Końska Rewia Mody XVI (2022)

Morfik, czy tam źle? Do ochraniaczy futerkowych, gdzie to futerko wystaje na pewno by pasowało 😁
wątek zamknięty
Morfik, polecam Mattesa bez obszycia z futra. Miałam ten sam problem, co Ty, bez wyłogów wygląda to według mnie o wiele schludniej. Jak jeszcze przeczytałam, że ludzie sobie trymują te wyłogi od wewnątrz, żeby im się siodło zmieściło pomiędzy nie, bo wyłogi zabierają miejsce na podkładce i niektóre siodła się nie mieszczą, to mnie ciary przeszły.
Zamówiłam bez wyłogów i jestem szczęśliwszym człowiekiem. Czasami mi wyskoczy nadal na Insta jakaś fota, często od producenta, jak wystaje tej podkładki z tyłu ponad 5 cm i klepię się po plecach za swoją decyzję. 😂
wątek zamknięty
Pati2012   Koński insta: https://www.instagram.com/mygreybay/
23 września 2022 22:41
Kolorowe ochry od Kentucky
Screenshot_2022-09-23-11-10-33-141_com.instagram.android.jpg Screenshot_2022-09-23-11-10-33-141_com.instagram.android.jpg
wątek zamknięty
Pati2012, - od kilku próbuje sobie wmówić, że te różowe nie będą pasować na krótkie nóżki mojego konia 🙈😍
wątek zamknięty
Pati2012   Koński insta: https://www.instagram.com/mygreybay/
24 września 2022 08:31
keirashara, niestety będą wyglądać dobrze, tak samo jak te turkusowe do mojego velveta w tym kolorze 😁
wątek zamknięty
Pati2012, czaję się na tego Velveta … Piękny kolor!
wątek zamknięty
Renobiusz, generalnie samo futro mi się podoba, chodzi mi o to, ze jego końcówka wystaje średnio 5 cm za linie czapraka z tyłu i jezdzi bezpośrednio po grzbiecie konia. To już moim zdaniem słabo wyglada bo i futro się niszczy :/ wrzucam fotkę, tu akurat trochę całość mi się przesunęła do tylu za bardzo, ale tak czy siak wystaje, nawet jak dam je z siodłem maksymalnie do przodu.

Sivrite, teraz to ja sobie mogę, jak już kupione 🤣 trochę żałuje, że nie zdecydowałam się na jasne, bo wtedy jeszcze jako tako to wyglada z racji na to ze kontrastuje z siodłem i czaprakiem. Ja mam czarne i z daleka wyglada to tak, jakby siodło mi wystawało za czaprak 🙈
Ale będę teraz polować na czapraki ps wiec mam nadzieje, że mi ulży 😅
7D5CE00A-4C0E-4938-878B-F33956223138.jpeg 7D5CE00A-4C0E-4938-878B-F33956223138.jpeg
wątek zamknięty
Pati2012 te ochry… 😍 ja coś czuję, że bardzo ich potrzebuję.

Dżons w Equito Black Bronze. Czaiłam się na tą szmatkę i czaiłam, aż w końcu dostałam w niespodziankowym prezencie.
Dziś zrobiłam premierę i jestem zakochana, jak szyta na Dżonsa.
26CC5BC6-8DF4-49CF-A2DB-5C2BA654126D.jpeg 26CC5BC6-8DF4-49CF-A2DB-5C2BA654126D.jpeg
wątek zamknięty
Infantil, ślicznie. Uwielbiam te ich sznureczki wielokolorowe. Próbuję się przekonać, żeby kupić coś, co nie jest Equito, suabo mi idzie. 😅 Uwielbiam je.
wątek zamknięty
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
26 września 2022 07:34
Renobiusz, Kurczę, nie zły ten outlet! Ja nic nie kupiłam, ale małż sobie 2 wyhaczył w fajnej cenie 😁
wątek zamknięty
Ej dobra, a z tego horseletu ps of sweden ktoś już zamawiał i może poświadczyć, że nie scam? :P Bo załadowałam już koszyk, ale trochę jeszcze mam obawy jednak podawać dane swojej karty :P
wątek zamknięty
Eskadron z olx za 60zł z wysyłką 😎
98938D21-9A82-4758-9BE6-CF2CEE2BA228.jpeg 98938D21-9A82-4758-9BE6-CF2CEE2BA228.jpeg
wątek zamknięty
budyń, ja do nich pisałam w temacie derek, ale kompletnie bez odzewu więc... Nie jest to dla mnie rzetelny sklep.
wątek zamknięty
Kolor, ale ten kucor ma piękną maść!

