telefony komórkowe

domiwa   W poszukiwaniu prawdy, mojej prawdy...
05 stycznia 2022 10:28
No to chyba zostają mi dwa. Mi 11 t i mi 11 lite. Może ktoś ma ? Czym się różnią?
Wykupiłam sobie 200gb w iCloud i chciałam przerzucić tam zdjęcia z telefonu - odpaliłam synchronizację zdjęć z icloudem, ale wrzuciły się tylko zdjęcia z ostatnich dwóch miesięcy. Pozostały ogrom zdjęć nie.
Wiecie, jak mogę to zrobić, żeby wszystkie zdjęcia się przeniosły?

Po kliknięciu „zdjęcia iCloud” na zielono przeniosło się tylko te kilka giga do czerwca br.
8418D476-2DE4-4E4F-A505-D988A4E5C4B3.jpeg 8418D476-2DE4-4E4F-A505-D988A4E5C4B3.jpeg
Ubezpieczacie telefony? Kupuję właśnie nowy, realne 9, za 1300zł. Ubezpieczenie w EuroRTV 28/mies, sam ekran 23/mies, dwuletnie na ekran 420zł.
Naprawa szybki w razie czego 450-500.
Ktoś może ma jakieś doświadczenia?
madmaddie   Życie to jednak strata jest
15 września 2022 11:41
Karla.03, chyba średnio się opłaca. Ja rozbilam samsunga, kupiłam drugiego samsunga za 2200 i nie ubezpieczam, kusi mnie ekran, ale dobra oferta jest w Plusie, a to nie moja sieć:/

Kupiłam w ogóle s20 FE 5G i jestem zadowolona. Gorszy profil kolorystyczny niż iPhone 12, ale możliwości aparatu bardzo podobne, więc nie dopłacałam 1500 za lepszy kolor.
madmaddie, No tak właśnie wydaje mi się że bez sensu. Mam wyrzuty sumienia za swój strzaskany realne 8pro, bo jeszcze by mógł posłużyć trochę, a tu szybka tak walnięta że ledwo co na nim widać. Stąd w ogóle moja rozkmina nad ubezpieczeniem, tylko że to się chyba właśnie nie opłaca...
Karla.03, jak często upada ci telefon, to może się opłacać. Jak nie, to folia plus pokrowiec powinna dać radę.
madmaddie   Życie to jednak strata jest
15 września 2022 16:19
Karla.03, sprawdz ofertę operatora, ale nie wiem czy można telefon kupiony gdzie indziej
Facella   Dawna re-volto wróć!
13 października 2022 16:25
Mam tymczasowo telefon z androidem (iPhone się serwisuje z baterią), drażni mnie niesamowicie tym jak się zapycha. Czy jest jakaś darmowa apka która jednym kliknięciem wymusi zatrzymanie wszystkich innych aplikacji i wyczyści całą pamięć podręczną (nie dane aplikacji)? Bo siedzenie i klikanie "wymuś zatrzymanie", wklikiwanie się w pamięć każdej aplikacji z osobna to potworna strata czasu, a z drugiej strony bez tego telefon jest nieużywalny...
Facella, coś masz nieteges z nim.
jaj mam zawsze pootwierane w pip wszystkiego dziąłającego w tle plus kręce i montuje rolki z pozimu insta i nic mi się nie wiesza i nie zapycha...
chyba, że aktualizacja wpadnie.
Facella, a co to masz za telefon?
Facella   Dawna re-volto wróć!
17 października 2022 19:04
Sankaritarina, oppo a31
Nie wiem czy z nim jest coś nie tak, czy to kiepski model, czy to po prostu taka cecha androidów - wszystkie moje poprzednie działały podobnie.
Znalazłam Ccleaner, ale opcja siłowego zatrzymania wszystkich aplikacji jest płatna 🙄 żadne optymalizacje oferowane przez tę apke nie zmieniły sytuacji.
I to nie jest tak że on jest jakoś bardzo zapchany, z social media mam fejsa, insta i messenger, przeglądarkę, kilka gier i to tyle, zdjęć i filmików mam niewiele, bo mam ten telefon krótko i na krótko... Ma ponad połowę wbudowanej pamięci wolną, mój iPhone ma ledwo 200 MB wolnej pamięci i śmiga 😒
madmaddie   Życie to jednak strata jest
17 października 2022 19:07
oba moje samsungi śmigały bez zarzutu 😉
Facella, - cóż, to nie wina androida jako takiego, a tego, że oppo to zwyczajnie beznadziejny, chiński chłam 😉 Miałam i mam szajsunga prywatnie, plus z dwa modele LG, dostałam pół roku temu firmowe oppo, ich flagowy model i takiego szajsu jako telefonu to dawno nie spotkałam. Ostatnio czyściłam starą S7 dla znajomej i w sumie to chodzi lepiej... telefon sprzed 6 lat 🙃 Oppo na siłę próbuje być mądrzejszy, nakładka na androida jest beznadziejna i właśnie w nim to tak działa, że wszystko ręcznie i siłowo, bo "telefon działa optymalnie". Działa jak smarki z nosa, nie optymalnie i diabelsko mnie wkurza, jak urządzenie zamiast spełniać polecenia próbuje być "smart" i pomocne.

Generalnie to każdy telefon z androidem ma na niego jakąś tam nakładkę i bardzo dużo od niej zależy w jego działaniu i wygodzie obsługi.

Jedyna korzyść u mnie taka, że mój chłop się czaił na oppo, ale jak posłuchał mojego wyklinania i chwilę sam poklikał to zmienił zdanie. Znając jego charakter to pizgnąłby nim o ścianę w drugi dzień, on ma całe biuro w telefonie 😂
Facella   Dawna re-volto wróć!
17 października 2022 20:58
keirashara, to jest na szczęście tylko tymczasowy, ale nie wiem kiedy mój iPhone wróci z wymiany baterii - bo jej nie ma dostępnej póki co - więc chciałam sobie jakoś umilić życie z tym telefonem... No nic, pozostaje albo znaleźć inny zamiennik, albo czekać na powrót mojego właściwego telefonu.
Facella, Już myślałam, że powiesz "Samsung". 😉 A to Oppo nie miałam, to się nie wypowiem, aczkolwiek na Twoim miejscu poszukałabym jeszcze optymalizatora baterii i tam obczaiła co można zrobić + włączyła oszczędzanie baterii. Chociaż pewnie już to sprawdziłaś.

oba moje samsungi śmigały bez zarzutu 😉
madmaddie, Szczęściara!
ja się męczę z nowym Samsungiem. Drugie podejście i stwierdzam - "nie". Udało mi się go tak ustawić, że nie zdycha po jednym dniu, ale już miał 2 epizody wyłączenia się bez szczególnego powodu, więc.... nie.
Ja mam Szajsungi od czasów s8 i jestem mega zadowolona, śmigają bez problemu, super aparat mają, a zwykle daje się je dorwać duuużo taniej od Israki. za rok pewnie znowu wymienię sobie na nową skę.
madmaddie   Życie to jednak strata jest
18 października 2022 10:05
Ja miałam taniego a50 trzy lata i był git, teraz mam s20 Fe i uwielbiam 😉 myślałam o ajfonie ale to za drogi sprzęt, bo moje telefony mają bardzo ciężkie życie
Co polecacie za program do odtwarzania własnej muzyki na android ? Mam audify music Player, ale ilość reklam mnie tak wkurza ze dostaje wścieklizny
Post został usunięty przez moderatora
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się