Kącik Ujeżdżenia

Malachitowa, zobacz sobie załącznik nr 2 do regulaminu ujeżdżenia. Dotyczy wędzideł.
halo, jak komisarz ma nieaktualną wiedzę, można się odwołać od decyzji.
Coś się zmieniło? Bo jeszcze niedawno komisarz nie podejmował żadnej decyzji, zawsze Komisja Sędziowska. Do której można się było odwołać. Od jej decyzji 🙂
Jak komisarz ma nieaktualną wiedzę i przekaże Komisji sędziowskiej informację o zabronionym kiełznie, a komisja tego nie zweryfikuje i wyeliminuje zawodnika, to można się odwołać od decyzji. Napisałam w skrócie, bez konkretnych procedur...
Wiadomo czy będzie jakaś transmisja z czempionatu sportowego w Solcu Kujawskim? Clip my Horse albo Świat Koni? Nie byłam na tej imprezie od pierwszej edycji i chciałam zobaczyć jak się rozwinęła kwestia prezentacji 3-latkow, na pierwszych zawodach było trochę przypadkowych koni
Kto się szykuje ba oglądanie mistrzostw świata?
Bardzo jestem ciekawa jak będą oceniane przejazdy polskich zawodniczek
A gdzie można obejrzeć?
Tvp sport pokaże GP KUR i skoki, a tak to chyba tylko clipmyhorse i fei.tv
Facella   Dawna re-volto wróć!
04 sierpnia 2022 09:15
DeJotka, online tez na TVP? Kiedy i o której transmisja z kurow?
Facella, wg strony tvp to 10.08 o 19
Tu jest rozpiska.
https://www.teleman.pl/sport/jezdziectwo

Ja mam zamiar wykupić dostęp na miesiąc do eurosport w playerze. Powinno być więcej dyscyplin i obszerniejsze.
Muszę to sprawdzić.
O, nie wiedziałam że Eurosport też pokazuje. W razie gdyby ktoś chciał to mogę się podzielić dostępem do Eurosport Player, bo subskrybcję mam też w CMH i z dwóch źródeł na pewno nie będę oglądać 😉
Kto komentuje po polsku Herning?
Ola Szulc 62% z maleńkim haczykiem
Może Franziskus to nie jest najlepszy koń świata, ale uwielbiam na niego patrzeć 😍
75,68%
Prostuję.
Haczyk nie był taki mały 62,717%
Anna Mierzwińska 63,32%
Zaczynam się bać
Hermes (10lat) i Dinja van Liere 🔥 78,21%
Mimo ze chłopak lekko się zagrzał na ostatnim passage-piaff-passage.
Nie wiedziałam że jest tak dobrze że pokonują nas już takie potęgi ujeżdżeniowe jak Armenia, Indie, RPA 🙈🙉🙊
Żaneta Skowrońska-Kozubik 67,54
Imhotep 9 lat i Charlotte Dujardin 77,40%
Veronica Pawluk brązowy medal ME Pony 😍


leleiria, - "lubię to" 🙈
leleiria, cóż za podejście. Amerykanie i Norwedzy to chyba właśnie sprzedadzą konie i zabronią jeździć swoim zawodnikom bo nie dość że niektórzy są za Armenia i RPA to jeszcze za Polakami...ehh
Facella   Dawna re-volto wróć!
07 sierpnia 2022 16:59
leleiria, czyli na ostatnich MŚ w 2018 było lepiej? 🙄
Facella, nie wiem jak było w 2018, pozostaje czekać aż Romeo dorośnie 🙂
Wiecie, przez lata było "wyników nie ma, bo nie mamy tylu koni, ośrodków i hajsów co zachód europy". No w kontekście wymienionych przez leleiria, państw, to jakoś straciło na mocy 😉 i ja tak widzę ten komentarz. Szczególnie, że infrastruktury u nas więcej, dostęp do nasienia dużo lepszy, było trochu importów zacnych koni, a wyniki jakby nie do końca podążyły za tym. Nie, żebym tu liczyła na skopanie tyłków światowej czołówce, ale kurka, takie 70% miło by było w końcu zobaczyć 😅

Fajnie za to idzie młodzieży, ogromnie mi miło obserwować najlepsze od lat wyniki na arenach międzynarodowych. Mam nadzieję, że choć część z nich zostanie w jeździectwie 🙂
Milczarek szybko wydzwoniona! Było 63%, koń nieczysty.
Facella   Dawna re-volto wróć!
07 sierpnia 2022 19:49
Iskra de Baleron, w 2018 nic nie było, bo mieliśmy tak dobrą sytuację w polskim ujeżdżeniu, że na MŚ nikt nie pojechał.
Facella, pardon my french... może to i lepiej.
18 miejsce na 19 drużyn. Za nami tylko Nowa Zelandia i tylko dlatego, że była eliminacja.
To tyle podsumowania o stanie polskiego ujeżdżenia.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się