Promocje i wyprzedaże - centrum informacji

Dzień dobry. Jakiś kodzik rabatowy do złotego konia?
azazu93, Bywają kody u haflinnnteam bądź u koniareczkikingi
www.koniesklep.pl w dziale 24h - 30%
Jakiś kod do konik.com.pl? 🙏
Post został usunięty przez autora
Chciałam przyjanuszować nowego eskadrona na jakiejś promce większej niż rabat stałego klienta. Chyba w GNL znów działa kod GNL2022, ale wydaje mi się, że rabat jest większy niż 10%, bo za czaprak satin crystal zapłaciłam 310.25zł - wychodzi 15% 🤠 niestety pasza mi się nie zrabatowała, no nie można mieć wszystkiego 😀
W Animavecie -10% na pasze wrzodowe
5BE6ED77-54E5-4082-93C0-30D030692F2A.png 5BE6ED77-54E5-4082-93C0-30D030692F2A.png
Jakaś promocja gdzieś na nachrapniki szwedzkie z białym podszyciem z symetrycznym zapięciem z dwóch stron do ogłowia? 🤔🙃
Ozłocę 😘
Posiada ktoś jakiś aktywny kod do equishopu? 🙂
Jest może jakimś cudem kod do konika?
Potrzebny rabacik do jakiegokolwiek sklepu gdzie sa czapraki kentucky 🙏 ps. Oczywiście działający na kentucky 🙈
Post pod postem, ale znalazlam.
Equirex z kodem latozequirex 😁 daje 15%, moze komuś sie przyda
Info sprawdzone 😁 Kod na -15% do GNL 🤠 GNL2022
działa tez na nową kolekcję
saganek   shit happens
26 lipca 2022 14:46
hallo do ksantosa ktoś coś ma?😉
Gdzieś jakaś promka na pasze? 🙂
Erase,
C52A1133-CB65-43F2-AD37-EA089EC5DDBF.png C52A1133-CB65-43F2-AD37-EA089EC5DDBF.png
Jest coś do Pasikonika?
xxagaxx, Pascal10 spróbuj 🙂
azazu93, dziękuję!!
Zeeet17   Jak żyć z koniem kaleką i nie zbankrutować
01 sierpnia 2022 14:04
Suplementy dla Koni i psów w sklepie www.nomak.pl z rabatem 10% na hasło HORSE10
Jak ktoś szuka całkiem fajnych legginsów jeździeckich z silikonowym pełnym lejem to są mocno przecenione na Cellbes, mam takie i jestem z nich zadowolona, cena 80 zł jest spoko.
https://www.cellbes.pl/kobiety/odziez-na-dol/spodnie-422/dopasowane-bryczesy-zpelnym-lejem-3
MATRIX69, długo czeka się na zamówienie ?
malinowaa   Życie zaplątane w końską grzywę...
03 sierpnia 2022 01:47
a może ktoś ma kod do Sportano? też mają jeździeckie rzeczy 😀
pszczolka90, raz od nich zamawiałam, szybko nie było coś koło 2 tyg, ale dotarło i ogólnie jestem zadowolona z tych bryczesów, na żywo mają ładny ceglany kolor. Za tę cenę warto natomiast nie kupiłabym ich po cenie sprzed obniżki.
MATRIX69, zamówiłam, jestem ciekawa jak na żywo 🙂
Trochę boję się o rozmiar, brałam wg tabelki tam podanej. Tak jak na codzień mam 36/38 tak tu mi wyszedł rozmiar ponad 40 😅
IskraADHD, one są rozciągliwe a wymiary podane są bez rozciągania. Ja noszę 44 takie też zamówiłam i są idealne.

edit. dopisek. Też miałam zagwozdkę jaki rozmiar wybrać, ale zmierzyłam sobie na płasko bez rozciągania moje gajtki do biegania, identyko jak te jeździeckie leginsy tylko bez leja i silikonu, porównałam z tymi wymiarami podanymi na stronie sklepu. Po tym wywnioskowałam, że one rozciągają się ( tak jak moje gajtki) i lepiej brać 44 niż 46. Dobrze zrobiłam bo 44 są idealne, 46 były by sporo za luźne..., Odrazu dodam,że nie wiem jak u nich ze zwrotami, zamawiałam raz i nie było potrzeby zwrotu...na szczęście 😉
trzeszczki   kto nie miał rudego, ten nie miał najlepszego
03 sierpnia 2022 14:04
MATRIX69 a lej jest taki trzymający "trzymający" czy tylko pic na wodę?
trzeszczki, Dla mnie są ok ale nie mam porównania z lepszymi, jak pełny lej syntetyczny. Leginsy za 8 dych do rekreacyjnej jazdy dla kogoś kto wsiada rzadziej niż częściej i jedzie w teren.Nie spodziewam się super trwałości, pierwsze wrażenie na plus.
A żeby nie robić off topic to powiem, że w tym sklepie robą co jakiś czas przeceny tych swoich produktów i można się zaopatrzyć jeździeckie ciuchy w znośnych cenach.
Kod do tackshop lub horsetack działający na Equestrian Stockholm?🦄
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się