Zadziwiające, nietypowe ogłoszenia

martrix, to może osoba ogarnięta z dostępnością jak i ja. Swój ściągałam z Niemiec bo w Polsce nie było i sklepy wątpiły czy coś jeszcze uda im się ściągnąć. Co nie zmienia faktu, że cena poszybowała😊
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
22 lipca 2022 13:03
Lepsze niż kryptowaluty
oj tam, moze przesyłka za darmo 😀
https://ogloszenia.re-volta.pl/doswiadczony-walach/o/455714/

Co tu się z szyją dzieje? Jakieś kiepskie ujęcie czy to możliwe, żeby była tak nieproporcjonalnie wąska?
Fokusowa, - kojarzę tego konia (tj widziałam kilkukrotnie na zawodach w Drzo, skąd jest zdjęcie) i tak, on ma taką dość nieproporcjonalnie wąską szyję. Ogólnie konik na prawdę robił super wrażenie, ale jeśli czworoboki oddawały pracę w domu, to raczej nie miał gdzie się nabudować lepiej 😉 Choć starał się bardzo, profesor pełną gębą, ruchowo też niezły.
Pewnie się zacznie zaraz gównoburza, ale no.. to nie jest w porządku, plecy tego konia zaraz się złamią w pół..
https://ogloszenia.re-volta.pl/walach-4-lata-angloarab/o/454750/?&strona=4
biedaczek 🙁
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
09 sierpnia 2022 09:42
Ojej 😕 Szkoda konia.
Fokusowa, i jeszcze to "nie zamieniam się" w treści ogłoszenia, Od razu skojarzenie takie, jakby koń był karteczką do segregatora, które kiedyś się zbierało. Albo niefortunny zabieg stylistyczny. Swoją drogą też mam konia, który ma/miał z tym problem, ale u nas to bardziej kwestia zrotowania miednicy, pracujemy nad tym.
Widać, że ten ktoś ma żadne pojęcie o koniach. Pomijam już kwestie wagi jeźdźca, ale chociażby „gniado dereszowata” maść, gdzie ten koń po prostu siwieje… mam nadzieję, że trafi w dobre ręce..
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
11 sierpnia 2022 08:24
zembria, etapy edukacji: zajeżdżony, nadaje się do pracy z dziećmi... dwulatek😓
ten facet to co chwila kiedyś takie kwiatki wstawiał... przecież tu każda noga jest w inną stronę 🙄

https://www.olx.pl/d/oferta/zamienie-karosrokata-kucka-zazrebiona-srokatym-ogierem-z-licencja-CID103-IDPAW0H.html?isPreviewActive=0&sliderIndex=0
Mieszka nie daleko mnie. Kiedyś kupiłam u niego kucynkę, źrebaka. Była na prawdę cudowna! Ogólnie te jego konie to mocno chorowite i zaniedbane. Z samym właścicielem to nie ma kontaktu, kontakt jest poprzez pracownika.
Edit do poprzedniego komentarza (nie wiem czemu, ale nie mogę zeedytować 🙁)

widzę, że zdjęcia już zmienione, ale oryginalnie byly takie
obraz_2022-08-29_200705196.png obraz_2022-08-29_200705196.png
Koniuszek, bo minęło więcej niż 10 min I nie można edytować posta.

Teraz na nowej rv czasem się wstawiają losowe zdjęcia
Koniuszek, 😁🤣 a ja siedziałam i dobre 3 minuty kminilam co to jest nie tak.
https://m.olx.pl/d/oferta/klacz-malopolska-CID103-IDQC8df.html?reason=observed_ad
No niby śledzę olx od długiego czasu i powinnam się przyzwyczaić, ale coś nie mogę. Serio kto kupi takiego konia? Ani jazda, ani bryczka ani rozród. Można niby do kochania, ale wolałabym szczerze za darmo🤔
shewolf, kim trzeba być, żeby doprowadzić do takiego stanu 12 letniego konia… strasznie przykre. Mam nadzieje, że trafi w dobre ręce..
Co musiało się wydarzyć, że jej plecy są w takim stanie? Bo serio, szok.
patrycjasz, plecy są bez mięśni, to jest do ogarnięcia. Gorzej wygląda prawa zadnia noga 🙁
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
30 sierpnia 2022 10:42
patrycjasz, Zobacz na tylne nogi, takie "zarwanie" będzie powodowało że plecami koń nie będzie miał jak pracować, nawet tylko chodząc luzem. Do tego przeprost stawów skokowych i stan pęcin będzie powodował ból, więc koń stanie się wieszakiem bardzo szybko. Fakt, że jakby zadbać, pokarmić, zaopiekować, to na pewno klacz wyglądałaby lepiej :/
Tak, teraz widzę. Moje oczy zatrzymały się na tych plecach i nie spojrzałam nawet na nogi…
Że bida to widać, tylko kurcze ktoś serio myśli, że koń jest wart takich pieniędzy? No nie chce być okrutna, ale ta biedaczka się nawet na rzeź nie nadaje � a tu jeszcze, że pod siodłem chodzi. Chyba do gościa napisze, żeby choć jakiś przebłysk miał, że coś tu nie halo. Albo albo takie ogłoszenia koń 23 lata, kontuzja, dla doświadczonego, rao i ponad 8 tysi. No kurde serio?
No pewna influencerka sprzedaje kulawego wałacha za bodajże kilkadziesiąt tysi, więc o czym mowa 😎
budyń,

Ten co ma jeszcze chyba rao i wrzody? Czy jeszcze inny?
Poker? 😉
Tak, na bank o Mizerkę chodzi 😅
Taaa, mizeria xD Mignęło mi, że koń na sprzedaż, ale powyżej 20 tysięcy. A kulawy od x miesięcy. Miała się zamieniać za tego kulasa na jakiegoś zaprzęgowego kwpn do skoków (XD) od tej typiarki co ktoś niedawno dawał tiktoka, że po skoku tłukła konia po łbie 🤡
Także dobre kino, bardzo lubię te mizerne relacje sobie pooglądać w wolnej chwili.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się