. czy nie pojawiły się jakieś aktualizacje do pobrania 🤔
U mnie aktualizacje nic nie zmieniały, teraz mam nowy telefon, wiec wszystkie apki instalowałam od nowa i nadal jest to samo.
domiwa   W poszukiwaniu prawdy, mojej prawdy...
10 października 2022 14:43
Właśnie ktoś mi zmienił nazwę konta i hasło co mogę z tym zrobić oprócz zgłoszenia ?
ciach, spam
Komentarz moderatora: Proszę umieszczać takie wpisy w odpowiednim wątku. B.
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
30 listopada 2022 15:01
Jak udostępnić czyjś post? Umiem tylko w relacji go dac.
zembria, w jakim sensie udostępnić? Wysłać komuś na inną aplikację niż Instagram? Klikasz 3 kropeczki po prawej stronie na górze posta i możesz udostępniać, bądź skopiowac link bezpośrednio do niego 🙂
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
30 listopada 2022 15:25
macbeth, nie, nie, tak zeby u siebie wyswiatlać. Tak jak na fb, ze "udostepnij na swojej osi czasu" .
Jest konkurs i trzeba udostępnić post, a nie wiem jak 😅
zembria, na Instargamie chodzi tylko o udostępnianie w relacji 🙂 Inaczej się nie da 🙂
zembria, screen ekranu i wrzucasz fotkę jako zwykłego posta. W poście albo na focie oznacz konto z którego zrobiłaś zrzut ekranu i tyle.
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
30 listopada 2022 16:32
O, dzięki! 🙃
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
30 listopada 2022 17:01
zembria, jest aplikacja osobna do czegoś takiego. Szukaj w sklepie ( w sensie App Store) jako „repost” 🙂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się