wasze ulubione seriale

Pati2012   Koński insta: https://www.instagram.com/mygreybay/
06 lipca 2022 12:37
Szukam opcji na obejrzenie najnowszego sezonu what we do in the shadow
Ma być na jakimś portalu hulu? Ale w Polsce chyba nie jest dostępny 🙁
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
06 lipca 2022 12:59
Hbo max
kortina, gdzie ogladasz Yellowstone?
Obejrzałam Sprzątaczkę na netflixie i super serial. Czemu tak szybko się skończył?! I po co oglądałam na szybko zamiast się delektować?
Epikea niestety nie znalazłam legalnego źródła dostępnego w Polsce, ale serial jest warty poszukania w internecie i zobaczania go mimo to, moim zdaniem 😉
Becia23   Permanent verbal diarrhoea
07 sierpnia 2022 22:17
<b>Becia23,</b> mnie opinie już zniechęciły do 2 i się nie zabrałam za to.. 2 mówisz dobra?
xxagaxx,
Eee, na początku dobry, ale mnie osobiście w końcu bardzo znużyła postać Dolores i jej pieprzenie w kółko o tym samym. Ale dało się oglądnąć jeszcze.
3 był dziwny i imo niewypał. 4 oglądam już tak na luzie, wiedząc że w połowie/pod koniec sezonu będzie kolejny timelinowy twist i się okaże, że znowu nie wiem co w ogóle oglądałam, i tak na luzie podchodząc, daje radę całkiem 😉
Ja polecam Undone, można obejrzeć na Prime. Ostatnimi czasy poza the Boys, nic mnie nie zaciekawiło na tyle żeby oglądać nie na siłę (tzn na zasadzie nic ciekawego, ale juz dooglądam do końca) a Undone naprawde wsysa 🙂
Również z Prime całkiem ciekawe było Fleabag. Główna bohaterka irytuje, ale scena w sexshopie- miodzio 😂
Ja polecam Czarny Ptak.
Mini serial, ja jestem fanką wszelkich filmów zrobionych na faktach.

https://www.filmweb.pl/serial/Czarny+ptak-2022-10011822/season/1/discussion

smartini   fb & insta: dokłaczone
08 sierpnia 2022 11:52
To ja przychodzę z polecajką z HBO Max - jak ktoś lubi oglądać filmy i seriale w oparciu o powieści Kinga to The Outsider powinien się spodobać 🙂
Nie wiem jak się ma do oryginału bo nie jestem w stanie go czytać ale serial fajnie płynie powoli płynie, powoli pojawiają się dziwne nieścisłości. Nie ma gwałtownych zwrotów akcji, jumpscareów ale napięcie powoli się buduje 😀 jeszcze nie skończyłam ale nie sądzę, żeby pod koniec był jakiś spory spadek jakości więc podrzucam już teraz
smartini, ja to oglądałam dość dawno, bardzo mi się podobało, ale czasami niektóre akcje są dziwne i mój małżonek się zniechęcił trochę, bo potem jest trochę gorzej, niż pierwsze odcinki, bo zmienia się reżyser.
No końcówka niestety nie trzyma poziomu, szkoda bo początek bardzo klimatyczny.
smartini   fb & insta: dokłaczone
08 sierpnia 2022 14:33
To trochę szkoda. Choć dla mnie osobiście zjazd pod koniec to już jest jakby wpisany w produkcje na podstawie Kinga i w samych książkach (nie czytam ale kilka przesłuchałam 'do snu' :P).
Zakończenie IT to jakaś groteska, napięcie było cały czas a na finale się śmiałam, z lekką nutą zażenowania. Słuchając Smętarza dla Zwierzaków miałam na sam koniec podobne odczucia.
Także trochę domyślam się i godzę z tym, że fabularnie pod koniec będzie gorzej i samo wyjaśnienie i finał raczej mnie nie usatysfakcjonują 😂
Jak nie będzie wybuchu śmiechu jak na IT to uznam to za sukces 😉
madmaddie   Życie to jednak strata jest
09 sierpnia 2022 13:46
ja Kinga chyba nigdy nie przetrawię w żadnej formie, też miałam podejścia. :P

Obejrzałam za to netflixowego Sandmana. Gaimana nie lubię szczególnie, komiksów w ogóle nie przyswajam, więc jak ktoś ma tak samo, to recenzja Zwierza popkulturalnego fajnie dopełnia seans.
Bardzo mi się podobało, uważam, że obsada jest dobrana fantastycznie w punkt, cały obraz wyważony i zgrabny. Tytułowy bohater fajnie balansuje na granicy bycia nieszczęśliwym emo, Śmierć jest wspaniała, Lucyfer mnie totalnie zachwycił i ujął. Odpoczęłam sobie, dobrze spędziłam czas, nie mam zamiaru niczego się czepiać, czekam na więcej. Jak ktoś lubi gatunek - to nie powinien być rozczarowany.
Dla mnie jakiś taki vibe Pottera i Hogwartu tam był w Sandmanie, ale może po prostu Warner Brosowe naleciałości xD Obejrzałam 4 odcinki i jeszcze się nie przekonałam do głównego aktora, ale jeszcze trochę przede mną. Na razie ogółem jest ok, 6/10.
A ktoś oglądał Fantastyczne zwierzęta?
Facella   Dawna re-volto wróć!
10 sierpnia 2022 09:52
Perlica, to film, nie serial - nie ten wątek.
Ale powiem Ci że oglądałam i tylko pierwsza część się nadaje. A decyzja o zwolnieniu Deppa to najgorsza decyzja ever.
Facella, upsss
Dzięki
Też tak uważam, że pierwsza część warta obejrzenia, pozostałe pociągnięte na hypie. Znaczy no, w nudny wieczór z braku lepszych alternatyw można wciągnąć na chillu, ale nie oglądając nic się nie traci 😅

