Pensjonaty, ośrodki jeździeckie- Kraków / Małopolska

W Sentio stacjonują Kasia Klein-Fryc i Marek Szczur, a w Targowisku jazdy prowadzi Marta Ginda.
Tak szczerze to chyba jedyne sensowne osoby, jeśli mowa o treningu +C klasa.
Hej. Poszukuje stajni na południu Krakowa. Może być mała przydomowa. Zależy mi na stałym dostępie do siana, boksie angielskim a najlepiej padoku i wiatce (koń alergik). Chciałam też zapytać o stajnie Dzikie Pola w Gdowie? Ktoś zna, może coś więcej powiedzieć? Pani przez telefon w sumie mnie zbyła
Witajcie, czy mozecie mi powiedziec jakie sa obecnie ceny w stajniach w Krakowie? Nie wszyscy udostepniają tą wiedzę tajemną w internecie 😉 Chodzi mi o takie większe ośrodki z halą typu Facimiech, Szary, Sosnowice, Sentio itd.
🙂
Hej, orientujecie się może ile teraz czeka się na boks w Facimiechu? W sensie, czy maja jakies kosmiczne kolejki.
Za ok 1,5 roku będę zmuszona zmienić stajnie i zastanawiam się, czy to ten moment na ewentualne zaklepanie miejsca, czy jednak trochę przesadzam :p
Hej hej, czy ktoś wie coś na temat Fundacji Przyjaciele Konia Petrusa? Organizujemy za znajomymi akcję z której część dochodu ma do nich trafić, a nie wiem nic kompletnie na ich temat, więc będę wdzięczna za wszelkie info 😉
Orzeszkowa, Petrus stał w Paszkówce u Doroty, forumowej Dorcysi. Chyba najbardziej będzie zorientowana.
Egmont, Nie wiem ile dokładnie, ale zakładałabym od 1500 w górę.

Jest tu ktoś ogarnięty w temacie stajni mieszczących się w Balicach? I generalnie "wzdłóż" autostrady Katowice - Kraków... No tamta strona Krakowa generalnie.
Poszukiwana stajnia emerycko - terenowa, ale jakaś taka rozsądna... Gdzie porządnie nakarmią, odzieją, jeśli trzeba... Do 1000, choć im taniej, tym lepiej.
Ktoś, coś?
W samych Balicach nic nie ma. W kierunku Katowic masz stajnię w Zalasiu u leśniczych (widać pastwiska z A4), dwie stajnie w Nawojowej Górze (Rajdowo-Terenowa i Kocierz). Jest też przydomowa stajnia w Morawicy i stajnia w Młynce.
Cześć, czy możecie polecić kogoś, kto prowadzi jazdy pod kątem ujeżdżenia / dosiadu / samoświadomości na własncyh koniach? Nie chodzi mi o szkółkę, ale dla bardziej świadomego jeźdźca, natomiast niekoniecznie w kierunku sportu.
Cześć, szukam opinii o pensjonacie w Paszkówce/Leńczach, dawna farma Paszkówka. Ośrodek był wystawiony na sprzedaż, czy macie jakieś doświadczenia z tym miejscem po zmianie właścicieli?
Post został usunięty przez autora
Hej wszystkim! 🙂

Szukam stajni w okolicy Krakowa lub ogólnie w woj. Małopolskim, w których możliwe jest padokowanie konia (indywidualnie lub w parach) od rana do wieczora (lub późnego popołudnia - generalnie przez dzień, nie tylko do obiadu), przy jednoczesnym dostępie do infrastruktury pozwalającej na treningi skokowe (hala min. 20x40, większy plac zewnętrzny, z bezpiecznym i zadbanym podłożem).

Czy jest ktoś w stanie na dzień dzisiejszy polecić coś co spełniałoby te założenia?

Jeśli chodzi o dokładną lokalizację czy cenę, to nie mają aż tak kluczowego znaczenia.
Szukam dobrego i rzetelnego lekarza weterynarii który zrobi TUV w okolicach Chrzanowa, Mysłowic. Polecicie kogoś dobrego? Ja niestety z drugiego końca polski 🙂 Jutro muszę sprawę załatwiać więc liczę na Was 🙂
asiaj, Dr Kalinowski
mindgame, dzięki 🙂
ludzie niestety są niepoważni, dogadałam się dzisiaj rano z babką, cena ustalona, zarezerwowała konia, miałam jutro umawiać badanie i jakieś 3 godz temu dostałam smsa ze ktoś inny konia kupuje. Ręce opadają 😕
Kastorkowa   Szałas na hałas
24 lutego 2022 15:42
Hej szybkie pytanko. Orientuje się ktoś w noclegach blisko Szarych ale nie u Szarych?
Kastorkowa,
Pewnie już nieaktualne
Ale mega blisko sa
Hotel Kosynier Węgrzce przy E7
Hotel WM System Kraków na samym wjezdzie od E7
Czara goryczy oficjalnie się przelała.

