Paka :-)

zembria, kombinowałam i tak, ale przecież te uchwyciki wylecą...mają z obu stron ograniczniki - nie wiem jak to nazwać. Jak utnę jeden, to mi całość plasticzków powylatuje 🙁 a spawać nie umiem 😉
Screenshot_20220919-103111_Opera.jpg Screenshot_20220919-103111_Opera.jpg
_Gaga, ja miałam kiedyś taki ale nie plastikowy tylko skórzany i on był inaczej skonstruowany - dało się uciąć. I w jednej pace miałam go na drzwiach na ukos wklejonego, bat się mieścił bo był pod kątem drzwi 🙂
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
19 września 2022 10:34
_Gaga, Ja widziałam kiedyś takie co były z jednego odlewu. A taki jak poniżej ci się nie zmieści?
https://arpav.shop/pl/p/wieszak-na-palcaty-maly/2204
zembria, zmieści się raczej, ale go nie ma w sklepie i nie wiadomo czy sprowadzą 🙁

epk, mi się bat zmieści na długość, ta paka jest ogroomna 😳 (kupowałam na pałę przez Internety i się grubo zdziwiłam, jak ją TŻ przytargał 🤣😉

Mam urlop, wyskoczę to Castoramy - może coś wynajdę - tak pomiędzy uchsytem na baty, a patentem Laguny...
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
19 września 2022 10:39
zembria, ooo mega patent z tymi wędkami. To może być to. Dzięki!!!!
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
19 września 2022 10:44
_Gaga, Spoko, sama ostatnio szukałam, bo mam baty postawione na ziemi i stale mi się przewracają i mnie to wkurza, a właśnie mam wąską przestrzeń gdzie mogłabym taki uchwyt założyć.
Jeszcze trochę pogrzebię w Internetach i się na wędkarstwo przesiądę 😉
Najpierw zmierzę te drzwi, bo bez sensu na pałę kupować. Ale pomysł mega. Jeszcze raz dziękuję 🙂
Iskra de Baleron, za wysyłkę zapłacę więcej, niż jest wart sam uchwyt. Ale dzięki. W sumie mogę wyskoczyć do Niemiec do jeździeckiego - może coś będzie...
_Gaga, jeszcze takie coś znalazłam:
https://www.amazon.de/-/pl/dp/B09XQ61C9V/ref=sr_1_3?keywords=gertenhalter+pferd+klein&qid=1663577616&sr=8-3

Myślę że ten do oficerek da się kupić np przez amazon, wtedy jest szansa na wysyłkę taniej lub free 🙂
Iskra de Baleron, właśnie przestałam Cię lubić. Te haczyki z Amazona są też kolorowe i są mega ładne (nie wiem jak z funkcjonalnością , ale wyglądają fajnie)... tylko są nie za tanie 🤣
Teraz to mam dopiero rozkminę 😝
Nie da się już edytować
Iskra de Baleron, patrz na TE
Przepadłam. Chyba je kupię jak wrócę z wakacji... 😍
_Gaga, 😀
Pewnie na Ali też są.
Iskra de Baleron, są, są. Kupiłam
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
19 września 2022 12:30
_Gaga, o, to daj znać jakoś potem jak się te uchwyty sprawdzają, bo takie nawet lepie by mi pasowały.
Też czekam na opinie, bo ciągle wrzucam luzem za pakę i trochę to robi syf 🙈
_Gaga, a wzięłaś te zwykle czy kotki?
Ja zamówiłam klasyczne i czarne 😉
Dam znać koło weekendu dopiero.
Iskra de Baleron, nie znalazłam kotków (może to i lepiej 😉 )
Wzięłam zwykłe , ale z Ali to pewnie za miesiąc dojdą, jak nie lepiej...
Wstawiam efekt Waszych podpowiedzi
Kolorowe uchwyciki na baty z ali, przykleiłam do nich magnesy neodymowe aby dowolnie je przestawiać. Fajny patent. Dzięki dziewczyny!!!
20221006_182044.jpg 20221006_182044.jpg
20221006_182040.jpg 20221006_182040.jpg
20221006_182248.jpg 20221006_182248.jpg
_Gaga, a moje nadal nie doszły 🙄
Super to wyglada 😍
Iskra de Baleron, z Ali potrafi iść mega długo. Ja miałam farta, bo nie dość że tanio (jakieś 16 zł za 6 uchwycików), to przyszło jak na Ali - ekspresowo. I serio bardzo toto ładne i funkcjonalne. Jestem wdzięczna za pomysł �
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
07 października 2022 07:44
_Gaga, Świetny pomysł z tym, żeby magnesy przykleić!
Patrzę na różne wasze rozwiązania i nie mogę wyjść z podziwu jaką kreatywnością się wiele osób wykazuje.
Jaka dla was byłaby paka idealna ? Co musi mieć ? Jakie rozwiązania są potrzebne dla dresażystów a jakie przydałyby się skoczkom . ?
LibertyHorse, nie ma pak idealnych. To sprawa indywidualna, bo każdy ma swój styl porządku, lub chaosu w pace i jako producent tego typu sprzętu chyba masz o tym pojęcie...
ja już wiem, że gdybym mogła to pogłębiłabym swoją pakę nortex. Średnio mi się w niej mieszczą ujedzeniowe czapraki. I chyba jednak powiększyłabym górną półkę na czapraki o 10 cm, nad czym się zastanawiałam przy zamówieniu.
uszatkowa, tyle że nortex nie ma opcji wyboru głębokości (dlatego rozumiem to "gdybym mogła"), nad czym ubolewam, bo też bym chciała te chociaż 5 cm więcej... Przeżyję póki co z tym, co mam, ale przy następnej okazji już na pewno będę szukać czegoś głębszego, bo 57 cm to stanowczo za płytka paka... nie wiem, skąd oni wzięli te wymiary :<
Ja bym wydłużyła i podniosła Alfako Midi o jakieś 10-15cm i byłoby ideolo. Wkurza mnie ciut, źe siodło z ogłowiami tak trochę ciasno wchodzi, te kilka cm więcej swobody byłoby super. Poza tym jej rozkład bardzo mi pasuje, tak samo wysuwane szuflady.
No i nie sępiłabym na blachę antymyszową, ale chłop ma ogarnąć te siatki co epk wrzuciła, więc może nie ma co żałować. Tylko wiadomo jak to z mężczyzną, jak powiedział, że zrobi to zrobi, nie trzeba co pół roku przypominać 🙃
Z batami w ogóle wpadłam na to, że se pierdyknę po prostu wieszak na boksie, bo u nas jakimś cudem nie giną (pierwszy raz w życiu mam stajnię, w której baty nie dostają nóg!), a ja go wiecznie zapominam zabrać tak tak z boku paki jest skitrany 😂🙈
Wstawiam efekt Waszych podpowiedzi
Kolorowe uchwyciki na baty z ali, przykleiłam do nich magnesy neodymowe aby dowolnie je przestawiać. Fajny patent. Dzięki dziewczyny!!!

_Gaga,

Mogłabyś przetestować jaka maksymalna grubość trzonka wchodzi w taki uchwyt. Kij od miotły da radę wetknąć? Pewnie żeby nie wypadała trzeba by dać dwa albo i trzy ale i tak mogłoby wiele pomóc.
SzalonaBibi, sprawdzę we wtorek, lub środę. Postaram się nie zapomnieć.
Ale na kij od miotły lepszy chyba uchwyt do miotły po prostu...
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się