sklepy internetowe

gigantyczny plus dla amigo 😀
Szukałam derki siatkowej do jazdy, w większości sklepów derki z 7-10dniowym czasem oczekiwania. Znalazłam pasującą na Amigo, opisana jako dostępna od ręki, więc kliknęłam. Zamówione w poniedziałek o 22;00, dziś (środa) rano paczka już w paczkomacie!
Moon   #kulistyzajebisty
27 lipca 2022 19:11
Nudny plus na Bergo i pasi-konika 👌
https://pasi-konik.pl/kavalkade-naczolek-splendid

Uwaga szalona promocja na naczółek w pasi koniku, AŻ 1% RABATU!!! 🤣🤣🤣
Mozii   "Spełnić własną legendę..."
28 lipca 2022 14:02
Plamkakochanie, Lepiej- 0,57 %
Lepsze niż promka na cukier w Biedronce 😂
Minus dla equirex, zamówiony czaprak z wysyłką 24h. Zamówiłam go 26.07, po dwóch dniach napisałam maila kiedy mogę spodziewać się wysyłki, odczekałam dobę i napisałam maila że niestety rezygnuję z zamówienia (spieszyło mi się). Do dnia dzisiejszego equirex nie odpisał na maile, zamówienie widnieje normalnie na moim koncie u nich na stronie... dobrze że wzięłam za pobraniem, bo pewnie na zwrot pieniędzy czekałabym pół roku 🙄
Na maile nikt nie odpisuje, ale głupotki na instagrama na relacje wrzucać umieją 😅, dzwonić nie chciałam, bo lubię mieć takie rzeczy "na piśmie"
azazu93, Ja, też ostatnio robiłam zamówienie w equirex, sprawdziłam też 26.07, napisałam do nich 28.07 i dostałam odpowiedź o 22 z informacją i przeprosinami czemu tak się wysyłka opóźnia oraz, że powinni dzisiaj wysłać. Fakt mi się spieszyło, ale nie aż tak.
dzikadermi, no ja niestety do teraz nic nie dostałam, zero odezwu 🙁
BUCK   buttermilk buckskin
02 sierpnia 2022 16:49
zaległy plus dla happy-horses, zrobili mi frajdę, bo wykopali spod ziemi produkt którego nigdzie nie było 😁
Happy horses ode mnie również zasługuje na wielki plus! Bardzo dobry kontakt, bogaty asortyment, ceny konkurencyjne 🙂
Ja przychodzę z plusami dla
* dobry koń - super kontakt i szybka wysyłka
* trok - wysłali mi paczkę po 15 min od zamówienia
Polecam 😀
Czy robił ktoś z Was zwrot towaru w 4equine.pl?
Plus dla pasi-konik
Szybka wysyłka i super promocje 😍
Ostatnio mój ulubiony sklep 😊
bjooork   sprawczyni fermentu na KZJ-cie
05 sierpnia 2022 21:38
Duży plus dla Cordeo i TackShop'u
Mega +++ dla sklepu GlobVet.pl +++
Zamówiłam Cortaflex w czwartek o 16 00 a w piątek w południe paczuszka + próbka szamponu była już u mnie. Super 😍
malinowaa   Życie zaplątane w końską grzywę...
09 sierpnia 2022 14:39
Szybkie pytanko - zwrot w Bergo jest w ciągu 20 dni roboczych czy generalnie 20 dni? Zapomiałam odesłać jedną rzecz, dziś mija mi 20 dni od kiedy odebrałam ją i się zastanawiam, czy mi przyjmą, jak odeślę jutro 🙃

EDIT: zapytałabym się ich bezpośrednio, ale nikt nie odbiera 🙁
malinowaa 20 dni. Nie 20 dni roboczych.
Czy kupować ktoś ze sklepu jthorse.pl?
siwaaa sklep niezaktualizowany, mają jakiś błąd z tego co wiem i nie dochodzą do nich informacje o zamówieniach. Dzwoń do nich 🙂
Aa to wolę nie ryzykować chyba, kupię gdzie indziej. Dzięki za info 😉
trzeszczki   kto nie miał rudego, ten nie miał najlepszego
10 sierpnia 2022 09:02
Z BERGO nie ma nigdy żadnych problemów. Tak pro klientowskiego sklepu to tylko życzyć sobie zawsze. Załatwią wszystko co mogą i zawsze starają się usatysfakcjonować klienta
trzeszczki poważnie? Ja mam kompletnie inne doświadczenia...

Potrzebowałam na szybko derki padokowej, bo koń podarł poprzednią, a sklepy stacjonarne nie miały naszego rozmiaru. Zadzwoniłam i poprosiłam o wysyłkę inpostem z dostawą w sobotę (jest taka opcja, wystarczy dopłacić). Chciałam oczywiście pokryć koszty wysyłki. Odpowiedź była - nie, nie ma takiej możliwości.

Drugim razem robiłam zwrot części zamówienia, poprosiłam o w miarę szybki zwrot środków bo sporo kasy zblokowanej... Czekali do ostatniego dnia ze zwrotem...
Nique, Bergo w ogóle nie oferuje wysyłki inpostem. A szkoda, bo też wole odebrać z paczkomatu niż kombinować z kurierem.
trzeszczki, moje doświadczenia też są zupełnie inne.
Jak zamawiasz i nie ma komplikacji to nie ma problemu , ale jak jest cokolwiek i chcesz zadzwonić tam , to serio ale nigdy nie odbierają telefonu żadnego z podanych ....
U mnie Bergo też zawsze top. Nigdy nie miałam problemów, ale też nigdy nie miałam potrzeby o coś dzwonić 😅 raz jak zrobiłam zamówienie, zadzwonili od razu, że wszystko jest na stanie oprócz jednego worka paszy, a na dostawę trzeba będzie sporo czekać i czy wybieram coś innego czy zwrot kasiorki. Poprosiłam o zwrot za paszę, dostałam od razu.
Nique, Bergo w ogóle nie oferuje wysyłki inpostem. A szkoda, bo też wole odebrać z paczkomatu niż kombinować z kurierem.

Fokusowa, Bergo oferuje wysyłkę inpostem 🙂
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
10 sierpnia 2022 10:43
Ja mam z Bergo same dobre doświadczenia, nawet jak kombinowałam, musieli mi czegoś poszukać itp. Zawsze też sprawnie zwroty i wysyłki.
Nique, hmmm, już pare lat u nich kupuje i nigdy nie było możliwości zamówienia inpostem. Na stronie tylko takie metody wysyłki figurują.

Edit. Wyjaśnię, że oferują KURIERA InPost, ale nie paczkomaty.
03D76585-1ECD-4FD5-9C8B-F3BBE49D59EC.png 03D76585-1ECD-4FD5-9C8B-F3BBE49D59EC.png
Fokusowa, ale jak wybierzesz kuriera inpost to możesz sobie tą paczkę przekierować do paczkomatu.
Ode mnie plusy dla:
pasi-konik
hippovet
equishop
horseandpony
sklep.obiegly
dlakoni.pl
pegazshop

i jeszcze
konik
(na razie tyle)
Plus dla sklepu Arcus we wtorek złożona reklamacja na produkt zakupiony u nich w sklepie a dziś informacja że reklamacja rozpatrzona pozytywnie i natychmiastowy zwrot środków.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się