Promocje i wyprzedaże - centrum informacji

Czy ktoś posiada jakiś kod rabatowy obejmujący kolekcje Platinum Eskadrona? 👀💕
Vendettka, agatagnl , 15% w gnl.pl i działa na eskadrona itd 🙂
Aron10 w cavalloshop 10%
Posiada ktoś kod rabatowy do bergo lub pasi-konika?
Siwa239, BergoNK15
PasiKonik Loco
Aleks   Never underestimate the possibility for things to improve in ways you cannot yet imagine - Karen Rohlf
24 września 2022 12:49
Czy jest obecnie jakiś kod do Konik-a ?
Happy Horses na kod darmozjad 15% rabatu na pasze i suplementy na pewno, ale wydaje mi się że na wszystko 🙂
megi007, 38 zł za wysyłkę 3 kg. Fajna promocja 🙄
Nie sprawdzałam jak tam przesyłka. Ale jeśli tak liczą to faktycznie słaaaboo.
anetakajper, ja zamówiłam 10 kg z wysyłką 19 zł.
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
26 września 2022 08:45
anetakajper, Ja zamówiłam 2 sieczki i za obie mam przesyłkę 38zł więc po 19 za paczkę. Może Tobie coś się nie tak naliczyło, że jak za 2 paczki policzone?
Aleks   Never underestimate the possibility for things to improve in ways you cannot yet imagine - Karen Rohlf
26 września 2022 09:19
a to w HappyHorses skończyła się już darmowa wysyłka pasz ? Brałam tam Nubę z darmową przesyłką. Weszłam teraz, bo jeszcze niedawno ten kod : darmozjad łączył się z tymi paszami z przesyłką na free, ale chyba był mniejszy na 7%. No nic szkoda, że już koniec.
Druga sprawa co do promocji na ich stronie; Barndon XS z 133zł na 128zł, ale mi promocja ... w sklepie Hippovetu to standardowa cena .... To samo z musli Krauter ze 104zł na 99zł... innych nie sprawdzałam.
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
26 września 2022 09:23
Aleks, Ceny niby promocyjne są takie same jak w Hippovecie, ale kod na te pozornie przecenione też działa wiec wtedy spoko wychodzi.
Aleks   Never underestimate the possibility for things to improve in ways you cannot yet imagine - Karen Rohlf
26 września 2022 09:28
Za długo kupuje w hippovecie 😉 no nie wychodzi mi akurat spoko, wychodzi tak samo. No ale, oki dla wielu osób wychodzi spoko.
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
26 września 2022 09:31
Aleks, Może tak, mi całkiem sporę kwotę odjęło i zdecydowanie bardziej się opłaciło 🙃
Aleks   Never underestimate the possibility for things to improve in ways you cannot yet imagine - Karen Rohlf
26 września 2022 09:36
Mam za duży rabat obrotowy w hippo.Mało która promocja mi się opłaca bardziej w tej chwili 😉 . No ale cieszę się, że Tobie się opłaca i wielu innym zapewne też 🙂 . Aczkolwiek tej opcji darmowej wysyłki pasz to żałuje, bo Nuba wychodziła korzystnie dla przygodnego klienta tej marki.
zembria, zaraz jeszcze raz spróbuję wrzucić coś do koszyka. Miałam tylko 1 produkt 3kg w koszyku.
Promo fajne, ale wysyłka za droga... w sumie przy wielu paszach wysyłka za free wychodzi lepiej.
Jest jakiś kod do Bergo?
HorseTrade, czy jest jakiś kod rabatowy?
J0anna, BergoNK15
Jest teraz jakiś kod w gnl? 🙂
Pati2012   Koński insta: https://www.instagram.com/mygreybay/
04 października 2022 22:01
arabek, masz na tej samej stronie podany... 😉
Pati2012, faktycznie 🙈 dzięki 🙂
Czy jest jakiś kod rabatowy do equidea?
Jakiś kod rabatowy do horselinepro na wszystko? wyczerpałam już kod olamudry ... nie wiedziałam, że ma jakiś limit. I szukam czegoś innego na 10%.
Pati2012   Koński insta: https://www.instagram.com/mygreybay/
08 października 2022 23:56
megi007, wszystkie inne ich ambasadorki mają te kody :p
Chyba aleksa ma na swoim insta
Mój pro tip na kody rabatowe - wejść na profil danej firmy, sprawdzić jej ambasadorów, wejść na ich profile, sprawdzi kody i gotowe 😁
megi007, - zobacz aron10 😉
Keirashara Dziękuję działa! 😀

Jakby ktoś szukał to do horselinepro oprócz kodu olamudry i aron10 jest jeszcze kod laura10 😉
Aleks   Never underestimate the possibility for things to improve in ways you cannot yet imagine - Karen Rohlf
11 października 2022 10:31
Dziewczyny, w którym momemncie nalicza się ten kod w horselinepro ? Próbuje skorzystać z tego aron10, niby ładuje się do koszyka, ale nie nalicza zniżki 🤷 . Może mnie ktoś oświecić ?
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się