Weterynarze- opinie o wetach, do kogo w potrzebie

Jak jest zespół to i w Kołobrzegu zoperują.
A gdzie i u kogo?? Nie wiedziałam, że tam jest klinika. To było by bardzo blisko.
Pewnie, że jest w Charzynie 🙂 Często Janek Trela nawet przyjezdza zabiegi robić 🙂 mój chłop z Adamem też operują rózne cuda.
Aaa tam u Adama. Nie wiedziałam, że robią kolki. Dzięki za info 🙂
tajnaa, Mielismy ideantyczną sytuacje. Kobyla przeżyła i zrebak też. Też wyciągany podczas kolki.

Ty tak serio z wywolywaniem porodu u konia ktory ma skręt jelit? 😖
Gdzie wysłać konia z ostrym zapaleniem płuc ? Koń jest w klinice od kilku dni ale chyba średnio sobie radzą . Jeśli tylko stan na to pozwoli rozważam przewiezienie konia . Tylko gdzie ? Jak Niemcy to gdzie ? Czechy ?
KaNie, też właśnie się zdziwiłam…
siwaaa, weci końscy są u nas przecież. I dojeżdżają bez problemu w razie Wu.
Do nas każdy ma trochę km. Wiecej jak 100.
Pomoc 1 potrzebna była na już 5 rano. Miejscowi od "bydła" odebrali bezproblemu i byli najszybciej jak się da.
KaNie, tak, serio. Nie jedna wyżyła w ten sposób. Miejsca się więcej zrobiło i jelita się "poukładały". Tam była kwestia, by źrebaka ratować, bo bardzo wartościowy był. A tu ani źrebaka, ani kobyły. Sepsy dostała.
tajnaa,
A ile zdechło w ten sposób?
Swoja droga nie bronie Demmin za sytuacje, ale zadziwiające jest to że nie Ty badalas konia i nie ty decydowalaś o metodzie leczenie. Nie jestes nawet wetem, ale wiesz ze lepiej byloby nie otwierać 😅
Sami się przyznali do błędu 🙂
Koń był tak czy siak do otwarcia, ale chodzi mi o oszczdzenie syfu w brzuchu i dodatkowej rany w postaci rany macicy, co jest dodatkowym obciązeniem dla klaczy. Do nie fizyka kwantowa.
siwaaa, do Was, czyli dokąd? Bo wydawało mi się, że się w zachpomie sporo lepiej zrobiło z wetami...
Aa czekaj Ty jakoś z Darłowa (?)... to rzeczywiście jesteś w d...ziurze weterynaryjnej 🙁
_Gaga, nawet już ciut dalej bo Sławno. Więc no jest kiepsko żeby tak na cito wezwać.
Czy zna ktoś weta który dojedzie do warm-maz (Ełk) i zajmuje się PRP- osocze bogatopłytkowe

Przydało by się też żeby ogólnie znał się (specjalizował?) na schorzeniach nóg
Aleks   Never underestimate the possibility for things to improve in ways you cannot yet imagine - Karen Rohlf
16 sierpnia 2022 12:37
Plamkakochanie, może dr.Michał Wieteska z okolic Olsztyna, bardziej z Olsztynka ? Jeździ do Elbląga i w jego okolice to może i w drugą stronę by się udało umówić wizytę. Musiałabyś do niego napisać lub zadzwonić najlepiej.
Hermes   Może i mam podły charakter, ale za to dobre serce.
17 sierpnia 2022 06:40
Plamkakochanie, spróbuj może z Rojkem się skontaktować
odezwę się do obojga na pewno, dzięki wielkie dziewczyny!

edit. Rojek pokazuje w google, że jest gdzies pod radomiem zlokalizowany?
Macie może jakiekolwiek kontakt do tego weta?
Nie mogę w goglach zlokalizować żanych numerów telefonów jak na zlość 🙁

Do Wieteski już mam stronę internetową i będę działać
Plamkakochanie, bliżej Kozienic o ile pamiętam 🙂
Potrzebuję bardzo dobrego i odbierającego telefony ortopedę końskiego. Koń od 5 miesięcy z kulawizną w kłusie w prawo na kole, poza tym bez objawow. Jedziemy na rezonans, ale potrzebujemy kogoś sensownego, kto by to dalej mądrze poprowadził
Ortopeda okolice Warszawy, warszawski zachodni
Alaska, jeden staw 4600
Marianka125, Karolina Radwańska, Mateusz Hecold.
Dr Radwańska nie wiem czy aktualnie jeździ, bo ma malutkie dziecko, ale telefonu odbiera/odpisuje na smsy i wysyła kogoś jak trzeba.
Ortopeda okolice Warszawy, warszawski zachodni
Marianka125, dra Hecolda staram się ściągnąć w te okolice w najbliższym czasie. Osobiście mogę go bardzo polecić, bo korzystam regularnie z jego pomocy, nigdy mnie nie zawiódł.
Dr Radwańska nie jeździ, info sprzed 6 dni. Może do stałych klientów kogoś wysyła, ale do nowych nie 😉
Cześć 🙂 potrzebuję weta do astmy, okolice Wyszkowa.
Pepuszek, dr Blanka Wysocka
Co do ortopedów, polecam Olgę Kalisiak z Centrum Zdrowia Konia.
November Rain, dr Wysocką znam, chciałabym kogoś innego jeśli się uda 🙂
Pepuszek, Anna Biazik, najlepsza. Jeździ po całej Polsce - trzeba tylko wpisać się w kalendarz.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się