wasze ulubione seriale

Dla fanów mocnych historii - Dahmer na Netflixie. Serial momentami bywa na prawdę ciężki i brutalny, ale gra głównego aktora... no jak nie dostanie za to jakiejś nagrody, to będę w ciężkim szoku. Niesamowita kreacja.
keirashara, właśnie oglądam ale straszne ma dłużyzny. Prawie przysnęłam 😅 temat super, ale ciężko się ogląda.
Facella   Dawna re-volto wróć!
25 września 2022 23:04
Mam go na liście do obejrzenia i wszędzie takie dwojakie opinie czytam 🤣
keirashara, o dobrze, że piszesz. Wczoraj jak dostałam maila z Netflixa, to się podjarałam nim strasznie 😀 Z opisu trochę podobnie mi brzmi do HBOgowego Des, dlatego nie mogę się doczekać, aż do niego usiądziemy 🙂 Co prawda jest 3 na liście, bo musimy skończyć Będzie bolało i w końcu ruszyć trzeci sezon The Boys, ale Dahmer obejrzymy 🙂
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
27 września 2022 07:53
Ejjjj obejrzałam wczorajszy odcinek Rodu Smoka i... WTF? Masakra jakaś z tymi aktorami! Jeszcze Alicent spoko, z jajem aktorka, ale Rhaenyra? No dramat! Ta młoda jakąś ikrę miała, jej postać była żywa, a ta to jakaś ciumcia bez wyrazu.... Bardzo jestem zawiedziona.
Gillian   four letter word
27 września 2022 09:11
zembria, noo 🙁
zembria, - czuję podobnie, nudny był ten odcinek jak flaki z olejem. Poprzednia aktorka świetnie sobie radziła, a chemia z Daemonem była taka, że o kurde. Super zagrane.
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
27 września 2022 10:30
keirashara, Dokładnie, nawet bym zniosła jakby cały serial był love story (a nie lubię), bo tak tam według mnie iskierki latały. A teraz klops.
Facella   Dawna re-volto wróć!
04 października 2022 11:37
Obejrzałam dwa odcinki piątego sezonu Podręcznej, o rany... June jest jeszcze bardziej denerwująca, jej działania jeszcze głupsze, zbliżenia na twarz jeszcze dłuższe... Czwarty sezon ledwo skończyłam, tego już nie dam rady.
Facella, ja obejrzałam 3, masakra jakaś to jest.
Jak to zwykle bywa, po dobrym 1 sezonie każdy kolejny jest coraz gorszy...
W sensie że ja 3 odcinki najnowszego sezonuxxagaxx, ale masz rację, tak jest w większości prócz Gry o tron, gdzie każdy byl super.
Perlica, gra o tron i ostatni sezon to też porażka xD ale długo trzymali poziom, prawda.

Za to najnowszy odcinek Rodu Smoka w końcu udany - pierwszy który naprawdę mi się podobał prawie w całości
xxagaxx, mnie się podobała calutka i nawet bardziej końcowe sezony, niż sam początek.

Ród Smoka zobaczę dziś, ale za to Elfy miały pierwszy odcinek, który wzbudził zainteresowanie, bo coś się działo.
Facella   Dawna re-volto wróć!
04 października 2022 17:43
xxagaxx, o przepraszam, Dr House do końca trzymał poziom. A Breaking Bad i Better Call Saul im dalej tym lepsze.

Co do Podręcznej jeszcze, przykład z odcinka nowego sezonu (UWAGA SPOILER):
(rzecz się dzieje na komendzie)
- dzień dobry, zabiłam gołymi ręcyma waterforda.
- dzień dobry, dziękujemy za tę informację, może pani iść do domu, miłego dnia.
Jakby... co?
Chciałabym mieć tak wyrozumiałych ludzi w otoczeniu jak June 🙄
Nie powiedziałabym, że House do końca trzymał poziom 😅
Ja dopiero zaczęłam Podręczną, zacofana jestem. Zaczęłam drugi sezon, no szału nie ma.
Gillian, potem będzie tylko gorzej niestety
infantil, dokładnie 😅
infantil, też się zgodzę. House trzymał poziom do jakiegoś 6 sezonu, 7 i 8 to już z górki było 😅
keirashara, aktor nie dość, że świetnie gra to jeszcze mega podobny do oryginału.
Ja się wciągnęłam ostatnio w serial Queen of South. Bywa naiwny, przesadzony ale mega trzyma w napięciu. Kończę 4 sezon 😅
Pomocy, nie wiem co oglądać.

