Promocje i wyprzedaże - centrum informacji

do horsetack spróbuj mizerkaw
budyń, ja próbowałam wcześniej i nie działał xD
Jest coś jeszcze do GNL?
Piaffallo, zobacz kod "olamudry" do HorseTack , powinno być -15%
Dobry kon robi jakieś promocje na cały asortyment?
xxagaxx, w Black Friday mieli - 20% na wszystko i w Cyber Monday. Tak najczęściej mają -20% na HKM, albo promki na poszczególne marki.
Jakby ktoś szukał jeszcze czegoś na owady to w pegazie jest promka weekendowa na ochronę przed owadami: na hasło OWAD -20%
Moi drodzy, kod do GNL już nie działa... Przynajmniej tak jest w moim wypadku.
ktoś coś może wie gdzie o jakiś przecenach na sieczki z lucerny? 🙂
caverra_afk , ja wiem tylko o happy horses - kod na szalone 7% na pasze "lubieto" .
Można poszukać na shopee z kodami rabatowymi ich lub sklepu.
Dokładnie na schope właśnie kupiłam sukces za szalone 40 zł
ciura, Oki, to będę sprawdzać czy coś się pojawi 😎
Posiada ktoś jakiś kod do Equishopu? 🙂
Coś do Bergo? 🙏
Lato10 i lato15 ? Albo shop10, shop15
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
23 sierpnia 2022 08:32
Coś do Hippovetu jest?
Aleks   Never underestimate the possibility for things to improve in ways you cannot yet imagine - Karen Rohlf
23 sierpnia 2022 08:39
zembria - w sensie kod ? Nie, oni promki robią na fb tylko na konkretne raczej produkty. Od 4 lat jemy u nich i ani razu się jakiś kod "zewnętrzny" nie zdarzył. Mają rabat dla stałych klientów, program lojalnościowy i te promki w SM od czasu do czasu.
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
23 sierpnia 2022 08:50
Czekam na promkę na Agrobsa, ale właśnie dawno nie było. Liczylam, że może jakiś kod chociaż się znajdzie. Szkoda.
zembria, - właśnie ostatnio była na agrobsa 😅 W sensie dość długo mieli zniżkę, potem kod na darmową dostawę, ostatnio elektrolity gratis. Z tego co widzę to wrzucają zwykle na weekendy, więc jak Ci się nie pali to poczekaj do piątku, może akurat.
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
23 sierpnia 2022 11:09
keirashara, poprzednio skorzystałam, ale właśnie za mało wiziełam, kończy się powoli. Moze faktycznie do weekendu poczekam, a nóż coś wrzucą.

Jest promka fajna na Nikwax do prania przeciwdeszczowych rzeczy, derek, w sklepie EverTrek.pl właśnie zakupiłam 5l baniak plynu do prania za 179 zł 🙃 na mniejsze opakowania też mają promkę.
Znajdzie się jakiś magiczny kod do GNL? Trochę duże zakupy się szykują i z chęcią przygarnęła bym więcej niż -6% 😁
Doniaa, mam na 10% wracamdognl do 20.10 ważny
czy jest aktualnie jakiś kod do stajniasklep? - ten w Warszawie
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
24 sierpnia 2022 11:17
Cos do Dobrego-konia??
azazu93, dziękuję serdecznie!
xequus   Miłość na dwa serca i sześć nóg...
27 sierpnia 2022 17:25
W gnl -30% na lovequestrian plus wchodzi 10% dodatkowo na kod wracamdognl 😀
Powiedzcie, błagam, że ich czapraki są brzydkie, nietrwałe a błyszczące to samo zło!
Poza tym wcale ale to wcale nie potrzebuję kolejnego. Miejsca nie mam.
xequus zła kobieta z ciebie 👿
Constantia   Adhibe rationem difficultatibus
28 sierpnia 2022 13:56
czy Horse tack ma jakiś kod rabatowy?
Constantia, olamudry daje - 15%
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się