Co do seriali - oglądamy 4 sezon The Good Doctor i przez pół sezonu cierpię na niedosyt udziału tytułowego bohatera. Tak poza tym jest ok, ogląda się przyjemnie.
Moon   #kulistyzajebisty
12 sierpnia 2022 09:07
budyń, oesssu, Sandmana obejrzałam póki co tylko zwiastun, a miałam takie samo wrażenie z tym Potterem! 😜 Nie mniej, dam szansę, zobaczymy.

Ostatnio jakoś mało serialowo u mnie, do kotleta obejrzałam Virgin River 🤣 i teraz cisnę drugi sezon Capitani. Wciąż nie doszłam do ładu z interfejsem Prima'a, więc okupuję Netflixa :P

madmaddie   Życie to jednak strata jest
12 sierpnia 2022 11:18
Serio? Ja jakoś nie pokojarzylam tego z HP
Obejrzałam sandmana jako tło do pracy i ma mieszane uczucia, nie była to udręka, ale jakoś tak zadu nie urwało, trochę się nie kleiło kupy i było miejscami trochę przynudziaste 🙂
Mi Sandman się ogromnie podobał 🙂 Świetny klimat, Śmierć <3, Lucyfer <3, główny bohater, który jest taki... nieludzki, powiedziałabym 🙂 Dobre efekty specjalne, w większości nie śmierdziały taniochą. Nie wiem, czy potwierdzili już kolejny sezon, ale mam ogromną nadzieję, ze będzie.
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
23 sierpnia 2022 10:43
Jak wrażenia po pierwszym odcinku "Rodu Smoka"?
Mi się podobało, klimat jest, niecierpliwie czekam na więcej 🙂
Mnie wkurza, że zaczęli tak trochę od środka, zamiast faktycznego początku 😅 Poza tym to raczej na plus. Szkoda, że HBO wrzuca odcinkami, nie na raz, bo już mnie kusiło oglądać dalej.
Kusi mnie odświeżyć sobie książki, ale z drugiej strony nie wiem, czy nie lepiej wstrzymać się do końca sezonu, nie psuć sobie niespodzianek 🙈

Wciągnęliśmy Singiel w Nowym Yorku w międzyczasie, polecanko mocno 😁
Co do Rodu Smoka - odkopałam stary wątek GoT z tym samym pytaniem XD
Ale podobał mi się - smoki są super i czekam na więcej 😀 A Matt Smith i jego Daemon kradnie show.
Nie znam książek, więc mam nadzieję nie nadziać się na za dużo spojlerów.

Zaczęłam oglądać Reachera na Amazonie - i jestem mile zaskoczona, bo serial naprawdę fajny, trochę w stylu lat 90 - kryminalny akcyjniak w małym miasteczku 😀
Gdzieś na początku zdałam sobie sprawę, ze to ekranizacja jedynej książki Lee Childa, jaką czytałam, ale szczęśliwie (prawie) nic mi z niej w głowie nie zostało XD
Achaja, ooo ktoś coś poleca z Amazona! Super, bo żesmy niedawno sobie zakupili w promocji 😀
Achaja, - mi właśnie aktor grający Daemona tak się nie podoba, że mam z nim problem 😅 Jakoś mnie drażni jego twarz, nie pasują mi rysy do postaci. Nie mówię, że gra źle, to nie to, ale mam takie mocno ambiwalentne odczucia.
Książki nie miały chyba takiego wzięcia jak GoT, także spokojnie. Ciekawe też jak bardzo od nich odejdą w realizacji, bo przy GoT było tyle zmian, że w pewnym momencie to dwie różne historie. Nie mówię, że to źle, bo klimat oddali super i jedna z najlepszych ekranizacji... no może poza 8 sezonem 🤣
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
24 sierpnia 2022 13:36
Ja nie czytałam tego, tak sie wkur... na Martina, że pieśni lodu i ognia nie skończył, że nie kupię żadnej jego książki już. Nie dam zarobić 😅😜 Ja to czytałam tak jak wychodziło, latami czekając na następne części. A jeszcze jak dziadu, zamiast konczyć jedyną słuszną, pisze coś innego to już w ogóle hańba i wstyd 😉! Tak więc mnie dobór aktorów nie ma jak pasować lub nie, ale jak zobaczyłam tego grającego Daemona, to aż mnie mózg swędział, bo ni hu hu, nie mogłam sobie przypomnieć gdzie go oststnio widziałam, ale już wiem, Filip z The Crown, uf!
xxagaxx, The Boys obejrzyj, chyba nie ma nic lepszego na Amazonie (mam od prawie roku i tylko to obejrzałam xD nic tam nie maaaa).
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
24 sierpnia 2022 14:58
Na Amazonie podobno Koło Czasu dobrze zrobione, sama nie czytałam i nie oglądałam jeszcze, ale mój ojciec tak i polecał. Czy slusznie, to nie wiem 😉
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się