Szukam czegoś dosyć lekkiego, ale nie bezdennie głupiego. Oglądam raczej do snu, bo inaczej nie mam czasu, więc moje ukochane kryminały odpadają, bo przy nich jednak mózg coś tam pracuje. 😀 Nie wiem, może być coś w stylu Żony idealnej, Gotowych na wszystko albo w klimatach nastolatków i ich dram. Kompletnie nie mam pomysłu na nic, niczego nie mam na liście, bo ostatnio to tylko nadrabiałam nowe sezony i oglądnęłam całe Pokojówki z Beverly Hills i Kochanki.

edit. na Disney albo Netflixie. 😀
flygirl, - ostatnio jako guilty pleasure obejrzałam Winx na Netflixie 🙈 tak z ciut wyższych lotów to bardzo mi się wkręciło Downtown Abbey, tam jest kilka sezonów, muzyka i oprawa działały na mnie strasznie relaksująco.
Jeszcze z takich fajnych, lekkich, trochę absurdalnych to Rozczarowani. Lekki "kryminał" to IZombie (ale tak do chyba 4 sezonu, potem przerwałam). Na ten okres przedhalloweenowy to też idealne dwa pierwsze sezony Sabriny netflixowej (potem było słabo).
donkeyboy   dzień jak codzień, dzień po dniu, wciąż się dzieje życia cud
10 października 2022 23:22
flygirl, nie wiem czy jest to na polskim netflixie ale jest taki serial o zawodowej "swatce" wśród hindusów. Musiałabym tylko poszukać jak to się nazywało, chyba Indian Matchmaking czy coś takiego.

Powiem tak, ehm tradycyjnie: stary się że mnie śmiał jak to włączyłam a przed końcem odcinka już się wciągnął i kazał nie przełączać 🤣🤣🤣
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
11 października 2022 07:44
flygirl, a "Good Doctor" widziałaś? Takie właśnie, lekkie, miłe i niezobowiązujące, przyjemnie się ogląda.
donkeyboy, jest to tez na polskim netflixie. oglądałam fajne.

flygirl, możesz spróbowac Queen of South jeśli klimat kartelu odpowiada. Nie jest wymagajacy, można oglądać jednym okiem .
donkeyboy, omg, my też obejrzeliśmy wszystko z indian matchmaking xD Fajne całkiem.

flygirl, spieszę z pomocą xD Podrzucam same absolutnie nie wymagające myślenia, ani nawet wnikliwego oglądania (w sensie ja sobie coś robię, a to leci w tle).

Riverdale - zaczyna się jako nastolatki szukające przestępców, a kończy na magii i portalach międzywymiarowych czy kij wie, bo nie dałam rady całego, jest wybitnie odklejony potem , ale pierwsze 2 sezony ok.
Never have i ever - na fali indyjskich wesel wciągnęłam i to, całkiem zabawne i przyjemne, typowe teen high school drama.
Scream queens - ten naprawdę wybitnie lubię, bo jest giga odklejony, nie wiem do tej pory co tam się działo, ale przez to jest całkiem ciekawy i wciągający, powinien być na D+. Świetnie też zagrany, fajny vibe.
Dynasty - uwielbiam, pełno dramy, bogactwa, typowa opera mydlana, ale z jajem. Świetne postaci, przyjemne estetycznie.
Gossip girl - chyba nie muszę opisywać :P Ale uwielbiam oglądać o bogatych ludziach, lubię ten przepych i ogrom dramatów xD
Bling empire - gossip girl reality show, tylko z dorosłymi ludźmi.
Grace and Frankie - uwielbiam, takie slice of life emerytek, które zostały współlokatorkami, bo ich mężowie zrobili coming out i zostawili żony, by być razem xD Bardzo przyjemne, spoko humor, dobre postaci.
Crazy ex girlfriend - komedia-musical, ale bardzo dobre, zmaganie się z borderline pokazane w lekkim, komediowym romanso-slice of life serialu. Krótkie odcinki, więc doskonałe do kotleta.

Pewnie bym jeszcze coś dopisała, ale myślę, że starczy :P
Facella   Dawna re-volto wróć!
11 października 2022 13:05
flygirl, Disney - Castle, Chirurdzy, Królowe Krzyku, High School Musical - serial
Netflix - Emily w Paryżu, Klub Północny (ale to w sumie szkoda do snu oglądać), Stranger Things, Riverdale, Dynastia, Grace and Frankie, Good Doctor, Szpital New Amsterdam, The Office, Kochane Kłopoty, Chłopaki z baraków, The IT Crowd, Superstore, Tiny Pretty Things, Spinning Out, Skradzione Serce, Nowy Eden, Nowy Wspaniały Świat, dużo jest rzeczy przy których można spać 🤣
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się