Przestrzegam przed Panią Pauliną K.

Pani oddaje konia w trening, podpisuje umowę po czym z dnia na dzień stwierdza, że konia wywozi (obowiązuje miesiąc wypowiedzenia PISEMNEGO) po czym nie płaci. Za pensjonat również nie płaci (ponoć aktualnie planuje zmieniać stajnie więc radzę uważać). Kobieta mocno problematyczna, dwubiegunowa wręcz. Jednego dnia trening super, koń wygląda świetnie a 2 dni później nagle się nad nim znęcam. Ciągłe paranoiczne przeświadczenie, że ktoś konia za jej plecami jeździ, strzałki wycina itp. Szczerze odradzam, szkoda nerwów. Screeny do wglądu. Sprawa finansów jest już w sądzie. A wg Pani "umowa nie jest wiążąca".

W momencie niewypłacalności w/w Pani zaczęła rzucać oszczerstwami w moją stronę jakobym cytuję "znęcała się nad koniem i wyrywała mu grzywę ogon". Posiadam zdjęcia oraz filmiki z pracy z koniem, które zdecydowanie zaprzeczają oskarżeniom. Również myślę, że część pensjonariuszy czy również pracowników byłaby w stanie potwierdzić, iż koń znajdował się w dobrych rękach oraz był w dobrej kondycji fizycznej oraz psychicznej.

Pierwszy raz w życiu spotykam się z kimś tak paranoicznym dla kogo tyle się robi a w zamian otrzymuje fałszywe oskarżenia i niewypłacalność.

Pani Paulina stoi gdzieś z koniem za Zatorem aktualnie ale niewykluczone, że znowu za 2/3 miesiące ucieknie bo nie płaci.
Czy ktoś może podzielić się opinią o stajni Ranczo Zwierzyniec (miejscowość Wysoka koło Jordanowa) pod kątem wolnowybiegowego pensjonatu dla koni? Byłabym wdzięczna 🙂
Czy ktoś może podzielić się opinią o stajni Ranczo Zwierzyniec (miejscowość Wysoka koło Jordanowa) pod kątem wolnowybiegowego pensjonatu dla koni? Byłabym wdzięczna 🙂
axo,
Zapytaj Jankesiarę
kamilianek, Takich stajni ze swieca szukac tylko buczek chyba to zapewnia
W Młynce zastrzelono wczoraj źrebaka, Proszą o pomoc: https://www.facebook.com/StajniaMlynka/posts/1731554083849882
Wiem, że pytam o niemożliwe...
czy istnieje w promieniu Krakowa (20-30 km) jakaś sensowna stajnia, w której: nie ma problemów z sianem, są pastwiska, konie sa duzo na polu, jest plac z piaskiem, a na miejscu ktoś ogarnięty? Dobrze by było też, żeby koń zmieścił się do boksu, bo ma 175 w kłębie...
W cenie do 1200 zł?
Alaska, u a Wiktora w Zabierzowie, ale chyba właśnie wolne boksy zeszły.
Dobry fizjo z Krakowa? Szukam kogoś do dwóch kucyków
Swego czasu byłam bardzo zadowolona z horse nurse.
Pursat   Абсолют чистой крови
28 lipca 2022 13:58
Czy ktoś może polecić stajnię w Małopolsce, która przyjęłaby dwuletniego ogiera? Na ten moment nie zależy mi na infrastrukturze, tylko na łąkach i dobrym żarciu. Będę wdzięczna za jakiekolwiek wskazówki. :-)
budyń ja uwielbiam, kucyki też ale ciężko z terminami, a potrzebuje na już 😐
Jest ktoś jeszcze w okolicach Krakowa?
Alaska Pursat
Łętkowice k. Słomnik
-Alvika-   W sercu pingwin, w życiu foka. Ale niebieska!
30 lipca 2022 11:27
Kochani, kogo polecacie do TUV w okolicach Krakowa, 50-60km?
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się