Ja osobiście fanką fioletu nie jestem ale taka czekoladka to pięknie w bielach i beżach i różach wygląda zawsze.
wątek zamknięty
kotbury, ona ogólnie jest myszata ale co inne światło i zmiana pory roku to wygląda inaczej. Latem to wręcz żółta się robi 🙄 jej źrebak jak się urodził byl piekny srebrzysto myszaty ale teraz tylko jest taka od spodu, z zewnatrz to bardziej wpada w gniady niz w myszę ^^
wątek zamknięty
budyń, kupowałam wiele razy, zwłaszcza jeszcze wtedy gdy to była zupełnie oddzielna strona. Sprawidziłam pierwsze zamówienie robiłam 16.05.2020 - wszystko ok
wątek zamknięty
Kolor, to się nazywa okazja! I maść kucora faktycznie chwyta za oko, ładnie mu w tym fiolecie 🙂

budyń, to oficjalny outlet PS of Sweden, oni ogólnie słabo w temacie obsługi klienta … Może się zdarzyć, że jakiś asortyment będzie na stronie, ale w magazynie już niekoniecznie, wtedy zwracają na konto.
wątek zamknięty
Tak jak Renobiusz pisze no i problemowe są u nich na pewno zwroty i ewen. reklamacje. Wysyłka trochę droga bo prawie 20EUR
wątek zamknięty
Kolorowe ochry od Kentucky
Pati2012, boziu ten Emerald jest cudny 😍
wątek zamknięty
Jezu, trzeba było pisać, że to scam i aby broń boże nic tam nie zamawiać 🙄🤦🤷🤡
wątek zamknięty
budyń, co to scam? zacofana jestem, wybaczcie.
Sprawdziłam w googlach 😉
wątek zamknięty


Czy któraś z Was miała w ręce może czapraki firmy
Mrs. Ros Equestrian? Widzę, że zaczynają być dostępne w Polsce ale ciekawa jestem jak z jakością
mrsros-charmer-porcelain-blue-saddle-pad.jpg mrsros-charmer-porcelain-blue-saddle-pad.jpg
wątek zamknięty
Oszustwo po prostu :P
wątek zamknięty
budyń, to nie jest scam, to oficjalny outlet PS of Sweden 😉 Chodzi o to, że jak zamówisz nawet u PS, to trudno oczekiwać odpowiedzi 🤣
wątek zamknięty
Renobiusz, myślę, że budyń, pisała to ironicznie, bo teraz będzie chciała tam wydać mnóstwo pieniędzy :P
wątek zamknięty
macbeth, ja się cieszę, że tam nie ma za dużego wyboru szmat ujeżdżeniowych🙂
wątek zamknięty
Za to są ochraniaczki... 🙈 Jeżu w malinach, po co był ten link, hę?
wątek zamknięty
Dobrze, że nie widziałam tych ochrów, bo jeszcze bym kupiła dla mojego nie jeżdżonego, bosego i i tak chodzącego bez ochraniaczy konia, którego widzę od wielkiego dzwonu 🤣
Czapraczki to wzięłam wyłącznie na chytre oko, ale gaci jestem ciekawa. Choć to nie ten temat :P
wątek zamknięty
budyń, - no mój musi mieć choć na przednie łapy i PSoS pasują (a to nie jest proste na jego krótkie i grubiutkie nogi)... a takie ładne, kolorowe 🙈
wątek zamknięty
To ja mam pytanie takie trochę od innej strony - czy któraś z Was ma nowe śliczne czapraki w szafie a np. nie jeździ teraz konno?
Bo walczę, ze sobą mocno czy się pozbyć czy zachować kilka ladnych szmatek ot tak by były 😅🤣
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.